Skocz do zawartości

gsdakar

Użytkownik
  • Zawartość

    1 900
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Days Won

    73

gsdakar last won the day on 17 Maj

gsdakar had the most liked content!

Reputacja

3 777 Excellent

O gsdakar

  • Tytuł
    Forumowy wymiatacz
  • Urodziny 27.07.1970

Kontakt

  • Strona WWW
    http://www.gsdakar.com
  • Gadu-Gadu
    171282

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja:
    Warszawa
  • Motocykl
    F650GS Dakar, YAMAHA Tenere 700, Honda CRF300
  • Przebieg
    50000

Ostatnie wizyty

5 097 wyświetleń profilu
  1. gsdakar

    CARDO - użytkownicy

    Cardo coś popieprzyło i spieprzyło. Najnowsza aktualizacja jest dostępna tylko dla androida więc jak macie w grupie kogoś z iOS to lepiej poczekać z aktualizacją, ponieważ jest utrudnione/niemożliwe parowanie z użyciem aplikacji na telefon. Pozostaje parowanie przy użyciu samego urządzenia i przycisków. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. gsdakar

    DMD2 - użytkownicy

    Każdy używa co mu pasuje najlepiej. Można używać mapy papierowej, pamietam jak kiedyś rysowało się na kartce trasę i zaznaczało punkt charakterystyczny lub miasto w którym należało skręcić potem nazwali to Roadbook [emoji6] Pamiętam też jak umawiałem się z kumplami na gałę (pograć w piłkę) i darłem ryja pod oknem żeby kumpel wyszedł. Teraz mam nawigacje, która ułatwia mi życie a żeby umówić się z kumplami to dzwonie albo pisze posta. No cóż lubię korzystać z nowych technologii i się ich nie boje jak co niektórzy [emoji13] Wątek założyłem po to żeby podzielić się doświadczeniami i możliwościami tego rozwiązania. Chętnie poczytał bym o OSMAND jeśli jest ktoś na forum, kto go ogarnia i wie jak z niego korzystać albo o innych rozwiązaniach. Czy DMD jest najlepszą nawigacją ? napewno nie. DMD daje dużo możliwości o których tu pisze, niektóre dla niektórych będą zbędne a niektóre przydatne a wręcz kluczowe przy wyborze nawigacji. Nikogo tym wątkiem nie namawiam do kupowania czy używania tego rozwiązania. Posty nie są sponsorowane i nie czerpie z tego żadnych korzyści materialnych [emoji846] Ps. W DMD Next jest opcja wskaźnika paliwa, po jego skalibrowaniu, program wylicza ilość paliwa i kilometrów do przejechania co w przypadku motocykli posiadających tylko kontrolkę rezerwy jest fajnym dodatkiem [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. gsdakar

    DMD2 - użytkownicy

    Ale za darmo to chyba dobra cena,… DMD2 Next w fazie testów dostępna za darmo na android A DMD2 w sklepie google jeśli ma subskrypcje to tylko na wybrane warianty z możliwością kupienia na 6 miesięcy i koszt to coś koło 20 zł (nie sprawdzałem) Jak ktoś chce link do DMD2 Next wersja testowa to zapraszam na priv [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. gsdakar

    DMD2 - użytkownicy

    Tylko na niebieskiej platformie, nie bez kozery wspomniałem, ze wątek nie dla wszystkich [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. gsdakar

    MOTO I KAJAKOWANIE

    Ale pech dobrze, że Ci się nic nie stało, moto bardzo ucierpiało ? Fajne te Twoje relacje, lubię takie klimaty zamki duchy i w tle kapitan hak albo raczej sinobrody [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. gsdakar

    Powitanie

    Hej! 1000 postów szybko zleci a dział porno jest tego warty [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. gsdakar

