Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 23.01.2012 in all areas

 1. 4 points
  Wygląda na to, że z wydechami jest podobnie jak z dziećmi i bąkami - na dłuższą metę znośne są tylko te nasze własne :-D
 2. 3 points
  Matrix ma tutaj absolutną rację. Ja ciągle nie mam zamiaru nikogo obrażać, ani jechać po kimś jak po gó...nie. Każdy kieruje się własnymi priorytetami, jak mawiał poeta "jednemu podoba się złoto a drugiemu błoto". Niech każdy sam decyduje... Korzystając jednak z okazji, chciałbym raz jeszcze zwrócić uwagę na to, że nie żyjemy sami na ziemi i jeżdżąc zwłaszcza w terenie w mniejszym lub większym stopniu zakłócamy równowagę zwierzętom... w jakim stopniu decydujmy sami bo nikt nam tego nie zabroni... Morał z historii jest niebanalny, chcesz wyrwać panne nie bądź nachalny... :)
 3. 3 points
  A jak tak bedziesz po lasach ganiał, to nie szkoda Ci będzie tych biednych wystraszonych ptaszków,tych sarenek i młodych jelonków? Latam czasami po polach, co prawda na 125-ce o wiele cichszej niż seryjny 650gs a i tak obserwuję jak zwierzyna ucieka i czasami się zastanawiam, czy nie za bardzo ludzie ingerują w środowisko (ale ja chyba jestem inny,cóż :( ) Teraz to już w ogóle nie rozumiem po co zbajerowałeś tłumnik??? Początkowo myslałem że to dla lansu, ale teraz pogubiłem się i naprawdę nie wiem??? W sumie bardzo dobrze, że załozyłeś ten temat, bo może przez Nasze negatywne wypowiedzi uda się powstrzymać choć jednego bikera, albo chociaż zrodzić w jego głowie pytanie PO CO MI TO?
 4. 1 point
  Filtr paliwa jakoby ktoś chciał jest tutaj ,cena nie jest zła :) http://bmwmoto6.webd...products_id=440
 5. 1 point
  "... no właśnie to niespodzianka", znaczy Daniel ma coś na oku, pewnie jakieś moto???
 6. 1 point
  Panowie, logix chciał pokazać alternatywną możliwość głośniejszych tłumików. Tak jak napisał nie oczekiwał pochwał i pienia zachwytu, a pojechaliście po nim jak po kupie g...na. Chyba nie o to chodzi, nie każdy ma 3 tys. na akcesoryjny tłumik. Jego moto jego sprawa, chce mieć głośny tłumik to ma i będzie jeździł z takim czy to się nam podoba czy nie.


×