Jogi

Użytkownik
 • Zawartość

  1004
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Jogi last won the day on 18 Październik 2015

Jogi had the most liked content!

Reputacja

1252 Excellent

O Jogi

 • Tytuł
  Forumowy wymiatacz
 • Urodziny 5 Kwiecień

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Kraków
 • Motocykl
  XT 1200 Z

Ostatnie wizyty

11473 wyświetleń profilu
 1. Oczywiście, że nie można. Odcholowanie, mandate etc. Miałem na mysli odpowiedzialność karną za wypadek. Nie ma na nią wpływu brak przeglądu jeśli biegły oceni np że pojazd w momencie wypadku był sprawny.
 2. Nie ma znaczenia czy był przegląd czy nie podczas wypadku. Jesli pojazd był sprawny to nic nam nie grozi.
 3. Widocznie mapy Azji Ci się odinstalowały albo wygasła licencja.
 4. Fajne. Polecam tez filmy z serii Rambo
 5. Może dobrze , że się jednak nikt nie obudził
 6. Właśnie dostałem piękne zdjęcie z fotoradaru ITD zamontowanego w atrapie chłodnicy samochodu. Radar to Ramet AD9C pracujący na częstotliwości 34,3 GHz. Ciekawostką jest to , że decyzją UKE użytkowanie tych fotoradarów zostało zabronione (częstotliwość zastrzeżona dla MON). Ktoś przerabiał temat ?
 7. Idziesz do knajpy- czekasz , a jeśli jest za długo wychodzisz. Bezpieczeństwo to usługa jak każda inna. Dzwonisz po pizzę...... czekasz. Dzwonisz na 112 lub 997 ...też musisz poczekać zanim przyjedzie usługa. Zamawiamy sobie bezpieczeństwo przez telefon to musimy poczekać aż dojedzie
 8. skądś znam tą historię
 9. ... no to trzeba było od początku napisać, że tylko tyle chcesz i np. rady co powinna wiedzieć żona nie interesują Cię a więc drogi admail03 zastosuj przetwornicę DC 5V na 12 ... i tyle. np. taka : https://botland.com.pl/przetwornice-step-up/5292-przetwornica-step-up-boost-usb-5v-na-12v-wtyk-dc-55-21mm.html lub bez kabli ...np taka : http://www.tme.eu/pl/details/spu03l-12/przetworniki-dcdc/mean-well/?brutto=pl&gclid=CPaq3KrH8dECFRBkGQodqVwFdw i pozwól nam kontynuować wątek.
 10. Musisz się zdecydować czemu ma służyć lokalizator : zabezpieczać od kradzieży czy ab widziała żona online gdzie jesteś. To dwie różne przeciwstawne sprawy. Aby zabezpieczyć przed kradzieżą zupełnie inaczej programuje się lokalizator.
 11. No tak .... oczywiście - przy każdej torebce powinien być stróż prawa. Co do zdarzenia na komisariacie nie uwierzę, że odmówiono przyjęcia zgłoszenia.
 12. Cześć
 13. cześć
 14. Oczywiście, że tak. GSuberalles , to żadne podpierdalanie jak napisałeś ... a gdyby nawet. Nie ma od czego stronić. Nie chodzi o to żeby lecieć z filmikiem , że ktoś zahaczył kołem o ciągłą na długości 20 cm ale np jak zatrzymasz się samochodem przed przejściem dla pieszych i przepuszczasz dzieciaka pod szkołą a jakiś wariat wyprzeda Cię. Sądzę , że wtedy warto zanieść film na na policję i warto być nawet podpierdalaczem.