Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

Jak w temacie. W małym twinie z 2004 przy 110kkm padł mi silnik. Potrzebuję nowego. Na allegro jest tego trochę tylko trudno jest mi uwierzyć w przebieg rzędu 24 kkm. Czy ktoś coś mógłby powiedzieć apropo tych które są wystawione? Bądź ktoś z forum ma na sprzedaż?

Pozdrawiam i szerekości życzę!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma czegoś takiego jak mały twin z 2004 roku. W 2004 roku z 650-ek był tylko singiel - i może być twin... spark - czyli mieć 2 świece - ale to nadal singiel ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czyli, wychodziłoby że też mam małego twina :D

To ja mam pół małego twina. Jupi będę mógł go kiedyś opylić drożej :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma czegoś takiego jak mały twin z 2004 roku. W 2004 roku z 650-ek był tylko singiel - i może być twin... spark - czyli mieć 2 świece - ale to nadal singiel ;)

czepiata się jak rzep psiego łogona ;) .. toć proste, że chodzi o podwójnie świeczkowego singla - choć gdyby drugi taki gorncek obok wstawić nie pogardziłbym

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co stało się temu niechcianemu zepsutemu misu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czepiata się jak rzep psiego łogona ;) .. toć proste, że chodzi o podwójnie świeczkowego singla - choć gdyby drugi taki gorncek obok wstawić nie pogardziłbym

Musisz sie do tego przyzwyczaić, to takie czepialskie ale zacne forum :-P

Ps. każdy lubi czasami "łacha podrzeć" :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak chęci i sił do "życia", wyplute opiłki metalu (na tyle nieprzyjemne, że dentysta po borowaniu mógłby pozazdrościć efektów).

Szczegółowa diagnoza będzie pod koniec tygodnia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bendix wyplul a ty panikujesz...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może jednak warto reanimować, pewniejsze to niż kupno nieznanego serca, które może się tez okazać kupą.....no chyba że rzeczywiście znajdzie się ktoś kto ma lub wie pewniaka z pewnym przebiegiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bendix wyplul a ty panikujesz...

Ktoś musi...

Może jednak warto reanimować, pewniejsze to niż kupno nieznanego serca, które może się tez okazać kupą.....no chyba że rzeczywiście znajdzie się ktoś kto ma lub wie pewniaka z pewnym przebiegiem.

Rozumiem, dla tego za wczasu pytam się czy ktoś/coś.

Silnik w czwartek będzie rozbierany. Obawiam się najgorszego ze względu, że z opiłkami wypluty został olej czarny i mieniący się (jak w przypadku gdy coś trze o aluminium)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak chęci i sił do "życia", wyplute opiłki metalu (na tyle nieprzyjemne, że dentysta po borowaniu mógłby pozazdrościć efektów).

Szczegółowa diagnoza będzie pod koniec tygodnia.

A ja myślałem, że coś poważnego. Ile chcesz za ten uszkodzony silnik?, ale tak jak stoi bez grzebania w nim ... Mam ochotę na niego ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wnioskuję, że Jarek ma czuja, że silnikowi nic strasznego nie dolega ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj coś mnie się zdaje, że "sprzedający" nabrał wątpliwości i bez "poczekania" nie będzie chętny się z nim rozstać, a chwilowo do nowego też mu nie tak pilno ... ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedający z miłą chęcią miałby za sobą grzebanie i dłubanie. Posadziłby dupę na kanapie i wybrał się przemierzać podlaskie szutry ;)

Tak jak stoi nie da rady bo z góry założone jest jego rozebranie - a nawet jeśli to nie lubię sprzedawać pchlarza w worku w niewiadomo jakim stanie.

Aczkolwiek Jarku masz myśl co przyczyną może być takiego stanu rzeczy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A sprzęgło rozrusznika ci nie waliło i aku dobry jest?

Powiadam Ci, że tu chyba przyczyny upatrywać by trzeba.

Silnik ten konstrukcją niezniszczalną jest, co Jacekjot poświadczyć może.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Silniki rotaxa mój białostocki kuzyn montował (nie wiem czy dalej się tym zajmuje) w skonstruowanych i wykonanych samodzielnie motolotniach, które potem sprzedawał. Kto zgadnie dlaczego wybór zawsze padał na rotaxa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo miał kumpli w fabryce?

Wysłane z...

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszyscy chyba wiemy o co cho.

I to prawda musi być najszczersza.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo jak już się zdarzy tak, że odpalą, to nawet chen, chen w chmurach będzie kręcił śmigłem, czasem może się zdarzyć tak, że byle jak, ale będzie kręcił i mało przy tym palił beznynki. A, bym zapomniał. Problem bendixa tam nie występuje, bo za bendix robiom ryncy, które aby je mieć, trzeba umieć w porę zabrać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóżby żec wam można. Wielcy i możni na ciele, rozumie i duchu... Silnik jest zaje***ty aczkolwiek na wszystko czas przychodzi. Nawet sławetny ROTAX powiedzieć DOŚĆ może.

Obaczym we czwartek!

KaeSandra osóbka z Białego w dalszym ciągu zajmuje się renowacją?

Zrobię zdjęcia przy rozebranym serduchu. Dla ciekawych pokażę co było przyczyną.

W takim wypadku pytanie (choć z serii gdybających), gdyby okazało się, że sprzęgło rozrusznika wywalone, normalne przy tym, że dobrze było by dobrać się do skrzyni (jakby rozbierać to na całego). Dochodzi w tedy ułożyskowanie bebechów. Ktoś to robił? Jaki byłby orientacyjny koszt?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×