Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 16.11.2014 in all areas

 1. 17 likes
  Chciałoby się rzec... Jaki ofrołd takie ognisko :-D
 2. 6 likes
 3. 5 likes
  Mam nadzieje że ang nie będzie przeszkodą a jeśli ktoś chce to wkleje w dowolnym języku ;) W każdym razie, legenda powraca?
 4. 4 likes
  Woda woda olej olejem. Grunt ze ta zapowiedź nie ma poduszkowego amortyzatora continentala a normalny amor olej gaz sprężyna
 5. 3 likes
  Dokładnie. Drogę Zablijak-Mala Crna Gora do jeziora Susicko. Byłem tam w maju/2014, widoki rewelacyjne.
 6. 3 likes
 7. 3 likes
  To raz, dwa czas pomyslec o lepszym oswietleniu niz fabryczne chocby na takie przypadki. Wracaj do zdrowia.
 8. 3 likes
  Rewelka! Tego tupu motocykle są i najlepsze i najgorsze jednocześnie, są bezsensu, i mają jak najwięcej sensu jednocześnie.. :) uwielbiam je! :D ciekawe co odpowie KAT ? :)
 9. 2 likes
  codziennie do skarbonki odkładałem na HP2 a tu taki zonk - jak żyć..... na co teraz mam odkładać....
 10. 1 like
  Również przyznaję, że trasa Kotor-Cetinje warta jest każdego wjazdu i zjazdu :) Polecam także Kanion Susice (niedaleko Żabljaka).
 11. 1 like
  36 PLN dobra cena choć Jarek pewnie będzie innego zdania. :)
 12. 1 like
  W kwestii opinii(zasadnej opinii) o sprzedawcy nie ma co uskuteczniać PW, tylko pisać otwarcie, żeby inni też się nie głowili czy coś tam kupić ;)
 13. 1 like
  Taki obrazek będzie nas grzał w listopadzie ;) Przypominamy - jeszcze tylko tydzień czekamy na Wasze zamówienia (a mamy ich już pand 300! Dziękujemy!). Całość do obejrzenia tu: https://plus.google.com/u/0/photos/104838233466716108802/albums/6077524552992829441
 14. 1 like
  Co roku w Kostrzynie nad Odrą odbywa się niesamowita impreza Przystanek Woodstock. Przyjechanie własnym samochodem ma tę zaletę, że jest dach nad głową i można w nim spać ale wariant przygodowy to przyjazd na moto z namiotem. Wioska motocyklowa jest wygrodzona i pilnowana zatem sprzęt jest bezpieczny. Sama impreza oprócz dobrej muzyki posiada trudny do opisania klimat udzielającej się wszystkim radości i przyjaźni. To niesamowite jak przedstawiciele różnych subkultur przyjaźnie koegzystują tu ze sobą. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie od czystego szaleństwa do spraw poważnych poruszanych w Akademii Sztuk Przepięknych i nie tylko. Lubiących dyskusje filozoficzne, niecodzienne jedzenie oraz kulturę Indyjską przyciąga Pokojowa Wioska Kriszny mająca również swój specyficzny radosny klimat. Pełen natchnionych dyskusji jest także towarzyszący imprezie Przystanek Jezus. Dla każdego znajdzie się tu coś miłego. Wszystkim, a szczególnie tym spiętym, gorąco polecam bo jest to całkiem inny i dość fantastyczny świat.
 15. 1 like
  Dziękuję wszystkim za pomoc i sugestie. Wracamy do pierwotnego planu. Szukam zatem spokojnie zaprzęgu R1200GS, rok produkcji od sierpnia 2006 w górę... :cafe4:
 16. 1 like
  Wracając przez Chorwację i zbliżając się do Trogiru nagle poczułem się jakoś dziwnie. Stało się tak dlatego, że zaczął nas wyprzedzać gigantyczny pędzący po ziemi cień. Dopiero po chwili okazało się, że to cień podchodzącego do lądowania samolotu. Dziwne uczucie i można spanikować.
 17. 1 like
  Tak sobie myślę ze silniki wiatrem owiewane odeszły w siną dal