Skocz do zawartości

MrBodek

Użytkownik
 • Zawartość

  553
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

Zawartość dodana przez MrBodek

 1. MrBodek

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  https://bilgorajska.pl/aktualnosc,16501,0,0,0,Smiertelny-wypadek-w-Plusach.html" "W wyniku zderzenia motocykla z samochodem zginął 16-letni mieszkaniec gminy Księżpol." Ponoć przemiły chłopak, jedynak. Znam jego ojca. Ech, przykro...
 2. MrBodek

  Namiot na moto?

  Jeśli jedziesz z pasażerem, potrzebujesz dwa takie. Plus jakiś normalny namiot na graty. I chyba taki zestaw jest na zdjęciu Artexa.
 3. MrBodek

  Namiot na moto?

  O takie.
 4. Znalazłeś już? Konfigurator bagażu SW-Motech nic nie podpowiada? Jakby coś to chłopaki z Defendera na 29. Listopada załatwiają ich sprzęt taniej niż na stronie.
 5. MrBodek

  Wyprzedaż damskie / męskie letnie ciuszki MOTO

  Artur, czemu się tak wysprzedajesz, bo trochę nie jestem w temacie? Porządki, reset czy coś grubszego?
 6. MrBodek

  BMW F650 CS - Robal na sprzedaż

  Trochę ogólny opis. Może napisz coś więcej..?
 7. MrBodek

  dział damsko-męski czyli odzież w trasę

  Też tak myślałem, ale z tydzień temu wziąłem jakieś na próbę (chyba coolera od brubecka) i uważam, że naprawdę pomagają. Właściwie ich nie czuć, a noga nie klei się do spodni.
 8. MrBodek

  Czujnik temperatury

  A wiemy, po co to jest Amerykanom? Do ewentualnego podpięcia jakiejś czarnej skrzynki?
 9. MrBodek

  Smaczne dobre jedzenie na trasach

  ^ Paweł, zrób nam coś takiego w Bieszczadach,. W sobotę na śniadanie na przykład. Ze względu na prawdopodobną liczbę chętnych, od razu ze ze stu jajek i w worku po saletrze.
 10. MrBodek

  "Żółte" fotoradary

  Niekoniecznie. Z zacytowanego artykułu: W biegu zdarza Ci się zapomnieć dokumentów do motocykla? Już od 4. czerwca nie będziesz musiał o nich pamiętać. Sejm uchwalił nowelizację ustawy Prawo o ruchu drogowym.
 11. MrBodek

  Ciekawe miejsca - Białoruś

  ^ 'Jak rozpętałem III wojnę światową'.
 12. MrBodek

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Przegapiłeś motocyklową wiosnę stulecia, no ale bywa. Są jakieś widoki na resztę sezonu? Dawaj teraz, nie wstydź się. Na pewno nie wyglądasz gorzej niż zazwyczaj.
 13. MrBodek

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Zwycięzcom.
 14. MrBodek

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Zdrowia, Centrino. Jak to się stało, że zdarł ryj? Kask mu spadł?
 15. MrBodek

  Kampania bałkańska...

  Będzie padać.
 16. MrBodek

  Kampania bałkańska...

  Piotreo, a na ile koledzy z branży wycenili skręconą kostkę? Szkoda całkowita? Starczy na nowego GS-a czy będziesz musiał coś dorzucić z własnej kieszeni?
 17. MrBodek

  Kampania bałkańska...

  Czy o tej porze roku cykady już nadają? Nigdy więcej nie pojadę na Bałkany w porze cykadowej; byłem kiedyś i prawie 2 tygodnie przez nie nie spałem. Za to szczerze pokochałem subtelne polskie świerszcze. Oby kostka nie dokuczała, bo wiesz, w tym wieku (ekhem!) to już nie tak jak kiedyś, gdy miałeś otwarte złamanie nogi a na drugi dzień już szedłeś na WF. Ja ze 2 lata temu wdepnąłem w dziurę wykopaną przez psa na trawniku (dzięki, Koda!) i kostka do tej pory daje o sobie znać, kiedy tylko ma się zmienić pogoda albo rząd chce podnieść podatki. A tak na serio, to bierz czarci pazur i może będzie dobrze! Fajna wyprawa, szczytny cel - o to chodzi.
 18. MrBodek

  Kącik szperacza

  Ya don't say!
 19. MrBodek

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Chabówka raz jeszcze: http://www.gazetakrakowska.pl/motofakty/aktualnosci/a/motocyklisci-z-patelni-smieja-sie-policji-w-twarz-wprowadzili-numery-startowe-do-wyscigow,13126082/ "Motocykliści ogłosili już na swojej stronie na Facebooku terminy najbliższych dużych wyścigów. Odbędą się one: 12 maja - będzie to „Zlot fanów R1 Patelniaring” (zapisanych jest na dziś 1110 motocyklistów)". Tysiąc... sto... dziesięciu?
 20. MrBodek

  Kącik szperacza

  A pamiętacie te czasy, gdy rozmiar coś znaczył? Wchodziłem do sklepu, brałem 44 bez mierzenia i zawsze było dobrze. Teraz mam różne buty w rozmiarach od 42 do 46.
 21. MrBodek

  Kącik szperacza

  3 osoby, 3 wersje. Gość z ogłoszenia niby też ma 44, a chodzi w 43. Chyba że jednak go gniotło i dlatego sprzedaje.
 22. MrBodek

  Kącik szperacza

  Ej, akurat do rozmiaru stopy nie muszę sobie nic dodawać.
 23. MrBodek

  Kącik szperacza

  Właśnie. Sidi akurat wydaje się mieć poprawną numerację i 44 to 44.
 24. MrBodek

  [S] Olivier

  To też. Swoją drogą, nieźle spersonifikowany jest ten sprzęt w naszej świadomości, wystarczy imię motka i każdy już wie o co chodzi. A gdyby np. pojawił się wątek ' Bad Ugly Madafaka Pussy-Hunter 2000', to ilu domyśliłoby się, że chodzi o xelowego dakara? Uuu, cenzura?
 25. MrBodek

  [S] Olivier

  Jeśli jednak się sprzeda w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, to wtedy do tego, jakże dramatycznego już wątku, dojdzie dodatkowo motyw zdrady i - niedotrzymanej obietnicy, bo Olivier miał niby jeszcze zobaczyć Grecję (choć w tytule jest zdaje się 'obiecanki-cacanki', czyli już wcześniej coś mogło być na rzeczy).
×