Iwan

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Iwan

 1. Tak. Potem trzecie na jesień i czwarte na zimę.
 2. Cześć, poszukuję gmoli do f650. Jestem zainteresowany również orginalnymi handbarami i stelażami bocznymi oraz kuframi.
 3. Otrzymałem przesyłkę. Nie ukrywam, jakościowo - gmole dla mnie bomba. Będą kolejne zakupy w tej firmie. Pozdrawiam
 4. Tak. Wczytałem się później w misję/wizję/tej firmy. Zastanowił mnie dość mały wybór i spora ilość indywidualnych realizacji. Mam parę pomysłów więc jeszcze będę korzystał. Docelowo chcę robić niewiele zmian i trzymać ten motorek w stanie fabrycznym ale brak gmoli to już dla mnie za dużo. Szukam orginalnych od tego modelu "topornych" kwadraciaków handbarów.
 5. Dziękuję za info. Nie znałem tej hurtowni. Zamówione i zapłacone. Pozdrawiam Andrzej
 6. Cześć.
 7. a ja kocham moją Efkę.
 8. Witam. Dziś kupiłem BMW 650 F i mam zamiar ją kochać całym sercem. Pozdrowiam Andrzej
 9. Cześć. Umyłem, wyszorowałem zadbałem i schowałem
 10. Nie... mam inny pomysł na żonkę . Dzieci na chwilę do dziadków. Skok we dwoje bawarką do jakiegoś fajnego hotelu z termálne kúpalisko( na słowacji tam jest tak,że parę ruchów łopatą i już wody termalne).+ lokalne zwiedzanie, odpoczynek. Taki jest plan, ewe. w Polsce ale lubimy Słowację im bliżej węgier tym lepiej. !
 11. Tak się staram to poukładać aby motoryzacja była dla dzieciaków ważna i aby moje kolejne motocykle były podmiotowe. Żona ma to raczej gdzieś ale mam plan i w nowym sezonie połączę element wyjazdowe tak aby motocykl kojarzył się jej z podróżami i poznaniem nowych ludzi, to będzie dobry sposób na jej akceptację mojej pasji i wspólne spędzanie czasu.
 12. Cześć, Mnie się podoba ale dzięki za info - będę czujny
 13. Cześć. Nie z Ostrowa Wielkopolskiego. Gość przed 60 tką.
 14. Fakt. Tak to ustawiłem aby przeżyć.
 15. Krzyki, Klecina. A Ty?
 16. Dziękuję Wszystkim za zainteresowanie i ciepłe przywitanie. Przejechałem dziś 135 km od domu poprzedniego właściciela do mojego. Wspaniały i porządny jakościowy motocykl. Trasa bez żadnych komplikacji poza... prawie z wrażenia zapomniałem, że zamarzłem. Jestem szczęśliwy chyba nie tylko ja. dziękuję jeszcze raz ! Fajne forum fajnych ludzi!
 17. A serwusik. Miło tutaj powitać kolegę!!! Myślisz o beeemwu?
 18. Chassis number 0325909 Vehicle code 0161 Series E169 Model F 650 94 (0161) Body type ohne Catalog model ECE Production date 1994 / 04 Engine Transmission Steering Catalyzer NONE