Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11.07.2017 in all areas

 1. 6 points
  Hejt? Widać że Kolega tu nowy A merytorycznie: z moich doświadczeń "z relacji ceny ofertowej do transakcyjnej" wynika iż mam ją w dupsku jeśli motocykl sprawia mi frajdę i zamiast się zastanawiać ile za niego zapłaciłem, ile na nim stracę wolę zastanawiać się gdzie się przejechać
 2. 3 points
  Uwielbiam te złote myśli A jest wadliwy bo? Jak każde urządzenie wymaga obsługi. A że agregat jest wrażliwy na jakość płynu hamulcowego, zaniechanie jego wymiany prowadzi do uszkodzeń które są niestety kosztowne. Podany wyżej koszt 6000 zł to koszt nowego urządzenia w ASO. U mnie padła właśnie pompa (przy przebiegu 175 tys km) i jej kompletna regeneracja z gwarancją kosztowała mnie połowę tej kwoty, tj 3k pln. Niemało, ale warto zapłacić na hamulec który jest jak brzytwa a nie drutować z jakimiś podmiankami albo wręcz usuwaniem ABS.
 3. 2 points
  Kolego! Dziękuję za analizę materiału. Ale prawdziwe życie to nie statystyka. Kup to co się Tobie podoba, dobrze się na nim czujesz i jest technicznie sprawny. I użytkuj go zgodnie z przeznaczeniem, czego Tobie serdecznie życzę.
 4. 1 point
  Białoruś jest dla nas praktycznie krajem zagadkowym, o który niewiele wiadomo. A przecież to dawna Rzeczpospolita i łączy nas tak wiele, że trudno to opisać. Najlepiej przekonać się samemu, gdyż słowa nie są w stanie oddać atmosfery tam panującej i stosunku Białorusinów do nas.
 5. 1 point
  Nie Kaes, ja już żyłam w tym systemie. Białoruś mi się podoba bo według mnie jest przyjazna dla turystów i tyle. Wolę ten kierunek niż zachód, gdzie jest brudno i strach brać udział w zorganizowanej imprezie bo nie wiadomo gdzie i kiedy coś wybuchnie. A nie podoba mi się właśnie to, co jest socjalistyczne w polityce zachodu, bo dlaczego ktoś za mnie w sposób scentralizowany ma decydować co robić z moimi pieniędzmi? I dlaczego mam płacić tym większą karę im więcej zarabiam? Żeby obszczymurek mógł z mojej pracy spokojnie pić, bo nie ma większych ambicji i na to zasiłek mu wystarcza? Nie byłam nawet jednego dnia bezrobotna, a jak nie będą zabierać zarobionych przeze mnie pieniędzy, to z oszczędności dam radę przetrwać te trzy miesiące szukając pracy, a jak nie to pójdę do takiej która da mi szansę przeżyć, nawet kosząc trawę. Trochę mnie poniosło, ale koniec tej dyskusji (przynajmniej z mojej strony), bo jak ktoś powiedział, że dyskutuje się nie po to, żeby przekonać adwersarza, tylko po to, żeby utwierdzić się we własnych poglądach. A ja już jestem w nich utwierdzona ;-).
 6. 1 point
 7. 1 point
  Reguła jest prosta, kto nie pracuje ten nie je. Wszelkie przejawy socjalizmu to patologia.
 8. 1 point
  @KaeS podobnie to wygląda jak zrobisz porównanie cen w sklepach i zarobków w Polsce i w zachodniej Europie. Ja nie mówię, że oni dużo zarabiają, ja tylko mówię, że należy zlikwidować zasiłki i zamiast tego wprowadzić na przykład roboty interwencyjne - jak nie chcesz pracować kosząc trawę, znaczy masz z czego żyć. U mnie na roku największe stypendium socjalne dostawał najbogatszy chłopak. Ale jego rodzice nie wykazywali żadnych dochodów, więc mu się należało ;-).
 9. 1 point
  Kawał dobrej, tylko nie wiem czy komukolwiek potrzebnej, roboty. Trendy są całkowicie przewidywalne a ich stromość może służyć, co najwyżej, pognębieniu potencjalnego nabywcy żeby wiedział ile w ciągu roku straci.
 10. 1 point
  procent ceny nabycia do ceny oferty wprost zależy od tego jak bardzo cena była pojechana w kosmos. Pomijajac fakt ze handlarze chcą zarobić jak najwięcej, to często celowo cena jest wywalona w gore, żeby klient był szczęśliwy ze stargował. Mimo ze obie strony, jeśli są w miare świadomymi użytkownikami, wiedzą jaka powinna być realna cena ostateczna. Taki kraj, ludzie lubia kręcone liczniki i "utargowałem 20%".
 11. 1 point
 12. 1 point
  Ja mam Twina , Ty masz singla
 13. 1 point
 14. 1 point
  Nie do wiary, chyba Mareczkowi emerytura się szykuje skoro takie motóry na tapetę bierze kope lat brachu! Przebieg może i ok, ale z tym ABS-em, nie musi, ale może być problem, a w tych pieniądzach może jednak znalazłby coś ciekawszego w naszym kraju? Z drugiej strony kupuj, fajnie byłoby się spotkać i rozjeździć jakieś okoliczne winkle
 15. 1 point
  A Wy tak na poważnie się czepiacie? Może i bez sensu, bo nie pokazuje cen transakcyjnych, a tym bardziej różnic wyposażenia... No ale się chłopakowi chciało. No i jakby na statystyki nie mówić, to jakieś tam trendy pokazuje.
 16. 1 point
  Ty tak na poważnie, czy dla jaj to napisałeś?
 17. 1 point
  Wszyscy pohajtani Wysłane z garażu


×