Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 23.10.2017 in all areas

 1. 5 points
  Nie, ma odwrotnie "cycka". Ale mogę Ci sprzedać przedni prawy. Też nie będzie pasował, ale jest prawy
 2. 4 points
  Cześć , niema nikogo z Warszawy. Wszyscy z Częstochowy. A nie, zaraz, jeden chyba jest z Radomia.
 3. 3 points
  Hej! Jakiś czas temu poszukiwałam bmw f650gs na forum. W końcu znalazłam swojego wymarzonego gs-a na grupie fb- bmw f650gs Polska kolor czerwony- szybsza wersja Rocznik 2008. Dorzuciłam do niego parę gratów- gmole, wysoka szyba, płyta pod silnik, kufry boczne. Odbyłam już nim podróż po Bałkanach. Moto sprawdziło się bez zarzutu. Chociaż kanapa mogła by być wygodniejsza. Czy ktoś z forum jest z Warszawy??? Klaudia Chciałam dodac zdjęcia ale wystąpiły jakieś problemy techniczne na forum.
 4. 3 points
  Witaj. No co Ty ? Praga to w Czechach jest
 5. 2 points
  A co tu pisać, GS jaki jest każdy widzi
 6. 2 points
  To nie kolektor, to widelec :-D z Tapatalka
 7. 2 points
  Mnie się marzy ... ale ciężko znaleźć w ludzkiej cenie ...
 8. 1 point
  Tysiące wspaniałych wspomnień utrwalone w krótkim klipie. Dokładnie za pół roku wracamy na te trasy ponownie - musimy wyrównać niektóre rachunki !
 9. 1 point
  Tej Warszawy, to ja Wam wszystkim z całego serca... współczuje No ale cóż, witaj
 10. 1 point
  Miałem takiego starego japońca i powiem, że jak raz zrobisz porządnie to będzie śmigał przez następne 30 lat. Z częściami jest trochę kłopot, oczywiście są używane na wszelkich portalach aukcyjnych itp. ale używki jak to używki, nie zawsze są coś warte ... na https://www.cmsnl.com możesz zakupić mnóstwo nowych części do japońców, a ceny ... jak masz ochotę to sprawdź . Czy da się dalej niż wkoło komina ? No jasne, pod warunkiem, że moto jest porządnie wyremontowane, brak elektroniki, gaźniki nie wyżyłowany do granic silnik ... jedziesz i nabijasz kilometry, co się może skopać Moja cebula sprzedana akurat w październiku dwa lata temu ... teraz żałuję, że sprzedałem ten motek, trochę mnie wtedy przycisnęło ... ale cóż ... a to moto pojawiło się niedawno na olx ... ale nie odkupię, pomimo że cebula jest w idealnym stanie, bo wiem za ile sprzedałem Nie mniej jakby ktoś chciał ... to mogę przekazać całą historię Przebieg podany w ogłoszeniu jest prawdziwy, moto stało w Holandii ze 25 lat pod bardzo grubą warstwą kurzu, jeszcze na oryginalnych oponach z 1977 roku, olejem o konsystencji smoły, płynem hamulcowym o gęstości miodu itp, a kosztowało 380 ojro
 11. 1 point
  Czy aby na pewno te same? Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. 1 point
  Może musiał do baku lać miód (półtorak) i mleko kozy Heiorun... ;D to też może być kłopotliwe...
 15. 1 point
 16. 1 point
  Pierwsze dostawy nowych nieoznakowanych radiowozów. Szybkie BMW 330i już czekają na odbiór policji Proces rejestracji wszystkich 140 nowych radiowozów policji ma się skończyć za rok, a pierwsza dostawa błyszczących BMW już czeka na odbiór na parkingu dealera, który wygrał przetarg na nowe nieoznakowane radiowozy. Auta są częścią planu rozbudowania floty policji. Komenda Główna ma łącznie wydać na nowe radiowozy 78 mln zł. Za tę sumę funkcjonariusze mają dostać aż 600 oznakowanych i 140 nieoznakowanych pojazdów. Pula 40 samochodów ma wyjechać na drogi do 30 listopada 2017 roku, a pozostałe 100 sztuk do 20 października 2018 roku. Za 27 milionów złotych Policja ma dostać 140 nowych samochodów wyposażonych w silnik o pojemności większej niż 1950 cm3 i mocy minimum 245 KM. Wyłoniony w przetargu zwycięzca to BMW 330i XDrive. Auto ma silnik o mocy 252 KM i napęd na cztery koła dzięki czemu przyspiesza od 0 do 100 w 5,8 sekundy. Prędkość maksymalna radiowozu to 250 km/h. Dlaczego policja kupiła BMW? - https://moto.wp.pl/pierwsze-dostawy-nowych-nieoznakowanych-radiowozow-szybkie-bmw-330i-juz-czekaja-na-odbior-policji-6179884623570561a
 17. 1 point
  To nie przypadkiem @mirkoslawski Napisz do chłopaka zapytanie na PW.
 18. 1 point
  Pewnie, szczególnie, że przykryjesz to stelażem od Givi.
 19. 1 point
  Gratulacje, lewa, co to za podróbka forum na fb?
 20. 1 point
 21. 1 point
  Także ten, no... Zanabyłem [emoji5] Wysłano na Berdyczów...
 22. 1 point
  Ok, decyzja zapadła. Szukam motocykla z okolic 2013roku, najlepiej z polskiego rynku. Fajnie, jakby od razu był doposażony (co najmniej w komplet kufrów). Niby przeglądam ogłoszenia, ale zawsze coś tam umknie. Może natknęliście się gdzieś na coś fajnego? Albo macie jakieś info z pierwszej ręki? Czas zakupu – najlepiej październik, a jak się nie uda, to wczesna wiosna. Kolor i kwota z tytułu ogłoszenia to oczywiście ściema. Dodałem na wypadek, gdyby wyskoczyło mi jakieś powiadomienie czy coś i żona przeczytała przez ramię.
 23. 1 point
  Jedz Polskim Busem Wysłane z garażu
 24. 1 point
  Jak to kto? Wiadomo - Falcon! On tak potrafi z wieczora na rano nagle zaniemóc
 25. 1 point
  Mąż na motocykl to jedna z najlepszych możliwych wymian Czołem!


×