Geoborek

Użytkownik
 • Zawartość

  515
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

387 Excellent

O Geoborek

 • Tytuł
  Forumowy wymiatacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Bielsk
 • Motocykl
  BMW F650 był 1200GS
 • Przebieg
  średni

Ostatnie wizyty

588 wyświetleń profilu
 1. Golfa I dało się otworzyć zwykłym śrubokrętem, dowiedziałem się o tym jak miałem włam.
 2. Czyżbym miał już spodziewać się problemów? Mam piec ACV z zasobnikiem na cwu, co prawda na olej opałowy ale to kwestia palnika, nie mam pełnej automatyki - pogodynki, piec grzeje własnie 15 lat bezawaryjnie, serwis prosiłem ze 4 razy do wymiany dyszy, dwa razy piec był czyszczony i nie był jakoś bardzo zawalony sadzą. mam nadzieję, że jeszcze kilka lat pogrzeje.
 3. Nie jedyny - co najmniej dwóch, wymieniłem na 1200 ale wciąż tęsknota żyje, w przypadku dopływu gotówki chyba jakaś wypieszczona efka zagości w garażu i otrzyma dożywocie, z perspektywy czasu zrobiłem błąd ale to se ne vrati, na fotce jeszcze w duecie.
 4. Perełka ??? http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-i6995731266.html
 5. Siema
 6. Consigliero, tak z ciekawości - patrząc na cyferki km - z jaką częstotliwością wymieniasz płyn hamulcowy? Przy takim przebiegu masz trochę doświadczenia.
 7. Mam model 2004, płyn zmieniam co dwa lata bez względu na przebieg, póki co nawijam km i będę się martwił jak mi je...nie a jak będzie - pażywiom, uwidim.
 8. Bielsk Podlaski wita sąsiadkę, "Orlen" w Zambrowie czasami bywa moim miejscem spotkań z kompanami 2oo na kawę, od Ciebie to rzut beretem, powiadomię o najbliższym spotkaniu.
 9. Mebelek z tamtych czasów: https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-kredens-prl-CID628-IDdLMBx.html#0b04e706db
 10. Łukasz gratulacje, ostatnio często przejeżdżam przez Hajnówkę, korci wjechać w puszczańskie dukty tylko które są "użyteczności publicznej" by się nie wpie....olić Panie w konflikt ze "Stróżami zieleni", ani chybi czas zawitać do białowieszczańskiego leśnictwa po info jakie.
 11. Coraz więcej ... gratuluję zakupu, niech bezpiecznie wozi.
 12. KaeS, proszę, tu witamy Kasię, jak się zainteresuje będzie dalszy ciąg.
 13. No widzisz KaeS, na to bym nie wpadł , dzięki przyjacielu. Problem jednak w tym, że w pamięci pozostało nazwisko, imiona i wspomnienia z dalekiego dzieciństwa.
 14. Привет Katrina, помоги мне найти семью в Минске.