Skocz do zawartości

Mario 6na9

Użytkownik
 • Zawartość

  2 494
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  52

Zawartość dodana przez Mario 6na9

 1. Mario 6na9

  Siemanderowita

  Cześć.
 2. Mario 6na9

  Nie samym motongiem czlowiek zyje

  Kampinos?!!
 3. Mario 6na9

  HD

  Panowie, Widziałem jak się Wam oczy świeciły na widok HD Pan America którym przyjechałem na zlot. Tak więc piszę - maszyna jest do kupienia w dobrych pieniądzach. Jak coś to kontakt na priv. Świadomie nie piszę ceny. Zamieszczone na prośbę kolegi.
 4. Mario 6na9

  Nie samym motongiem czlowiek zyje

  Który to Ty?
 5. Mario 6na9

  Nie samym motongiem czlowiek zyje

  Megahiperzajebisty weekend. Piątek. Dzida z samego rana GS-em w stronę Zamościa. Oczywiście nie tak całkiem szybkostradą. W południe już na wodzie. Niedziela po południu. Powrót. Moto i kajaki w jeden weekend. Rewelacja. Ale......., najważniejsze było to że spędziłem ten czas ze wspaniałymi ludźmi. Dziś odstawiłem motocykl na zimowanie.
 6. Mario 6na9

  Nie samym motongiem czlowiek zyje

  Znaczy się fotę Kaśki, albo lepiej kilka fotek w różnych sytuacjach. Pomożemy, z twarzy dużo można wyczytać
 7. Mario 6na9

  NA MODLIN

  Modlin. Twierdza Modlin, oddałem tu Ojczyźnie 15 miesięcy swojego młodego życia i Twierdzę znam całkiem nieźle ale nigdy nie byłem po drugiej stronie rzeki. Tak więc wykorzystując chyba ostatni dzień lata zerwałem się trochę z roboty i dzida na Modlin zobaczyć Spichlerz. Pilaszków. Cmentarz wojenny. Cybulice. Fort VII Twierdzy Modlin. Cmentarz Mennonicki w Sadach. Modlin. Spichlerz. Nie mogę uwierzyć że dopiero teraz tu jestem. Google pokazują że można dojechać. Niestety teren prywatny i jest zamknięta brama. Trzeba drałować z buta wzdłuż ogrodzenia około kilometr i nieźle się spociłem. Było warto, jest MEGA. Zakroczyn. Prochownia P1 Gałachy. Zakroczym. Widok na Wisłę. Skrada się wieczór. Czas wracać. Świetnie spędzone 5 godzin. Szerokości.
 8. Mario 6na9

  NAD MORZE II

  Nad morze, precyzując nad Zatokę Gdańską, konkretnie JANTAR. Ja - Bartek jedziemy na Bieszczady. Bartek - w tym roku jeszcze nie byłem. Jedziemy. Mieliśmy wystartować 01.09.2023. około południa ale prognoza pogody nie zachęca więc zmieniamy plany i jedziemy tam gdzie ma być słońce. Sobota. Startujemy około dziewiątej i nieśpiesznie jedziemy po lewej stronie Wisły. Nowy Duninów. Trzy pałace w jednym miejscu. Zameczek Neogotycki. Pałacyk Myśliwski. Pałac główny. Całkowita ruina pochłaniana przez przyrodę. Jedziemy dalej, przeskakujemy na drugą stronę i w górę na mapie. Radzyń Chełmiński. Zamek Krzyżacki. Okrągła Łąka. Schron bojowy. Pozycja Gardejska. Taki bunkier budowany na szybko. Kawałek dalej w las Cmentarz Mennonicki. Kwidzyn. Zamek. Korzeniewo. Budynek historyczny - Granica II RP - Niemcy. Obecnie kaplica i drugi budynek. Znowu przybliżamy się do Wisły. Biała Góra. Zespół Śluz. Ruiny Mostu Jagow Brucke. Stogi. Cmentarz Mennonicki. Największy w Polsce i zadbany. Mennonici – wyznanie chrześcijańskie zaliczane do protestantyzmu, powstałe w roku 1539 w Holandii. Nazwę wywodzi od swego założyciela – Menno Simonsa. Boręty. Ruiny kościoła. Palczewo. Wiatrak holenderski. Ostaszewo. Ruiny kościoła. Żołnierz został już zidentyfikowany i jest przy mogile kartka ze zdjęciem bohatera. Tu zastaje nas noc. Wsiadamy na rumaki i lecimy na kwaterę. Dojeżdżamy około 21.00. jemy kolację i padamy ze zmęczenia. Dwanaście godzin jazdy z przerwą na obiad i tankowanie. Drogami różnej kategorii. Super to mało powiedziane. Ambitnie nastawiliśmy budzik na 5.10. bo pójdziemy na wschód słońca skoro na zachód się spóźniliśmy. Budzik dzwoni, spojrzeliśmy na siebie, Bartek - zimno trochę, Ja - nie idziemy i w tym samym czasie usnęliśmy.
 9. Mario 6na9

