Skocz do zawartości
Rzymka

Jakie są możliwości opuszczenia poziomu siedzenia?

Recommended Posts

Co możecie mi poradzić?

Mój nowy motek R1150R, wiem, że nie popularny na tym form :? ma cholernie wysoką kanapę, poprzednik był słusznym" mężczyzną i zrobił sobie na zamówienie dużą i wysoką kanapę, w komplecie z pasażerem i oparciem dla plecaczka :cry:

Jakie są jeszcze możliwości (oprócz oczywiście regulacji pod kanapą) obniżenia mojego punktu siedzenia względem podłoża?

Jeśli wecie co zrobić, to proszę o namiary, gdzie zrobić, najchętniej w Stolicy :lol: :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydłubać? :-D

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zajść do szewca i podkleić trochę słoniny pod podeszwy :)

botki.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam Ci gościa na Starych Bielanach (ul. Kasprowicza). Jest dobrze znany w środowisku motocyklistów. Przerabiałem u niego dwie kanapy (ostatnią tydzień temu) i jestem bardzo zadowolony. Średnio życzy sobie za taką usługę 300 zł.

Tel. 503 641 027

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.198105040262513.47713.100001890563244&type=3&l=5f961391a3

Co możecie mi poradzić?

Mój nowy motek R1150R, wiem, że nie popularny na tym form :? ma cholernie wysoką kanapę, poprzednik był słusznym" mężczyzną i zrobił sobie na zamówienie dużą i wysoką kanapę, w komplecie z pasażerem i oparciem dla plecaczka :cry:

Jakie są jeszcze możliwości (oprócz oczywiście regulacji pod kanapą) obniżenia mojego punktu siedzenia względem podłoża?

Jeśli wecie co zrobić, to proszę o namiary, gdzie zrobić, najchętniej w Stolicy :lol: :P

Edytowane przez Artekles
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja śmigam na R-ce, mam dwie kanapy, jedna oryginał druga podwyższona z Mariomoto, nawet ładnie zrobiona. Pisz,dzwoń www.mariomoto.pl

Robią wszelkie obicia, obniżenia itp

Edytowane przez nokian66
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki,

Tapicerów mam już spisanych i jak zaświeci jeszcze słońce się wybiorę, bo żaden nie chce podać nawet orientacyjnej ceny, od do :cry:

Artekles, z nim e jestem umówiona :-D

Pytam też o inne możliwości i co o nich sądzicie, no i jak to się ma w kosztach, np. obniżanie zawieszenia, zgniatanie sprężyn...

Bo buty to spoko, wezmę szpile na koturnach i będzie git :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Padre, Gorjan jest ok, zobaczymy czy się podejmie, muszę wysłać im zdjęcia :-D

Ale terminy zabójcze, koniec sierpnia, chociaż "natenczas" mogę zabrać kanapkę mężowi, hehehe :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do przeróbek kanap polecam Zet Johnny, Leżajsk, ale jest tak dobry, że czeka się pół roku ;) https://www.facebook.com/Motokanapy-1421321471420670/?fref=ts

Ja korzystałam do DR i byłam b. zadowolona.

A wymiana kości i obniżenie zawieszenia? w zasadzie o dowolną wysokość...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wymiana kości zadziała tam gdzie.... Są kości :D W beemkach boxerach amortyzator jest mocowany bezpośrednio do wahacza, zmniejszenie wysokości możliwe jedynie krótszym amortyzatorem.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki,

Tapicerów mam już spisanych i jak zaświeci jeszcze słońce się wybiorę, bo żaden nie chce podać nawet orientacyjnej ceny, od do :cry:

Artekles, z nim e jestem umówiona :-D

Pytam też o inne możliwości i co o nich sądzicie, no i jak to się ma w kosztach, np. obniżanie zawieszenia, zgniatanie sprężyn...

Bo buty to spoko, wezmę szpile na koturnach i będzie git :P

wystarczy zmiana kanapy, rozkręcenie twardości tylnego amora i bedzie git. Przyjedz na SNL do Leśnicy, bede ze zwykłą kanapą swoją Rką

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×