Iwan

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Iwan

 1. To dobra cena. Ja kupiłem w Bielsku Dolny do f650 za 200 zł a jak widzę ten ma większy zasięg ochrony. I nie trzeba płyty przerabiać.
 2. Hej. Jaki koszt +-?
 3. Cześć. Cześć.
 4. Witam. Dziś kupiłem BMW 650 F i mam zamiar ją kochać całym sercem. Pozdrowiam Andrzej
 5. Tak. Potem trzecie na jesień i czwarte na zimę.
 6. Cześć, poszukuję gmoli do f650. Jestem zainteresowany również orginalnymi handbarami i stelażami bocznymi oraz kuframi.
 7. Otrzymałem przesyłkę. Nie ukrywam, jakościowo - gmole dla mnie bomba. Będą kolejne zakupy w tej firmie. Pozdrawiam
 8. Tak. Wczytałem się później w misję/wizję/tej firmy. Zastanowił mnie dość mały wybór i spora ilość indywidualnych realizacji. Mam parę pomysłów więc jeszcze będę korzystał. Docelowo chcę robić niewiele zmian i trzymać ten motorek w stanie fabrycznym ale brak gmoli to już dla mnie za dużo. Szukam orginalnych od tego modelu "topornych" kwadraciaków handbarów.
 9. Dziękuję za info. Nie znałem tej hurtowni. Zamówione i zapłacone. Pozdrawiam Andrzej
 10. Cześć.
 11. a ja kocham moją Efkę.
 12. Cześć. Umyłem, wyszorowałem zadbałem i schowałem
 13. Nie... mam inny pomysł na żonkę . Dzieci na chwilę do dziadków. Skok we dwoje bawarką do jakiegoś fajnego hotelu z termálne kúpalisko( na słowacji tam jest tak,że parę ruchów łopatą i już wody termalne).+ lokalne zwiedzanie, odpoczynek. Taki jest plan, ewe. w Polsce ale lubimy Słowację im bliżej węgier tym lepiej. !
 14. Tak się staram to poukładać aby motoryzacja była dla dzieciaków ważna i aby moje kolejne motocykle były podmiotowe. Żona ma to raczej gdzieś ale mam plan i w nowym sezonie połączę element wyjazdowe tak aby motocykl kojarzył się jej z podróżami i poznaniem nowych ludzi, to będzie dobry sposób na jej akceptację mojej pasji i wspólne spędzanie czasu.
 15. Cześć, Mnie się podoba ale dzięki za info - będę czujny
 16. Cześć. Nie z Ostrowa Wielkopolskiego. Gość przed 60 tką.
 17. Fakt. Tak to ustawiłem aby przeżyć.
 18. Krzyki, Klecina. A Ty?
 19. Dziękuję Wszystkim za zainteresowanie i ciepłe przywitanie. Przejechałem dziś 135 km od domu poprzedniego właściciela do mojego. Wspaniały i porządny jakościowy motocykl. Trasa bez żadnych komplikacji poza... prawie z wrażenia zapomniałem, że zamarzłem. Jestem szczęśliwy chyba nie tylko ja. dziękuję jeszcze raz ! Fajne forum fajnych ludzi!
 20. A serwusik. Miło tutaj powitać kolegę!!! Myślisz o beeemwu?