MrBodek

Użytkownik
 • Zawartość

  331
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

497 Excellent

O MrBodek

 • Tytuł
  Niezły wyjadacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Małopolska
 • Motocykl
  F650 GS

Ostatnie wizyty

421 wyświetleń profilu
 1. Paweł, Twoje posty zaczynają brzmieć jak jakieś hip-hopowe grypsy. 'JKW-TZ,2.50 WT -kto był, ten wie, kto był, ten wie'.
 2. Ej, to możliwe że teraz generujesz wiązkę laserową. Sprawdź, czy nie przecinasz karoserii samochodów z przodu.
 3. Kaes, bo te Twoje ledy napieprzają jak myśliwskie szperacze!
 4. Mam takie coś i o ile dobrze pamiętam, podpiąłem się do kabla od tylnej lampy. Moje gniazdko ma diodę świecącą ciągle i obawiałem się, czy to nie będzie nadmiernie żarło akumulatora w przypadku bezpośredniego podłączenia.
 5. Paweł, już któryś raz wrzucasz reklamę butów. Widać, że czegoś szukasz. A przecież na Tigera tak łatwo coś wybrać:
 6. To ze tej radości.
 7. Takie trochę podsumowanie co i jak: http://www.motocykl-online.pl/newsy/BMW-F-850-GS-Legenda-napisana-na-nowo,11794,1
 8. No i propsy dla policji.
 9. Ej, a nie lubicie yanosika? Ja odkąd z nim jeżdżę, mandat dostałem dwa razy. Raz, gdy rozładował mi się telefon, i drugi raz (w tym samym miejscu jakiś tydzień później, bo przecież 'nie można mieć takiego pecha i na pewno to się nie powtórzy'), gdy go zapomniałem. Gdy parę tygodni temu wracałem wieczorem z Bielska, byłem na radarze 3 razy (nie to, że tylko stali albo spisywali kogoś innego), jednak za każdym razem yanosik mnie ostrzegał i miałem przepisowe ~50. Brzmi to jak reklama, ale dla mnie naprawdę działa. Ostatni przykład: jadę motocyklem do pracy i dostaję ostrzeżenie o kontroli. W miejscu, przez które przejeżdżam od kilku lat i gdzie nigdy nie było policji. Przed chwilą wszyscy wlekliśmy się za koparką, którą nie bardzo było jak wyprzedzić, więc w końcu chciało by się przycisnąć, przecież na pewno tam nic nie ma... No ale dobra, zwalniam do 50, chociaż jest z górki. Jakaś kobieta za mną nie wytrzymuje tempa i wyprzedza mnie swoim yarisem, a zza krzaków (jak oni tam wjechali?) wyskakuje policjant i zatrzymuje ją. Gdyby nie yanosik, to na stówę byłbym ja.
 10. To samochód chciał zmienić właściciela. Historia jak z 'Christine' Kinga.
 11. Niezłe miejsce na wysadzanie dzieci. Samowolka jak i u nas.
 12. Może Ben po prostu dał się uwieść marketingowcom z BMW i zapałał chęcią jazdy na sprzęcie z ekranem TFT. Bo z TFT jest jak z Jagną z 'Chłopów'. Wszyscy psy wieszają, a każdy chciałby mieć...
 13. Miałem pisać, że BMW mogłoby jeszcze jakoś uratować ten design, mocując ekran w jakiejś solidnej, rasowej obudowie. Powyższe zdjęcia pokazują, że to by chyba nic nie dało - jak byś nie kombinował, jest po prostu brzydko.
 14. Filmik z EICMA. 2:47 - nowe Rallye?