Skocz do zawartości

Albus_lupus

Użytkownik
  • Zawartość

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Excellent

O Albus_lupus

  • Tytuł
    Świeżak
  • Urodziny 04.10.1982

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja:
    Krzywaczka
  • Motocykl
    F650GS TWIN
  • Przebieg
    83500

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Albus_lupus

    "Żółte" fotoradary

    Apteczka apteczką. Niech ktoś nauczy ludzi z niej korzystać w sytuacjach wymagających użycia.
  2. Albus_lupus

    Szprychy w Twinie

    Tutaj i tutaj - rozumiem, że dla pomocy miały być jakieś linki i odnośniki ale "zapomniały się wkleić" czy jak? Forum ma "pierdyliart wpisów", wyszukiawarka robi co może ale bądźmy szczerzy ... nie da się zawsze wszystkiego znaleźć. Bicie piany i "docinki" dla "nowego" nie są miłe. No chyba, że to Twoje ustawienia fabryczne i trzeba się po prostu przyzwyczaić.
  3. Albus_lupus

    Lampa do F800GS lub F650Twin.

    Wiesz ... chętnie bym jeździł. Jednak jeszcze nie mogę. To wprawdzie tylko kwestia czasu. O samą jazdę się nie boję a bardziej o fakt samego oswietlenia w nocy. Do tej pory, jak jeździłem 125-tką ale na oświetleniu ledowym to wiem, że nocą czy w deszczu jest dobrze. Z opinii innych (nie tlyko na forum) większość komunikuje wprost, że oświetlenie normalnej, seryjnej lampy, na dzisiejsze czasu jest to porostu słabe. Dwa, skoro moto i tak na razie stoi to dlaczego mam czegoś w nim nie zrobić albo przynajmniej sobie zaplanować? Opinie jakie staram się zbierać od bardziej doświadoczonych użytkowników są cenne i do tego w wielu przypadkach potrafią zaosczędzić kilka złotych. dzięki za konkret odpowiedż. Bardzo szanuję
  4. Albus_lupus

    Szprychy w Twinie

    Ten się śmieje komu taki pomysł nie przeszedł przez głowę. Ja mam moto nie całe 24 h w garażu a jedną z pierwszych rzeczy była rozkmina nad zamianą kółek na szptychę. Jednak rozsądek podpowiada, jeszcze nie ten czas. Projekt rewelacyjny.
  5. Albus_lupus

    Lampa do F800GS lub F650Twin.

    Odgrzeję tego "kotleta". Tak przeglądam to ALI ... ale nie wiem na 100% który reflektor zamówić ... Może ktoś z Was był by w stanie podesłać link albo odpisać który model będzie działał w 100% i da dobre światło? https://pl.aliexpress.com/w/wholesale-reflektor-bmw-F650GS.html?spm=a2g0o.detail.search.0 to wstępnie mój wybór ale ... czy będzie plug & Play https://pl.aliexpress.com/item/1005006568599527.html?spm=a2g0o.productlist.main.1.644blOl0lOl0V6&algo_pvid=6ed7da7c-ace4-4aa6-9a7c-aae6a0586f0e&algo_exp_id=6ed7da7c-ace4-4aa6-9a7c-aae6a0586f0e-0&pdp_ext_f={"order"%3A"228"%2C"spu_best_type"%3A"price"%2C"eval"%3A"1"%2C"fromPage"%3A"search"}&pdp_npi=6%40dis!PLN!471.86!471.50!!!866.12!865.45!%402103835c17773556242902199e538b!12000037696374878!sea!PL!0!ABX!1!0!n_tag%3A-29910%3Bd%3Ae301b879%3Bm03_new_user%3A-29895%3BpisId%3A5000000203712528&curPageLogUid=ty6oOW7SjEpl&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A|x_object_id%3A1005006568599527|_p_origin_prod%3A z góry dzięki za odpowiedź.
  6. Albus_lupus

    Powitanie

    Przyroda i łacina - wypadkowa z faktu mojego młodzieńczego zamiłowania do .... wilków. Z tym Harrym Potterem to mam wrażenie, że chciałeś mnie obrazić :P chodź nie powiem bo znam i książki i filmy
  7. Albus_lupus

    Powitanie

    Dzień dobry, witam, siema, ahoj wszystkim użytkownikom. Dzięki koledze, kumplowi, itp.. który mnie " nie namawiał" zakupiłem, dziś o godzinie 12:20 F650GS TWIN. @xel ... jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc, tłumaczenie, cierpliwość i pomoc w transporcie.
×