ARG

Użytkownik
 • Zawartość

  1637
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ARG

 1. W samochodzie to "sterowanie" nie jest tak narażone na działanie warunków atmosferycznych jak w moto. Oczywiście mogę nie mieć racji.
 2. Obawiam się co będzie gdy np. zaśniedzieją styki etc. i problemów przy wymianie manetek etc. Element jest sprzedawany jako całość i do tanich nie należy. Muszę rozeznać się jak to jest w ogóle zbudowane :).
 3. Muszę przemyśleć czy to ride-by-wire jest aż takim złem jak mi się obecnie wydaje . Ewentualny zakup planuję nie wcześniej niż na wiosnę. Jeśli do tego czasu nie zmieni właściciela, będę cie łapał na PW.
 4. Dzięki
 5. Czyli gdybym chciał normalny przełącznik kierunkowskazów i linkę gazu to zostają roczniki 2014-2015 ?
 6. A czy ktoś się orientuje, które roczniki F800GS miały ride-by-wire?
 7. Miałem na myśli 850, afryki, tigery etc ... i offroad = brak drogi
 8. Może się mylę, ale ta huska nie ma subframe z tyłu więc jej możliwości przewożenia bagażu są "nieco" ograniczone. Nie żebym narzekał, bo generalnie masz racje. Te motki są projektowane pod zachodniego klienta i większość nigdy nie wjedzie w off.
 9. Yamaha to ma fotel chyba na wysokości 1,3 m także odpada, a KTM ... może to 390 adv... jeśli kiedyś, ale nie sądzę. Wizualnie ten tiger wygląda ok.
 10. Te co mam kosztują obecnie ok 400 pln za sztuke. Tanio nie jest.
 11. Tam nerwowo, mam czym jeździć a i zima idzie. Także dopiero na wiosnę. Czekałem na nowy model ale dla mnie to nie to. Na Yamahę czy KTMa już nie liczę także sytuacja wygląda dość klarownie
 12. Miałem (w sumie dalej mam) 4xled są ok tylko trochę drogie. Jeśli cena jest priorytetem to cokolwiek chińskie
 13. Ale są pewne plusy, bez żalu mogę zacząć rozglądać się za F800GS . Wizualnie niestety kojarzy się z nową AT co imo nie jest dobrą drogą, ale to nie mój problem
 14. Mam podobne zdanie. Pomijam fakt, że na słońcu te wyświetlacze będą mniej czytelne i generalnie wskazówki są imo bardziej ergonomiczne. Szkoda. Mam nadzieje, że dożyjemy czasów gdy ta moda minie. Te 1200 z postu artexa - jakiś dizajnerski koszmar stare 1200 czy 1150 to przy tym ślicznotki. Ofk nie przebije w brzydocie KTMa ale widać, że się stara.
 15. Kokpit ch***** strasznie . Szkoda bo trochę czekałem na następce 800
 16. Z mojego motka zostały mi dwa boczki w kolorze czarnym w stanie lekko poturbowanym. W razie czego mogę oddać za jakieś symboliczne piniądze.
 17. A jak traktować zmianę licznika po naprawie moto?
 18. A co tu pisać, GS jaki jest każdy widzi
 19. Cześć
 20. Bo to w sumie kask na asfalt, do enduro np. fajny jest aviator
 21. Niemca na sprzedaż @Paweł - ładne jak ładne, ale przynajmniej jeżdżą
 22. Jasinek ma obecnie dwie Hądy więc