Skocz do zawartości

Logan

Użytkownik
 • Zawartość

  3269
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

Zawartość dodana przez Logan

 1. Po dzisiejszych perypetiach Doodkowo-ogólnych wpadłem na taki pomysł- ponieważ zawsze mamy do czynienia z "daj znać, jak wrócisz", łatwiej, niż wszystkim wysyłać (i taniej :P) jest napisać w takim wątku "jestem/wróciłem/wróciłam", a osoby, które czekały na meldunek klikają like'a, że przyjęły do wiadomości (ja tam lubię, jak kto szczęśliwie wraca :P)
 2. Proponuję w tym temacie, by każdy podzielił się, co skrajnie niebezpiecznego mu się przytrafiło, czy to z winy własnej, czy nie, żeby jeżdżąc każdy z nas pamiętał, czego może się spodziewać. Pomyślałem tak dlatego, że dziś przytrafiło mi się coś, czego nie przewidziałem, a mogło pociągnąć za sobą 2 zgony, 4 samochody do remontu i skasowane moto. Mianowicie jadąc przez korek z zapiętą dwójeczką i niewielkimi obrotami (czyli jakieś 20-30km/h) prawie nadziałem się na otwierane drzwi puszki. Jakiś bezmyślny kierowca postanowił wysadzić dziecko z lewego pasa prawymi drzwiami. Drzwi zaczęły się otwierać z niezłym impetem, jak zaczynałem mijać puszkę. Mimo natychmiastowego strzału po heblach i redukcji do 1 i tak musiałem mieścić się między drzwiami i puszką po prawej. Dzieciaka i drzwi minąłem dosłownie na milimetry. Dla tych z forumowiczów, którzy nie są do końca na bieżąco z przepisami, dodam, że mój przejazd był z owymi przepisami w pełni zgodny. Jak ktoś chce mam PDF z artykułem na ten temat.
 3. Logan

  "Żółte" fotoradary

  Zależy, którędy jeździsz Część jezdni jest wyremontowana, a część jest dalej taka, że jak nie masz prześwitu ponad 20cm, to nawet nie próbuj
 4. Logan

  "Żółte" fotoradary

  Jak się kiedyś wreszcie pojawię, to się dowiesz, jak to wygląda w mieście Łodzi Nawet się nie domyślacie, za co można tu mieć sprawę karną, albo jakie prawa fizyki rządzą dynamiką na łódzkich jezdniach. PS. To nie był żaden z moich kotów. Kamila potwierdza ich alibi.
 5. A ja zostaję Loganem. Witałem Was, jako Logan i jako Logan Was pożegnam, gdy opuścić przyjdzie mnie ten ziemski padół. const * char[20] Uzytkownik = "Logan"; Odwala mi- dziś drugi dzień wolny :D
 6. Oj, Wy Królowie wykopalisk- nawet nie pamiętałem, że tu coś takiego było
 7. Logan

  TAKI TEMAT

  Proszę nie dramatyzować, bo się Zwierz zniechęci na kolejne edycje ;)
 8. Logan

  TAKI TEMAT

  Może wystąp o jakieś "podwórko pocieszenia" za wytrwałość? :)
 9. Logan

  TAKI TEMAT

  Żona pracuje :P
 10. Logan

  TAKI TEMAT

  Wspieram akcję co dzień ;)
 11. Logan

  TAKI TEMAT

  Codzienna dyscyplina i odrabiamy straty.
 12. Logan

  TAKI TEMAT

  Nie mam iphone'a, a taką dziurę mam u siebie w Corolli i wyobraź sobie, że spoczywa w niej adapter, który pozwala odtwarzać dźwięk z dowolnego urządzenia mającego gniazdo mini-jack ;) Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka
 13. Logan

  TAKI TEMAT

  Głosujemy także z podróży poślubnej ;)
 14. Logan

  TAKI TEMAT

  Klikam codzień :)
 15. Logan

  TAKI TEMAT

  Ratujemy honor Zwierza ;)
 16. Logan

  TAKI TEMAT

  Zwierz coś dziś zaspał, to go raz wyręczę: Dziś także walczymy ;)
 17. Logan

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Szybkiego zrastania i szybkiej rehabilitacji.
 18. Logan

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Nie potrafię się nie zaśmiać :D
 19. Logan

  TAKI TEMAT

  Dobrze, że na jednym komputerze kliknąłem zapamiętaj, bo na części nie ma szans na zalogowanie- wystąpił błąd- i tak w koło Macieju... ale codziennie idzie ;)
 20. Logan

  TAKI TEMAT

  Nie dałem rady w niedzielę, ale też będę klikać do końca ;)
 21. Logan

  TAKI TEMAT

  Tam u Was internet wiadrami donoszą, czy mieszkańców brakuje, bo głosów mizernie dochodzi, a ja już 3-ci oddałem? :P
 22. Logan

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Jacek, zdrowia! Dobrze, że tylko tak ;)
 23. Logan

  TAKI TEMAT

  Ku chwale Leśniczówki! ;) Poszło, a jak nie zapomnę, to pójdzie codziennie ;)
 24. Logan

  Must Be The Music dzika karta

  Co mogę Ci powiedzieć, poza tym, że nie On pierwszy i nie ostatni. Dla takich aplikacji są tworzone całe farmy fikcyjnych kont, które klikną wszystko, co zostanie opłacone. Nie mniej swoimi głosami wspomogę, choć ilość nie jest pokazywana i nijak nie można zweryfikować, co się dzieje w tle. W regulaminie natomiast dalej jest 1 głos 1 uczestnik. "%" można sobie wypisywać dowolnie.
×