Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 23.01.2018 in all areas

 1. 1 point
  Witam Szanowne Grono !!!- Wypada się przedstawić więc - na imię mam Marcin ale większość mówi na mnie Obcy , nie mam BMW dosiadam inne sprzęty ale może mnie nawrócicie . Obecnie stacjonuję w Bieszczadach rzadziej już we Wrocławiu. Być może do zobaczenia !
 2. 1 point
  Cześć. OBCY jakby nie obcy bo troszkę czytam forum transalpowe. Do zobaczenia w Bieszczadach.
 3. 1 point
  tanio ale bez homologancji :/
 4. 1 point
 5. 1 point
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
  Cześć A coż takiego dosiadasz? Uchylisz rąbka tajemnicy?
 9. 1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
  Witaj Obcy! Jestem pewny że się niedługo zobaczymy. Lewa!!! Obcy. Masz dostęp do wątków zlotowych?
 14. 1 point
 15. 1 point
  Widzę, że fejs zjada nawet fora motocyklowe
 16. 1 point
 17. 1 point
  ojtam, ojtam przecież prawdziwy pasjonat marki i tak nie kupi przecenionej kurtki
 18. 1 point
  teraz garaż by się większy przydał
 19. 1 point
 20. 1 point
  Sztuka prawie kolekcjonerska. 1997 rok, 8600 mil przebiegu za $2000. Kufry Jesse Luggage z mocowaniami musialy kosztowac prawie tyle. Zima i mam takie głupie pomysly, ze korci mnie go kupic. Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 21. 1 point
  Ja natomiast miałam taką sytuację. Małe dzieci same jechały rowerami po chodniku przy ruchliwej ulicy u mnie w mieście. Skrecając w tą ulicę, nie mialam zbyt dużej prędkości, gdy tu nagle jedno z dzieci straciło równowagę i upadło z rowerm na ulice. Ja po hamulcach, nic się nie stało, ale zrobiło mi się wtedy ciepło Na dzieci trzeba uważać wszędzie i być bardzo przezornym. Nie wiadomo, co one mogą wymyślić, albo jak się zachowają.
 22. 1 point
  A niektórzy nie rozumieją dlaczego raz idę z dzieckiem za prawą, a innym razem za lewą rękę. Nie czają że zawsze idę tak, abym to ja był od strony ulicy, a dziecko jak najdalej od niej- jak życie pokazuje - myślenie niektórych boli.
 23. 1 point
  Przeczytałem 2 Razy będąc po kilku (b) [emoji481] ale poświęcę się jeszcze raz... Przeczytam to jutro :-D
 24. 1 point
  Casami miewam słabsze dni i coś napiszę innego oprócz spamu Taka ludzka słabość mnie dopadła w te deszczowe dni
 25. 1 point
  Na dole artykułu napisane jak mierzyć: https://warsztatowiec.info/czujniki-zrodlo-wszelkich-informacji/ W tych zakresach powinno się mieścić: Rzeczywiste odczyty mogą odbiegać od tych tabelowych - w zasadzie powinna być tabelka z zakresami - mniej więcej taka: Najlepiej odczytać z czujnika markę i numer produktu ( producenta czujnika ) i sprawdzić w jego tabelach. To do kompletu: w GS'ie temperatura włączenia wentylatora to ok, 103-105 stC, wyłączenia ok 95, a światełko oświeca się przy ok 120stC Wszytko ładnie widać pod sprzętem diagnostycznym - może być GS911 lub jakiś inny dedykowany - jak ktoś szuka zamienników GS'a911 to z tego co pamiętam dużą wiedzę na ten temat ma Raby.


×