KaeS

Użytkownik
 • Zawartość

  2933
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  13

KaeS last won the day on 4 Lipiec

KaeS had the most liked content!

Reputacja

1963 Excellent

O KaeS

 • Tytuł
  Bareista
 • Urodziny 03.02.1968

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Suwałki
 • Motocykl
  F650GS "27:1"

Ostatnie wizyty

1443 wyświetleń profilu
 1. Przemku, nie mam pojęcia, bo nigdy nie miałem Nissana i nie przeczę, że pewnie masz rację. Zagaiłem tylko bo w necie można znaleźć sporo informacji na temat obu silników, gdzie 1,8 określany jest jako tragedia.
 2. Jakiś czas temu czytałem kilka artykułów w necie, że silniki 1,5 i 1,8 Nissanów żłopią olej i jakoby nic się nie da z tym zrobić, bo tak już mają.
 3. A w offie czasami kończy się glebą Lewa!
 4. Lewa!
 5. Lewa!
 6. Co dalej z prędkością w obszarze zabudowanym w nocy? Ministerstwo odpowiada 13 listopada pisaliśmy o przypuszczeniach, jakoby projekt zmian przepisów ograniczających dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym z 60 do 50 km/h został usunięty. Zapytaliśmy Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa czy rzeczywiście tak się stało. Przypominamy, że zmianę w zakresie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym zapowiadano już w 2016 roku. Chodzi o porę nocną – w godzinach 23.00–5.00 – kiedy to można poruszać się z prędkością 60 km/h, a nie jak za dnia 50 km/h. Taki przepis obowiązuje w Polsce od lat i w całej Unii Europejskiej jesteśmy w tym zakresie jedyni. Zmianę, czyli zmniejszenie prędkości z 60 do 50 km/h w godzinach nocnych, chciano wprowadzić przy okazji procedowania innych przepisów, dotyczących ujednolicenia kontroli pojazdów zgodnie z normami unijnymi. Jedną nowelizacją prawa Ministerstwo chciało załatwić dwie rzeczy na raz, ale niestety się nie udało. Konieczność wdrożenia postanowień dyrektywy Parlamentu Europejskiego w sprawie okresowych badań pojazdów to obecnie priorytet. Potwierdził to Szymon Huptyś, rzecznik prasowy MIB: "Zmianę przepisów ustawy Prawo o ruchu drogowym w zakresie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym w godzinach 23.00-5.00 przewidywał projekt ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (numer w wykazie prac UC65). Ze względu na konieczność ograniczenia zakresu tej regulacji do wdrożenia do krajowego porządku prawnego postanowień dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/45/UE w sprawie okresowych badań zdatności do ruchu drogowego pojazdów silnikowych i ich przyczep oraz uchylająca dyrektywę 2009/40/WE, z projektu ustawy usunięto przepisy zmieniające prędkość dopuszczalną. W związku z tym prędkość dopuszczalna w obszarze zabudowanym w godzinach 23.00-5.00 nie uległa zmianie i wynosi 60 km/h". Źródło: wp.pl
 7. A to jest Polska właśnie, czyli wylanie dziecka z kąpielą. Miało być dobrze, a wyszło... jak zawsze. No dobra, a jeśli miałeś ważne badania jednie do dziś, to jutro teoretycznie nie możesz przyjęć "o własnych silach"?
 8. Logan przez najbliższe kilka lat widać będzie miał ciekawsze zajęcie...
 9. Pewnie o tym specyfiku mowa: Apteka. - Panie czy ma pan jakiś dobry środek na porost włosów? - Mam, - Naprawę dobry? - Widzi pan wąsacza przy tamtej kasie? - Tak..? - To moja żona, próbowała nakrętkę odkręcić zębami.
 10. A jeszcze i mi Przecież to proste. Na prost tylko dieta kiełbasiana
 11. Na wzrost... ten w szerz... Na przykład z mego BMI ciągle wychodzi, że za niski jestem
 12. A co za problem? Czekolada z kiełbasą i wódka z piwem, po pół roku Arturów będzie wagowo za dwóch
 13. Jakbym widział tę scenę
 14. Nie znałem - https://www.miejski.pl/slowo-Bajura Tak jak na zlocie @mariusze30 mówi do mnie, że nie ma wachy... czego się pytam. Benzyny odpowiada @agreSorek