Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 18.09.2023 in all areas

 1. 2 points
  Pięć lat w Białowieży, czuję żubrówkę na odległość.
 2. 1 point
 3. 1 point
  Górna półka, po środku (no może tak bardziej po prawej), ZUBRÓWKA (bison brand vodka) - seria limitowana
 4. 1 point
  Znajdź Polski wątek. ride eat sleep repeat
 5. 1 point
  Trochę zardzewiałego złomu napatoczyło się pod nogi. Jakieś prądnice czy coś, widać stojan i jakie to wielkie. Rufa powoli ulega biodegradacji. Wąski dziób zadziwia ale coś te fale musi przecinać. To jest kawałek silnika, brakuje wału turbiny parowej. Nazywa się to ORP Wicher II, stoi przy porcie wojennym na Helu. Władysławowo od strony wejścia do portu wieczorową porą. Północne Krupówki. Jest w końcu coś z żelbetonu! Na każdym poziomie fajne wystawy a jedna poświęcona "Znaczy Kapitanowi" czyli Karol Olgierd Borchardt. Czytałem tą książkę za szczeniaka, do tej pory pamiętam tekst - "Wsie handszpaki połamał...." Marynistyka pełną gębą napisana z jajem.
 6. 1 point
  Normalnie bóbr-dżentelmen [emoji1787] Zanim zmieni trasę w odniesieniu do tej wyznaczonej W MOMENCIE WŁĄCZENIA [emoji6] Tu mam na myśli to, że on może wyznaczyć różną trasę między punktami, w zależności od tego kiedy wbijemy w apkę punkty [emoji6] lepiej widać to w większym mieście: o ósmej rano kiedy wpiszę googlu cel "praca", to wyznaczy mi inną trasę niż o 11, mimo że "wszystkie punkty planowane" są te same :⁠-⁠) Wytapatalkowane z magicznego pudełka.
 7. 1 point
 8. 1 point
  W dół z Lovcen do Kotoru, im niżej tym ciepłej. Kiedyś z@dakarowy@WINO@dawid650@Piotrusz a tero autem. Też lubię Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
 9. 1 point
  Marzne nad polskim morzem bo lubie [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 10. 1 point
  Wiem , Googla użyłem i nic nie widać . Będzie moment to poprawię. Niepoprawialne bo pisałem na kompie. Wysłane z mojego 2201116SG przy użyciu Tapatalka Nie potrafię tego zedytować , zdjęcia poniżej.
 11. 1 point
  Mamgart i bunkry Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
 12. 1 point
  Jedz na kajaki mówili, będzie fajnie mówili Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
 13. 1 point
  To my gdzieś w nie tak dalekiej okolicy, choć inny kraj [emoji6]
 14. 1 point
  Witamy w Wenecji: Jeżeli ktoś wierzy, że kościół jest cacy to proszę. Wszystkie kolumny marmurowe są kradzione, 4 konie stojące na fasadzie również. W zasadzie cała rozbudowa bazyliki jest ze skradzionych elementów. Nie mniej robi wrażenie. Nocą na Grande Canal. Arsenał. Widoczki z 90mnpm. Grande Canal za dnia. Polska podbija Wenecję. Brygada RR. Most westchnień, wzdychali na nim więźniowie przechodząc na lewo do więzienia. Wiadomo na most Rialto należy iść. I na koniec walka z systemem. Uwaga: w każdej jednej restauracji czy trattorii doliczają tzw. "coperto" średnio 3 ojro od osoby, za samo to że zasiądziesz do stolika. Ceny kosmos, ale można wyżywić się tanio jeżeli zjesz na stojąco lub pizze na wynos. Są sklepy gdzie kupisz tanio i na wypasie. Tylko trzeba szukać, np młode winko nalewane z kranika do butelek 1l lub 3,5l w cenie 0,79 ojro za litr - poezja.
 15. 1 point
  Pozdrowienia z Hollental i Zugspitze [emoji123][emoji106][emoji106][emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


×