Geoborek

Użytkownik
 • Zawartość

  502
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

352 Excellent

O Geoborek

 • Tytuł
  Forumowy wymiatacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Bielsk
 • Motocykl
  BMW F650 był 1200GS
 • Przebieg
  średni

Ostatnie wizyty

495 wyświetleń profilu
 1. Consigliero, tak z ciekawości - patrząc na cyferki km - z jaką częstotliwością wymieniasz płyn hamulcowy? Przy takim przebiegu masz trochę doświadczenia.
 2. Mam model 2004, płyn zmieniam co dwa lata bez względu na przebieg, póki co nawijam km i będę się martwił jak mi je...nie a jak będzie - pażywiom, uwidim.
 3. Bielsk Podlaski wita sąsiadkę, "Orlen" w Zambrowie czasami bywa moim miejscem spotkań z kompanami 2oo na kawę, od Ciebie to rzut beretem, powiadomię o najbliższym spotkaniu.
 4. Mebelek z tamtych czasów: https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-kredens-prl-CID628-IDdLMBx.html#0b04e706db
 5. A podcentry sprawdzałeś?
 6. Łukasz gratulacje, ostatnio często przejeżdżam przez Hajnówkę, korci wjechać w puszczańskie dukty tylko które są "użyteczności publicznej" by się nie wpie....olić Panie w konflikt ze "Stróżami zieleni", ani chybi czas zawitać do białowieszczańskiego leśnictwa po info jakie.
 7. Coraz więcej ... gratuluję zakupu, niech bezpiecznie wozi.
 8. KaeS, proszę, tu witamy Kasię, jak się zainteresuje będzie dalszy ciąg.
 9. No widzisz KaeS, na to bym nie wpadł , dzięki przyjacielu. Problem jednak w tym, że w pamięci pozostało nazwisko, imiona i wspomnienia z dalekiego dzieciństwa.
 10. Привет Katrina, помоги мне найти семью в Минске.
 11. Coś się pojawiło u mnie w miasteczku (post neutralny): https://www.olx.pl/oferta/bmw-f-800-gs-adventure-krajowy-zimowa-cena-CID5-IDhIei3.html#1f3bd676b6
 12. Wróciłem z Rumunii, na budziku przybyło 4118 km, plaże w Konstancy puste a na Transfogarskiej już śnieg.
 13. Paweł nie zapomnij odwiedzić sąsiada: Pasieczniki to okolice Topiła. Żwirówka z Topiła do Łozic już ma projekt na asfalt, Jacek nie będzie zadowolony ale szutrów tu jeszcze dostatek. Nie rozpędzaj się za bardzo np. na Koterkę bo możesz zatrzymać się na bramie z napisem "проход запрещен". W lasach wskazany rozsądek z prędkością, można załapać się na grzbiet dzika, tudzież łosia lub jelenia, takie tu mamy klimaty. Jak coś to proszę o wiadomość na priv.