lcoo

Użytkownik
 • Zawartość

  4876
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  19

Zawartość dodana przez lcoo

 1. To jakiej głębokości może być ta odkrywka? Robi wrażenie! A wyprawa super :)!
 2. Witam z Końskich
 3. Taka życiowa mądrość, popieram :)!
 4. 10-11.06.2017
 5. Jak będę w Warszawie Wysłane przy użyciu Tapatalka... bo abonent czasowo nayebany.
 6. Ja tam trzymam kciuki za REDa, ale gdyby z braku czasu zaniechał projekt, to biorę całość w kartonach i nawet na tą samą przyczepkę co przywiozła K75
 7. Cześć
 8. Tak jak w temacie, jeżeli są na forum osoby zajmujące się techniczną likwidacją szkód majątkowych i wyrażają chęć współpracy, to zapraszam na PW.
 9. Widziałem, zazdroszczę, polecam! ...sprzedaży K75 do EL nie wybaczę
 10. A rozglądałeś się w Szczecinie? Czytałem na forum, że tam są znawcy od konkretnych modeli BMW
 11. Ja i nadmiar wolnego czasu, to tak jak "przyjazny" i "Radom" w jednym zdaniu ;)!
 12. Super filmik! Znajomych miejsc sporo Zarzekałem się, że już nie pojadę na Rumunię, a w tym roku wyskoczyłem dwa razy, więc myślę, że w przyszłym też będzie Rumunia
 13. Wygląda trochę jak BMW K-1500/2/800 ;)
 14. Tak zachwalacie, że czekam na Reno albo Cytrynę na 2oo ;)
 15. Cześć!
 16. Cześć!
 17. Taką odpowiedź dostałem kiedyś od wystawiającego ogłoszenie, nie wiem, czy link do zdjęć jeszcze działa: http://pokazywarka.pl/cc4ogp/ Proszę, -set, podnóżek prawy -opona przednia nowa -urwany zaczep od osłony chłodnicy (kosmetyka) -kierunkowskazy, sprawne, lecz estetyka nie jest idealna, lekko popękane -lekko silnik przerysowany -boczek plastikowy odpadł, do kupienia bez problemów. -lampa tylna, obłamana. -do wymiany jest zacisk przedni. Motocykl jest po małym szlifie, przy prędkości 20km/h Silnik nie naprawdę pracuje pięknie nic nie stuka, puka, nie spala mi oleju, jest to poprawek najlepiej gdyby mechanik go zrobił jak trzeba. Gdyby Pan był zdecydowany obejrzeć zobaczyć to muszę kupić linkę sprzęgła bo mi pękła, co i tak zrobię, ( w tym samym dniu co kupiłem auto) Motocykl nigdy mnie nie zawiódł, i nauczył jeździć motocyklem Cena też uważam jak za dobry rower. Oc i przegląd jest, na mnie.
 18. Dostałem lepsze jakościowo zdjęcia, przypatrzyłem się zrezygnowałem już jakiś czas temu. No chyba, że ktoś chce zacząć od instalacji, a skończyć na remoncie silnika... tylko zimowe wieczory mogą się okazać zbyt krótkie ;)
 19. Ale się "wstrzeliłeś"... przedwczoraj pojechałem odebrać aparat w Piotrkowie, a zwlekałem chyba z tydzień ;)
 20. Cześć!
 21. No blisko nie masz, ale za fatygę trakcja Quattro gwarantowana na wyjściu z garażu, już Mariusz wie jak dziurki nie zrobić, a krew wypić ;)
 22. Zawsze możesz edytować post i podnieść rangę Joli do dużego "J" :) ... J jak Jarek, ... A jak Ant... :D wiem, wiem ;) EDIT: Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać: D jak Duda DL :D!
 23. A już myślałem, że wymieniałeś olej w BB ale doczytałem, że zrobiłeś sam :D!
 24. Cześć!
 25. My tu o ramie, a Pawcio takie zarzuty! Powiem więcej, oprócz rozpuszczalnika u Jasinka w garażu nawet szmaty się znajdą!