  Siemanko

  Cześć.
 10. Mario 6na9

  MAPA ZAMKÓW PL-CZ-SK

  No Panie, ale żeś mnie Pan zaimponował tera. Brawo.
 11. Mario 6na9

  Nie samym motongiem czlowiek zyje

  Pięć lat w Białowieży, czuję żubrówkę na odległość.
 12. Mario 6na9

  Nie samym motongiem czlowiek zyje

  Polskim wątkiem byłeś Ty
 13. Mario 6na9

  NAD MORZE II

  Sobota. Niedziela. I to by było na tyle.
 14. Mario 6na9

  NAD MORZE II

  Wolał bym żeby zrobił sobie drinka i się relaksował przy mojej relacji.
 15. Mario 6na9

  NAD MORZE II

  Przez zimę nauczę się wstawiać małe 9x13. Tak ma serio to aparat muszę inaczej ustawić.
 16. Mario 6na9

  NAD MORZE II

  Przepraszam za utrudnienia. W zasadzie robiłem zawsze tak samo. Ostatnio zdjęcia z aparatu nie telefonu. Może coś tam inaczej ustawione. Generalnie mam słabe rozeznanie w tych tematach. Ale super że chcecie to oglądać. Pozdro.
 17. Mario 6na9

  NAD MORZE II

  Niedziela. Wstajemy trochę później niż wcześniej i idziemy zobaczyć wielką wodę. Wszystko w porządku to startujemy. Jest zaj.....ście, chociaż z rana łapiemy deprechę. Fiszewo. Ruiny kościoła. Ciekawostka. Kościół przetrwał wojnę a obecny wygląd ruiny to efekt pożaru z 1948 roku. Pożar wybuchł z 31.03. na 01.04. no i strażacy zaalarmowani o sytuacji myśleli że to żart na Prima Aprilis i zanim uwierzyli to było pozamiatane. Obecnie odbudowują dach. Zaparkowałem. Trzy centymetry i byłbym mordercą. Jedziemy sobie takimi pięknymi dróżkami. Buczyniec. Dawny Cmentarz ewangelicki w Lepnie. Kwitajny. Pałac i PGR. Bardzo ciekawa wioska. Piękne są te drogi. Pseudomegalityczny cmentarz rodu zu Dohna. Musiałem to pokazać Bartkowi. Bartek - mega. Ale wcześniej trzeba było dojechać. Synu, zapamiętaj raz na zawsze. Dojeżdżasz, oceniasz przeszkodę i albo odpuszczasz albo dzida i co ma być to będzie. Jak zdecydujesz się jechać to już nie możesz się zawahać bo jak coś to w pizdu. Zrozumiałeś!!! Nie to żebym speniał, musiałem oszczędzać zawieszenie. Gmole spełniły swoje zadanie i buty, odpowiednie buty to podstawa. Gdzieś po drodze. Cmentarz z I Wojny Światowej. Młyn. Grunwald. Byłem kilka lat temu to było skromnie a teraz wypas na całego. Muzeum, parking, infrastruktura, wszystko na wysokim poziomie. Tylko no ten tego no, po zaparkowaniu na pięknym parkingu się lekko wkurzyłem i zakończyłem zwiedzanie zanim jeszcze zacząłem. Możecie mnie zjechać, wieszać na mnie psy czy co tam jeszcze chcecie ale dla mnie to już jest chore. Na Polu Bitwy pod Grunwaldem powiewają flagi państwowe Polski i Litwy - uczestników przymierza przeciwko zakonowi krzyżackiemu z 1410 roku i ................. Ukrainy. Białuty. Cmentarz Rodowy Oehlrich. Zapomniany gdzieś w środku lasu. Kościół ewangelicki. Wisienka na torcie. PGR z gorzelnią. Kącik kulturalno - degustacyjny. PGR cd. No i to by było na tyle. Dojechaliśmy do Warszawy na 21.20. Pozytywnie zmęczeni. Pyknęło 860 kilometrów i uszczelniacz lewej lagi w moim sprzęcie. Szerokości.
 18. Mario 6na9

  Dzień dobry, cześć i czołem.

  Cześć. Pytaj, pytaj. Chętnie podpowiem to i owo szczególnie że nigdy takowej maszyny nie miałem.
 19. Mario 6na9

  Cześć wszystkim

  Cześć.
 20. Mario 6na9

  Cztery koła

  Szukam czegoś do jeżdżenia na miasto i ciut dalej. Oczywiście stan idealny. Najlepiej w benzynie, chociaż 1.4. Budżet do 30 tysi. W przypadku zalewu ofert będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń.
 21. Mario 6na9

  Cztery koła

  Wpadnij na zlot, przynieś 0.7. Wpadnij na zlot, przynieś chociaż 0.7. Jest różnica
 22. Mario 6na9

  Cztery koła

  Moja rodzina to jeździ motocyklami, a reszta niech się organizuje.
×