Debian

Użytkownik
 • Zawartość

  424
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Zawartość dodana przez Debian

 1. Kiedyś już o tym pisałem. Niedawno w bajtowych czeluściach znalazłem film. Jak się później okazało koleś dość mocno przekroczył stan po spożyciu
 2. Cześć
 3. Coś słaba ta bateria
 4. Jakie pierwsze wrażenia? Ile pali? Dobrze w świetle widać ten wyświetlacz?
 5. F850 GS gaśnie na zimnym silniku - co to może być? Jakieś pomysły?
 6. Zrobiłbym zworki na wtyczce po prawej stronie (zdjęcie, które wrzucił Jarek) i tym samym wyeliminowałbym wadliwe działanie stacyjki.
 7. Wygląda na brak plusa. Jeśli nie działają postojówki to stawiam na czerwony w okolicach główki ramy.
 8. Światło stopu pewnie nie działa, a światła postojowe (jeśli przekręcisz kluczyk w stacyjce w skrajną, lewą stronę)?
 9. Będziecie tak się "kopać " dalej ? Dajcie spokój
 10. Idąc tym tropem to pod kanapą mamy już wyprowadzony ( + ) i ( - ). Pierwszy na pinie 6 drugi na 4 Ja ładuję przez pełnowymiarowe gniazdo zapalniczki podpięte bezpośrednio do akumulatora.
 11. Tak byłoby, gdyby moto trafiło w ręce jakiegoś rzeźnika Mało kilometrów nakulałeś przez te dwa i pół sezonu. Zresztą w tym czasie osiemsetką zrobiłem niewiele więcej i do przyszłego sezonu pewnie już nic na licznik nie nabiję.
 12. Widziałem go ostatnio u Adama. Rys mu nie przybyło -wygląda jak 3 lata temu
 13. Można wziąć stare "motorękawice" lub dla pewności robocze, gumowane zalegające w garażu i zrobić na nich kilkumilimetrową kropkę za pomocą: 1. Kleju elektroprzewodzącego z Castoramy, 2. Kleju samorobnego: zmieszać drobno starty grafit z lakierem do paznokci, klejem etc w stosunku 10:1. Zrobić testy i wykonać to samo na docelowych rękawicach. Dzisiaj zrobiłem test z kawałkiem folii aluminiowej - działa Test z klejem mogę zrobić dopiero za 3-4 tygodnie.
 14. ...albo, bez przeróbek, posmarować.
 15. To nadzieja - dłubać w nosie można lewą ręką Widziałem ostatni Twój filmik - hamulec słabo używany, tylko gaz do oporu
 16. Część forum. Poszukuję jakiejś akcesoryjnej klamki hamulca do osiemsety, która ma większy zakres regulacji od oryginału. Mam krótkie łapy, a wczoraj miałem mały wypadek i skrócili mi palec wskazujący - teraz otwartą dłonią zamawiam 4 piwa normalne i jedno 0,33. Gdyby ktoś takową używał to po proszę o wymiar minimalnej odległości od manetki. Sprawa nie jest pilna - ten sezon raczej z mam zakończony.
 17. https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/grupy/i51605
 18. 1. Na pewno zawory? Może napinacz szwankuje. W tym przypadku trzeba działać - szkoda łańcuszka rozrządu.
 19. Cześć
 20. Cześć
 21. Cześć
 22. Cześć