JMG

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez JMG

 1. Witam! Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
 2. Witaj :-) Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
 3. Witaj.
 4. Witaj,
 5. Do kufra Kappa będę kupował takie: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6927421717 Może będą pasowały [emoji2] Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
 6. Zapytanie nieaktualne, kurtka kupiona [emoji2] Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
 7. Witam Jeżeli sprzedaż kurtki jest aktualna, to prosiłbym o wymiary i zdjęcia.
 8. Cześć!
 9. Jestem Michał. Od miesiąca jestem posiadaczem (szczęśliwym) motoru F650GS 2002. Jest to powrót do motocykla po kilku latach przerwy więc trzeba się uczyć od nowa :-). Wiedza z forum będzie z pewnością potrzebna i liczę na wyrozumiałość za "niemądre" pytania.
 10. Witam Ja trafiłem na forum dlatego, że to motor dwa miesiące temu mnie znalazł.... Przygodę z motocyklami zakończyłem dawno temu i nie przypuszczałem, że jeszcze do tego wrócę. Kolega, który stwierdził mimochodem, że ma do sprzedania F650GS w dobrym stanie rozwiał moje podstawowe dylematy co do zakupu kilkunastoletniego motoru, czyli co się kupuje ? Co to znaczy w dobrym stanie ? Wiem co w moim było zrobione w tym i w ubiegłym roku, a na przebieg w sprowadzonym motocyklu to nie ma chyba co patrzeć. A co do najlepszej woli sprzedającego, to każda używana rzecz kiedyś kończy swoje życie... przy zakupie zrobiłem próbną jazdę i wszystko ok. - przywiozłem do siebie i już nie odpalił - zakup nowego akumulatora . Teraz przeczekać zimę i jak zacznie się jeździć to się dopiero okaże co w motorze tak naprawdę siedzi. Mirogoce myślę, że trochę cierpliwości, a coś godnego uwagi się znajdzie.