Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05.09.2023 in all areas

 1. 8 points
  Nad morze, precyzując nad Zatokę Gdańską, konkretnie JANTAR. Ja - Bartek jedziemy na Bieszczady. Bartek - w tym roku jeszcze nie byłem. Jedziemy. Mieliśmy wystartować 01.09.2023. około południa ale prognoza pogody nie zachęca więc zmieniamy plany i jedziemy tam gdzie ma być słońce. Sobota. Startujemy około dziewiątej i nieśpiesznie jedziemy po lewej stronie Wisły. Nowy Duninów. Trzy pałace w jednym miejscu. Zameczek Neogotycki. Pałacyk Myśliwski. Pałac główny. Całkowita ruina pochłaniana przez przyrodę. Jedziemy dalej, przeskakujemy na drugą stronę i w górę na mapie. Radzyń Chełmiński. Zamek Krzyżacki. Okrągła Łąka. Schron bojowy. Pozycja Gardejska. Taki bunkier budowany na szybko. Kawałek dalej w las Cmentarz Mennonicki. Kwidzyn. Zamek. Korzeniewo. Budynek historyczny - Granica II RP - Niemcy. Obecnie kaplica i drugi budynek. Znowu przybliżamy się do Wisły. Biała Góra. Zespół Śluz. Ruiny Mostu Jagow Brucke. Stogi. Cmentarz Mennonicki. Największy w Polsce i zadbany. Mennonici – wyznanie chrześcijańskie zaliczane do protestantyzmu, powstałe w roku 1539 w Holandii. Nazwę wywodzi od swego założyciela – Menno Simonsa. Boręty. Ruiny kościoła. Palczewo. Wiatrak holenderski. Ostaszewo. Ruiny kościoła. Żołnierz został już zidentyfikowany i jest przy mogile kartka ze zdjęciem bohatera. Tu zastaje nas noc. Wsiadamy na rumaki i lecimy na kwaterę. Dojeżdżamy około 21.00. jemy kolację i padamy ze zmęczenia. Dwanaście godzin jazdy z przerwą na obiad i tankowanie. Drogami różnej kategorii. Super to mało powiedziane. Ambitnie nastawiliśmy budzik na 5.10. bo pójdziemy na wschód słońca skoro na zachód się spóźniliśmy. Budzik dzwoni, spojrzeliśmy na siebie, Bartek - zimno trochę, Ja - nie idziemy i w tym samym czasie usnęliśmy.
 2. 1 point
  Witam wszystkich! Kupiłem niedawno F650GS Dakar z 2002roku.Mam nadzieję że się zaprzyjaźnimy na dłużej.Moto sprowadzone z Włoch, zobaczymy jak będzie. Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie!
 3. 1 point
  A 4x0,7 ? to już jakieś fajne 2,8 VR6
 4. 1 point
  Mario ... Skąd znasz moją żonę ?
 5. 1 point
  Za sex na łonie natury można dostać mandat... A!!!! i za zabawę śmigłem na plaży też. Korwasz kafka. Trzeba było mówić. Z grosze " poszedł do ludzi" taki samochód historia. Prawie jak Papamobile, któż w nim nie spał, Jasinka przenosił w czasie, wielkie osobowości woził na dachu. Człowieku, mógłbyś w defiladach brać udział na Al. Jerozolimskich czy innej Wisłostradzie.


×