Skocz do zawartości

JeyJey

Użytkownik
  • Zawartość

    1 652
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Days Won

    21

Zawartość dodana przez JeyJey

  1. JeyJey

    Witam dzień dobry!

    Witaj!!! Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
  2. JeyJey

    Dzień dobry, cześć i czołem!

    Witaj!!! Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
  3. JeyJey

    Cześć

    Witaj!!! Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
  4. JeyJey

    Dobry wieczór...

    Witaj!!! Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
  5. JeyJey

    Witajcie.

    Witaj!!! Lewa. Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
  6. JeyJey

    Dzień dobry ;)

    Witaj Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
  7. Witam , zaplanowałem trasę na kompie w google maps z innego punktu niż startowy gps . Przesłałem na meila i po otwarciu pokazuje mi ślad jaki zaplanowałem , lecz nie można uruchomić prowadż po trasie . Moje pytanie czy można to jakoś zrobić ,czy tylko można będzie jechać po śladzie ??????
  8. JeyJey

    Witam dzień dobry!

    Witaj!!! Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
  9. JeyJey

    Siemanejro!

    Witaj, piękna czerwona strzała. Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
  10. JeyJey

    Witam wszystkich z Kielc

    Witam, sąsiada!!! Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
  11. JeyJey

    ogłoszenia o kradzieżach motocykli

    https://www.facebook.com/share/p/QvuqGmrbboEhbWYc/ Cześć, dziś w nocy a dokładnie wczoraj 23.04 o godzinie 22:26 -23:06 został skradziony mój i syna motocykl. To BMW R1250 GS i KTM Duke 125. BMW R1250 GS rok 2021 VIN: WB10M0108M6E20157 rej DX634G KTM DUKE 125 rok 2022 VIN: VBKJPA403NC020117 rej DX445J Kradzieży dokonano w Gdańsku osiedle Nowa Letnica, złodzieje podjechali do garażu w bloku na -1 samochodem marki Renault Trafic nr. rej. DSW 7477G Proszę grupę o wsparcie i uwagę. Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
  12. JeyJey

    Cześć!

    Witaj !!!
  13. JeyJey

    Cześć!

    Witaj !!!
  14. JeyJey

    Lewa w góre

    Witaj !!!
  15. JeyJey

    Dzień dobry!

    Witaj !!!
  16. JeyJey

    Witam z Radomska

    Witaj !!!
  17. JeyJey

    Powitanko z Krakowa

    Witaj !!!
  18. JeyJey

    Dzień dobry

    Witaj !!!
  19. JeyJey

    Witam

    Witaj !!!
  20. JeyJey

    siemanko

    Witaj !!!
  21. JeyJey

    Siemanderowita

    Witaj !!!
  22. JeyJey

    pomoc odnośnie VIN

    Dziękuję!!! Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
  23. JeyJey

    pomoc odnośnie VIN

    Witajcie, potrzebuje rozkodować VIN motocykla z 2021r. Może ktoś podrzucić jakąś stronkę Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
  24. JeyJey

    Joris :)

    Witaj !!!
  25. JeyJey

    Siemanko

    Witaj !!!
×