voco

Użytkownik
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez voco

 1. Interesują mnie zegary do F650 GS rocznik 2000 a dokładnie to wyświetlacz liczby kilometrów a więc mogą być nawet połamane byle wyświetlacz dobry.
 2. Mój jeszcze w negliżu a też by się polatało .
 3. Spod Wrocka też powitać.
 4. Wygląda na to, że małymi krokami zacznę swoja przygodę z GS. Na dziś to tylko marzenie, a że marzenia lubią się spełniać postanowiłem, że najpierw zacznę od informacji. Z przyjemnością zaczynam czytać o czym na forum prawicie. Tak więc krótko i na początek dobrej zmiany, witam wszystkich.
 5. Pytanko po latach użytkowania. Jak sprawdziły się paski led? Ciekaw jestem jak warunki atmosferyczne wpłynęły na ich żywotność. Osobiście mam kiepskie doświadczenie z ledami na szczęście nie w moto. Bedę wdzięczny za info osób, które zrobiły i używają lub używały.
 6. Cześć, mam lekko rozlany wyświetlacz pokazujący przejechane kilometry. Czy można go wymienić? Jaki będzie pasował? Wymieniał ktoś może już? Przez szukajke nic nie znalazłem niestety.
 7. Rozumiem, że raczej nikt nie wymieniał, sprawa z doborem niełatwa więc zostaje znaleźć dawcę albo zostawić tak jak jest.
 8. Rzuciłem okiem na zegary i ceny nie są zachęcające jeśli tylko chciałoby się wyświetlacz wymienić. Może jednak się da?
 9. No nie sądzę. Licznik mam rozebrany na biurku a wyświetlacze są tanie jak barszcz tylko trzeba odpowiedni dobrać.
 10. Zakupiono. W realu prezentował się jak na zdjęciach. Do zrobienia drobiazgi akurat na zimowe wieczory.
 11. Od około miesiąca wisi takie ogłoszenie na olx: https://www.olx.pl/oferta/bmw-gs-650-CID5-IDnvWRu.html#9419d26e9a Czy zna ktoś może to moto? Czy z samych zdjęć można coś wywnioskować? Z góry bardzo dziękuję
 12. Dzięki, w niedziele się okaże. Mam nagranie z odpalania tego moto oraz pracy silnika. Na ucho też nic nie znalazłem. Co do liczników to szczerze mówiąc nawet nie zwracalem na nie uwagi. Z doświadczenia już wiem, że nie ma co się nimi przejmować, najczęściej z rzeczywistością nie mają nic wspólnego
 13. Ostatnio wpadł mi w oko jeszcze jeden egzemplarz. W niedzielę planuję wyjazd po niego. Kolega przy okazji pobytu w Jeloce obejrzał i wydał pozytywna opinię. Na koniec chciałbym prosić o opinie kolegów z forum. Może ktoś zna ten motocykl i wie coś więcej. Będę wdzięczny za każda wskazówkę. https://www.olx.pl/oferta/bmw-650gs-3-kufry-CID5-IDmAr46.html#56f6420deb
 14. Dzieki za link ale jest poza moim budzetem. Prosba nadal aktualna.