Skocz do zawartości
Marcin_Krk

[S] nowy komplet halogenów Hella Micro z mocowaniami

Recommended Posts

Szanowni,

Sprzedam nieużywany komplet jak w temacie. W zestawie mocowania jak na zdjęciach (poglądowe).

Sprzedaję bez oryginalnego pudełka które zaginęło w akcji :P

61Tzq0aBHGL._SX522_.jpg

Dla Forum cena za komplet 199 zł plus przesyłka lub odbiór osobisty w Krakowie.

Edytowane przez martab99

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Olivierowi muszę dodatkowe światełka zamontować, ale chyb najpierw się z tego muszę wydoktoryzować, żeby wiedzieć co i jak...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Olivierowi muszę dodatkowe światełka zamontować, ale chyb najpierw się z tego muszę wydoktoryzować, żeby wiedzieć co i jak...

Doodku, nie daj się wciągnąć w to doświetlanie. 800 ma światła jak latarnia morska, dawałaś radę na 650.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety wiem że potrzebuję dodatkowego oświetlenia. Tylko jeszcze nie wiem jakiego (tzn obowiązkowo legalne/ z homologacją)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej zależy Ci na byciu bardziej widoczną czy na lepszej widoczności przed sobą. Z tego co się orientuję, to te helle jako nieliczne mają homo ale to bardziej drle do poprawy bycia widzialnym. Jeżeli chodzi o jasność przed moto, to raczej nic co będzie skuteczne nie będzie miało homo, chyba , że chińską;)

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bardziej mi zależy żebym ja widziała to co przde mną... homo musi być, bo za często bywam w cywilizowanych krajach typu Austria itp i tam w pewnych kwestiach nie ma dyskusji, a ja nie mam zbędnej kasiory na mandaty

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bardziej zależy Ci na byciu bardziej widoczną czy na lepszej widoczności przed sobą. Z tego co się orientuję, to te helle jako nieliczne mają homo ale to bardziej drle do poprawy bycia widzialnym. Jeżeli chodzi o jasność przed moto, to raczej nic co będzie skuteczne nie będzie miało homo, chyba , że chińską;)

Raczej odwrotnie.

Agata - to oświetla dokładnie tak jak u mnie.... Jeżeli pamiętasz....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli dobrze one świecą czy nie? potrzebuję czegoś sensownego do jazdy w nocy, ponieważ przednia lampa w Fce świeci... trochę lepiej od świeczki...

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poproszę o rezerwację do jutra.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świeca dobrze ale nie jak chińskie ledy tyle ze sa legalne

Wysłane z garażu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli z homologacją to tylko te, jesli bez to zdecydowanie ledy.. ciekawe jakby przeszczepił środek z ledami do tej soczewki, która jest homologowana? :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli z homologacją to tylko te, jesli bez to zdecydowanie ledy.. ciekawe jakby przeszczepił środek z ledami do tej soczewki, która jest homologowana? :-D

Jest jeszcze Hella DE Xenon (ta sama wielkość, a światła powinno dawać sporo więcj). Jest to chyba niezła opcja pośrednia. Homologacja i mocne oświetlenie w jednym.

Przy przeszczepie LEDa, to zależy o jakiej obudowie (i mocy) mowa. Te słabe, które by się zmieściły to bez sensu. A te większe i tak mają radiator lub inne odprowadzenie ciepła z tyłu. No ale to wystaje, więc opcja że nikt się nie zorientuje raczej odpada. Dodatkowo lustro jest tak ukształtowane, że trzeba zmienić osiowość LEDa, żeby dobrze świeciło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się- xenon będzie napewno lepszy tylko z ceny 200 zł robi się 2000 zł (c.a. 500E) więc tu już trzeba było by być mocno zdeterminowanym ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się. Xenon to Pewex, dlatego użytkuję halogenowe a zakupu nie żałuję :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A orientuje sie ktos jakie lampki dodatkowe montowane sa w 800adv?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Choinkowe :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O! Ktoś siedzi i się nudzi. Starbucks?
Wola Park :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tzn. inaczej... co jest w środku?

Bo z diagramu to widziałem że nic nie idzie wyczytać nt. szczegółów technologicznych że tak powiem.

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×