Skocz do zawartości

coolluk

Użytkownik
  • Zawartość

    4 369
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Days Won

    416

Zawartość dodana przez coolluk

  1. coolluk

    Honda CRF1000L czyli nowa Africa Twin

    To fakt dobrze jej z oczu patrzy
  2. coolluk

    GS Nadolice Wielkie

    To zawsze
  3. coolluk

    GS Nadolice Wielkie

    Jest tu silna grupa z dolnego śląska myślę, że znajdziesz kogoś kto ma i może sprawdzić osobiście
  4. coolluk

    Dzień dobry!

    Hej !
  5. coolluk

    Moje uszanowanie...

    Cześć witamy
  6. coolluk

    Nie jestem pewna czy chcę gs650 ;)

    i czy się koła kręcą ...
  7. coolluk

    Hej

    Witamy kolegę - jak możesz szukaj 800 będziesz bardziej zadowolony takie moje zdanie P.S. @dakarowy jest jeszcze bardziej uniwersalny lek :
  8. coolluk

    Witajcie.!!!

    Cześć ! pochwal się zdjęciem
  9. coolluk

    Witam wszystkich

    Hej ! Mam rodzinkę koło Pińczowa może uda się polatać w okolicy ! Szkoda , że parowóz nie jeździ w "Ciuchci po Nidzie" Pozdro !
  10. coolluk

    Nie jestem pewna czy chcę gs650 ;)

    Umówmy się mały GS to nie sprzęt do zapierdzielania powyżej 150km/h standardowa pozycja przestaje już być wygodna i trzeba się chować za owiewką aby przejechać dłużej niż 30 minut pewnie można nawet dołożyć do pieca i lecieć 190km/h pytanie tylko PO CO ? Nie do tego jest stworzony ten motor nie widzę również przyjemności poruszania się tym sprzętem po autostradach . Ja omijam takie drogi również wszystkie eSki ,czerwone krajówki np. DK1 itd. Wtedy banan wraca na facjatę zresztą arthurr może coś więcej powiedzieć w tym temacie Niech żyją szutry !
  11. coolluk

    Komin Delkevic ;-)

    Hej na początku myślałem , że to taka podróbka Akarpovica ale.... są filmiki na Youtube testy na hamowni do innych moto chwalą - jakie są wasze opinie ktoś miał do czynienia ? Tak dla przykładu : https://www.ebay.pl/itm/BMW-F800-GS-2007-2017-320mm-STAINLESS-ROAD-LEGAL-SILENCER-KIT-EXHAUST/282067495208?hash=item41ac886928:g:wesAAOSwi19a2cBm i movie z youtube :
  12. coolluk

    Jakie polecacie Aku do f650gs Twin

    Pewnie i jeszcze zamówię z Niemiec żeby było pewne Pytam się poważnych ludzi i sobie ze mnie jaja robią
  13. coolluk

    Jakie polecacie Aku do f650gs Twin

    Ja się tak zastanawiam czy wymienić profilaktycznie ? Ciężko mi uwierzyć ale u mnie w Twinie jest oryginalny akumulator - 8 lat ...(ogólnie działa póki co bez zastrzeżeń) Nie sądzę aby ktoś wcześniej wymieniał na oryginalny Co o tym myślicie ? Wiem, że na niektórych rozrusznikach są takie sprzęgiełka które mogą zostać uszkodzone przy słabym akumulatorze - tego wolałbym uniknąć jeśli tutaj takie występuje...
  14. coolluk

    Zabezpieczenie moto przed kradzieżą

    Luźno ja nie biorę takich rzeczy do siebie (Gdyby "dymki" w tym komiksie były na odwrót nic by to dla mnie nie zmieniło) nie sądzę również aby to kogokolwiek obrażało szkoda , że nie każdy ma do siebie dystans ... Nie raz żartuje również z tych na których - głosuje ale to już odrębna sprawa (i tak każdy ma swoje za uszami) - tutaj widać jak przy rodzinnym stole - żadnej polityki i religii
  15. coolluk

    Hej!

    Witamy !
  16. coolluk

    Zabezpieczenie moto przed kradzieżą

    To już taka tabletka PO
  17. coolluk

    Dzień dobry

    Hej, Będzie Pan zadowolony
  18. coolluk

    hejka

    Waży słowa Oczywiście witamy cześć !!!
  19. coolluk

    Witam

    Hej !!!
  20. coolluk

    Świeżynka w temacie :)

    Hej !!!
  21. coolluk

    witam ;)

    Pozdro z południa
  22. coolluk

    Witam Wszystkich

    Hej ! Do zobaczenia na trasie
×