Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 29.04.2018 in all areas

 1. 2 points
  W zasadzie to trzeba zapytać co ma przeciw nam ... ?
 2. 1 point
  Moze zle sie wyrazilem ale wiadomo ze tu zawsze czepiaja sie slow zamiast zajac sie czyms ciekawszym. Cena widocznie teraz troche spadla lub ja przelacilem, ale kto potrafi zawsze sie dogada zamiast sie przyp. Fajnie ze sa na forum ludzie co kupuja motocykle po 20tys a pozniej za 15 sprzedaja na forum kolegom przy ognisku.
 3. 1 point
  Torba jest zajebista - odkupiłem od znajomego , wychodził z beemki i kupował diavela więc wyprzedawał co niepotrzebne . Tego ci nie pożyczę - kufer vario pasuje chyba pod standardowe mocowanie , ale są tacy co się wypowiedzą
 4. 1 point
  Ja ci pożyczę mój na wyjazd na zlot , pojadę z torbą :
 5. 1 point
  Nie zrozumiales ale wcale sie nie dziwie. Na tym forum tak juz jest. Cena jest normalna, nie zanizona. Kupilem go za 48zl a sprzedaje za 40, jak nie pasuje to nie proste. Temat nie aktualny, proszę zamknąć. Gdybym chcial zarabiac na ludziach z forum skompletował bym zestaw za lekko ponad 100 i sprzedawał za 300 tak jak normalnie sobie za to liczą.
 6. 1 point
  No, np taki Pan Zbigniew może się wkurzyć
 7. 1 point
  A co masz przeciw zulom Wysłane z garażu
 8. 1 point
  Sarkazmu nie wyczuwasz, ale sprawą to Twoją jest
 9. 1 point
  Ty leć do chłopa z piwem, bo zaoszczędziłeś ze 350pln Chyba że sami spożytkujemy w/w bonus: 350/1,38= 253 szt
 10. 1 point
  moim celem nie jest namowa użytkowników do kupna zamiennika ale pokazanie że jest jakaś alternatywa, 400zł za oryginalny filtr paliwa to lekka przesada moim skromnym zdaniem.. kilka dni temu wpadłem z browarkiem do znajomego mechanika, grzebał przy jakimś seacie, mówi że właściciel zażyczył sobie oryginalne filtry, pokazał mi dwa identyczne filtry powietrza filtrona, tyle że jeden z logo seata, różnica w cenie 30zł.. stać mnie na serwis i paliwo,ale nie jestem baranem żeby przepłacać za logo firmy, wolę tą kasę wydać na kilka obiadków lub hotel w trasie.. Pudzian zagazował Humve, można się śmiać ale to indywidualna sprawa każdego gdzie szuka oszczędności jak dysponuje swoją gotówką.. a jeśli można jeszcze wesprzeć polską firmę to oczywiście polecam filtron-a Od czasu zamontowania filtra zrobiłem 1,5tys km, wszystko ok.
 11. 1 point
  Nosz j.t.p.k.m. Nie pasuje nie kupować.
 12. 1 point
 13. 1 point
  Kot zeznał że był z miasta Łodzi , oraz że przechodził nie na pasach i nie słyszał sygnałów dźwiękowych . Ma postępowanie prokuratorskie z powodu spowodowania zagrożenia katastrofą drogową . I musi poprzez składkę publiczną zbierać na naprawę radiowozu , ponieważ pracuje na czarno i nie ma ubezpieczenia NNW oraz OC ... . Grzywną zamienią mu na areszt , jako groźnego przestępcę umieszczą go w celi z psem Dingo złapanym na molestowaniu suczki komendanta miejskiego policji .
 14. 1 point
  a co wasze wpisy mają wspólnego z żółtymi fotoradarami ??? Że słońce też jest żółte , bo już wiosna , czy jak ?


×