    DMD2 - użytkownicy

    Dlatego ustawiasz sobie na ekranie dokładnie to czego potrzebujesz w konkretnej chwili [emoji4] Oczywiście, że nie korzystasz, ze wszystkich opcji jednocześnie. Ale z nawigacji korzystasz i patrzysz się na ścieżkę? myślę, że fajną opcją jest pomniejszenie widoku za pośrednictwem pilota na kierownicy i spojrzenie na trasę z większej perspektywy i z tej perspektywy zobaczyć, że Twoja ścieżka przecina chmury deszczowe [emoji846] Albo podczas jazdy klikając tego samego pilota włączyć nagrywanie kamery czy przełączyć się na inna kamerę nie odrywając rąk od kierownicy. Takich opcji mi brakowało do tej pory, można się obwiesić specjalnym pilotem do kamery go pro i innym do insta a tu masz wszystko w jednym miejscu [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. gsdakar

    DMD2 - użytkownicy

    DMD2 Next Zainstalowałem wersje beta i testuje, żebyście Wy nie musieli [emoji16] Wersja testowa ma jeszcze wiele błędów ale zapowiada się dobrze. Zupełnie odmieniony interfejs użytkownika. Ustawienia interfejsu, ustawienia map pod własne preferencje, sterowanie kamerami, pogoda z radarem opadów, wgrywanie, edytowanie śladów gpx, limity prędkości, fotoradary, Roadbook, możliwość parowania urządzenia z innym telefonem i otrzymywanie z niego powiadomień o połączeniach i wiadomościach (również z iPhone) Możliwość dodania czujników ciśnienia, temperatury i odczytywanie wskazań na pulpicie. Podłączanie OBD2 i odczyt wskazań na ekranie podczas jazdy, możliwość kasowania błędów komputera. Zaletą tego wszystkiego jest to, że rozwiązania są dedykowane dla motocyklistów a twórca ma otwarty umysł i słucha uwag użytkowników i wprowadza modyfikacje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. gsdakar

    CfMoto 450 MT - problem z silnikiem

    Tylko tam rozebrali silnik i okazało się, że był źle złożony ,(pierścienie) i przy trzech egzemplarzach z kolejnymi numerami seryjnymi z taką samą wadą, świadczy o jakości wykonania. Urywanie kierownicy w aucie robi się dla oglądalności, która przekłada się na monetyzacje. Po za tym możliwość wyrwania kierownicy to akurat zaleta nie wada [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. gsdakar

    DMD2 - użytkownicy

    Ten wątek nie jest dla wszystkich [emoji13][emoji38] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. gsdakar

    DMD2 - użytkownicy

    Pracują też nad fajną funkcjonalnością polegającą na sterowaniu kamerami z pozycji nawigacji. Czyli parujemy na przykład dwie kamery (różnych producentów), jedna przykręcona do kasku druga do motocykla i możemy sobie je uruchamiać sterując pilotem na kierownicy. Ale to jest dopiero w fazach testów i będzie dostępne wraz z udostępnieniem nowego UI Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. gsdakar

    DMD2 - użytkownicy

    W DMD, rozwija się również Palner , czyli możliwość projektowania trasy zarówno z poziomu urządzenia jak i przez stronę WEB Na razie testuje i porównuje z planerem RaTs, który ma wbudowane warstwy klasyfikacją dróg (publiczna, prywatna, leśna) co zdecydowanie pomaga przy planowaniu legalnej trasy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. gsdakar

    CARDO - użytkownicy

    Cóż życie jest jak Transwestyta, wszystko pięknie aż tu nagle …. [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. gsdakar

    CARDO - użytkownicy

    Nowa aktualizacja CARDO zmienia zasady gry [emoji6] •Poprawiono sieć Mesh •Wprowadzono możliwość tworzenia grupy za pośrednictwem linku wysłanego przez e-mail •wprowadzono możliwość rozmowy z przypadkowym motocyklistą Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. gsdakar

    CARDO - użytkownicy

    JaGrab tu brzoza [emoji6] Do 60 km na godzinę jakość odsłuchu na moim motocyklu i w moim kasku oceniam na bardzo dobre, powyżej 60 km to już nie jest dla mnie prędkość przy której słucham muzyki [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×