Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08.04.2018 in all areas

  1. 1 point
    Ale tu nie ma co dogadywać, jeśli Niemiec wystawia moto na sprzedaż, to albo już je wyrejestrował, albo zrobi to jeśli wyrazisz chęć zakupu. Jedyny problem, jeśli oglądasz i chcesz kupić w weekend a jeszcze nie jest wyrejestrowany - dlatego przy planowaniu warto się umówić na oglądanie w tygodniu, najlepiej do południa (urzędy w mniejszych miastach często są czynne do 12)
  2. 1 point
    Skoro się tak rozkręcamy w wątku nie na temat to i ja dorzucę coś ... 800 podnosiłem raz z gleby i tez trochę w stresie wiec dość łatwo poszło, ...ale sytuacji gdzie musiałem ja utrzymać w dużym przechyle było kilka i tu już są spore problemy, choć w teorii to tylko 20 kg w praktyce różnic jest znaczenie większa, ... Dakar odczuwalnie był co najmniej o 50 kilo lżejszy i dużo poręczniejszy poza asfaltem ... no, ale nie ma rzeczy uniwersalnych i idealnych do wszystkiego;) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. 1 point
    Po glebie na skrzyżowaniu w stresie i ze wstydu Dakara podnioslem jedną ręką Dla porównania latwiej go dźwignąć niż Afrę i wg mnie lepiej daje radę w terenie. Od osmiu lat jeżdżę małymi GSami i jest ok. Żadne moto nigdy nie bylo u mechanika a drobne naprawy ogarnia się przy pomocy forum. Części zamiennych w necie nowych i używek do bólu. Ceny Dakarów co prawda wysokie, ale przez ostatnie lata praktycznie nie tracą na wartosci. No i pali tyle co skuter. Dakar to dobry wybór.
  4. 1 point


×