Skocz do zawartości

Mario 6na9

Użytkownik
 • Zawartość

  2 337
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  46

Zawartość dodana przez Mario 6na9

 1. Mario 6na9

  Kącik szperacza

  Jak Ci w tyłek gorąc to bierz. Dla mnie dwie zalety, latem chłodniej w tyłek a w deszcz nie woda nie leci z siodła prosto w jaja.
 2. Mario 6na9

  Cześć wszystkim!

  Cześć.
 3. Mario 6na9

  Cześć wszystkim

  Cześć.
 4. Mario 6na9

  Mam na imię Jacek i dawno mnie tu nie było. :)

  Cześć Jacek. Pewnie tak długo Cię nie było bo koniecznie chciałeś się przywitać o 00.
 5. Mario 6na9

  Spodnie SHIMA HERO rozmiar S

  Syn sprzedaje, ale jak coś to dla forumowiczów ja zrobię małą promocję https://www.olx.pl/d/oferta/spodnie-motocyklowe-shima-hero-rozmiar-s-CID5-IDTzbSv.html?bs=olx_pro_listing
 6. Mario 6na9

  Spodnie SHIMA HERO rozmiar S

  Sprzedane. Można zamknąć.
 7. Mario 6na9

  not again....

  Cześć.
 8. Mario 6na9

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Maksowi szybkiego powrotu do zdrowia i wyciągnięcia odpowiednich wniosków na przyszłość. Reszta to pierdoły. Szerokości.
 9. Mario 6na9

  Siemka!

  Witaj.
 10. Mario 6na9

  Cześć

  Cześć.
 11. Mario 6na9

  Dzień dobry

  Cześć.
 12. Mario 6na9

  Pomoc w zakupie 650GS

  Piotreo pewnie pojedzie go obejrzeć . Na Moto się nie znam ale podany przebieg musi być bardzo ,,około,, bo jakoś nie wyobrażam sobie tak ubranego turystyka robiącego ok 1700 km rocznie. Nie wyklucza to że sprzęt może być zadbany i wart uwagi. Szkoda że bez ABS.
 13. Mario 6na9

  (S) Rarytasy

  Acha. Jak tak to uprasza się Administratora o przeniesienie wątku do ,,co zrobiłem dziś.....,, ew na ,,wysypisko,,
 14. Mario 6na9

  (S) Rarytasy

  Ogłoszenie bez cen .......
 15. Mario 6na9

  Rieju Aventura Legend 500

  Zdaniem coolluk pewnie też.
 16. Mario 6na9

  Rieju Aventura Legend 500

  Jak najbardziej zgadzam się z Tobą i bardziej chodziło mi o pokazanie tego że te motocykle są bardzo podobne. Sporo w tym segmencie pokazało się maszyn pod innymi markami a różnią się detalami.
 17. Mario 6na9

  Rieju Aventura Legend 500

  Do tego zestaw naklejek Honda Transalp i jesteś kozakiem
 18. Mario 6na9

  hej

  Cześć.
 19. Mario 6na9

  Hej wszystkim!

  Ja mam łańcuch i w ogóle mnie to nie interesuje
 20. Mario 6na9

  Hej wszystkim!

  Słowo motor jest jednak ciągle poprawnym określeniem motocykla w polszczyźnie mniej fachowej. Panie KaeS my jesteśmy fachowcami
 21. Mario 6na9

  Hej wszystkim!

  Cześć. Taka delikatna uwaga, motocykl nie motor.
 22. Mario 6na9

  Kącik szperacza

  Bierz, wstawisz na zimę do coolluk-a to podwoi wartość.
 23. Mario 6na9

  BAŁKANY 2022

  Zaczęło się tak. Dawno, dawno temu, w 2019 roku wybrałem się z KaeS - em na Rumunię. Wyjazd był super udany, a co za tym idzie jak skosztowałeś i smakuje to chcesz więcej, więcej, więcej. Ciągle o tym myślisz. Czas leciał a w głowie wciąż kłębiły się plany na Bałkany. Wszystko szło w dobrym kierunku aż tu wpi.....ł się COVID. Mało było jednej zarazy to jeszcze wojna. Wk....nie sięga zenitu. Podejmuję decyzję. Trzeba jechać puki zluzowali obostrzenia, kredyt mieszkaniowy nie przyciśnie cię do podłogi a benzyna jeszcze puki co po 8 złotych. KaeS - a nie musiałem namawiać, więc jedziemy. Początkowo mieliśmy zrobić szczegółowo Bułgarię, pomoczyć dupy w morzu i wrócić przez Rumunię. No ale na dwa dni przed wyjazdem wyciągam stare notatki i lecimy nieco inaczej. Sobota -11.06., zaczynamy przygodę. KaeS od siebie dolatuje do Sokołowa Podlaskiego, jemy obiad u moich rodziców i dzidujemy w stronę granicy. Nocujemy w Tylawie, ta sama miejscówka co przy wyjeździe na Rumunię. Pogoda trochę niepewna to gospodyni udostępnia garaż na motocykle. Normalnie idziemy spać bo jutro długa droga. Trochę się motamy i długa droga okazuje się rekordem - 893 km i dojeżdżamy w okolice Orsovy na Rumunii. Poniedziałek. Jedziemy zobaczyć DECEBALA którego z bólem serca musiałem odpuścić w 2019 roku. Następnie jedziemy Rumunią do mostu granicznego na Dunaju. Przejazd mostem dla motocykli jest bezpłatny. Jesteśmy w Bułgarii. Widyń, Twierdza. W Widyniu są też duże ruiny Synagogi niestety w odbudowie i całe zasłonięte. Belogradczik. Twierdza na fajnych skałach. Jaskinia Prohodna - Oczy Boga. Piękna i majestatyczna. CDN - może.
 24. Mario 6na9

  Czesc

  Cześć.
 25. Mario 6na9

  Siema

  Cześć.
×