Skocz do zawartości
Marcin_Krk

Sygic w wersji pełnej- ktoś korzysta?

Recommended Posts

Szanowni,

Czy kto korzysta z pełnej (płatnej) wersji Sygica?

Do koñca lipca mają promocję na dożywotni peny pakiet na Europę za 20E co przy darmowych aktualizacjach robi się ciekawą ofertą.

Będę wdzęczny za opinie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja korzystam. Jest spoko. Da sie uzywac, prowadzi do celu, gada przez bt. A sporo tanszy niz inne programy. Na galaxy s5 go mam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam, nie narzekam.

A za tą cenę nic lepszego się nie kupi z dożywotnią aktualizacją map.

Poszukaj jeszcze kodów rabatowych, na jakimś forum są podawane.

A później przekaż tam swój kod to jak ktoś skorzysta to dostaniesz Life Traffic na rok za free.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie ma problemu z instalacją na innych urządzeniach? (oczywiście w ramach tego samgo konta, np przy wymianie apratu)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja czasem korzystam. Nie narzekam. Zajefajnie ma rozwiązane pokazanie na którym pasie ustawiać się do najbliższego zjazdu. Ma też możliwość uruchamiania innych płatnych funkcji na które bywają promocje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za opinie!

No właśnie fajnie że ta promocja przy okazji obejmuje te "inne funkcje".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o urządzenia to w pamięci na serwerze sygica może być zarejestrowanych do 5 urządzeń.

Jak dodajesz szóste to pierwsze wypada.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sygic to w mojej ocenie najbardziej warta zakupu nawigacja a jeździłem już na niejednej. Z całą pewnością warta zakupu zwłaszcza po cenie promocyjnej. Obecnie jeżdżę na nawigację google bo mam taryfę, która w obrębie mumii europejskiej daje mi dane za friko a google mają w jakiś tajemniczy sposób aktualne dane o sytuacji na drogach i korygują wg tego nawigację. W strefach poza mumią używam Sygic, który zawsze ma świeżutkie mapy (nie zapomnij zaktualizować i załadować przed wyjazdem). Tak jak pisałem informacja jakiej udziela Sygic zwłaszcza na długich atostradowych rozjazdach jest absolutnie bezcenna i żadna nawigacja tego tak dokładnie nie pokazuje.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakaś linka do tej pełnej promocyjnej wersji? :roll:

Czy tylko w ten sposób się to załatwia?

wychodzi na to że za 25E jest dożywotnia wersja Premium + Traffic

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy można kupić na ich stronie bez problemu, ja tak kupowałem.

Tak wersja premium+traffic na europę 25 jurków kosztuje w tej chwili. Promocje w sygicu są często

Edytowane przez Centrino
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko dodam, że przez 7 dni można bezpłatnie testować jak by ktoś chciał sprawdzić jak działa przed zakupem. Używałem kilka lat temu podróżując po Sardynii i byłem bardzo zadowolony.

Mapy tam są w większości Tom Toma, ale z autorskim interfejsem. Asystent pasa ruchu jest naprawdę niezastąpiony kiedy jesteś w obcym miejscu na autostradzie z dużym ruchem, gdzie co chwilę masz zjazdy i zwykle nie masz pojęcia czy to już ten czy dopiero następny. W Sygicu to jest super rozwiązane, ponieważ dokładnie widać gdzie masz zjechać - pokazuje na jakim pasie trzeba się ustawić.

e7e881104cd2595e8b6b102fc44fa591.jpg

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warto tylko tel musi być online

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A da się jakoś sensownie zaplanować trasę na PC i potem przenieść ją do Sygic?

Przestudiowałem sposób tworzenia trasy w Google maps i przenoszenia ją do Sygic za pomocą ITN Conveerter ale guzik to daje- trasa nie pokazuje się w Sygic pomimo że jest w odpowiednim miejscu na telefonie, w folderze Sygic'a.

Korzystałem z opisu tu: http://www.createweb.be/?p=1196

Może są jakieś sensowniejsze sposoby?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś próbowałem ale dałem sobie spokój

Z tego co widzę Sygic zaczyna już coś w tej kwestii robić bo jakiś planer się na stronie pojawił.

Może już można przeniosić, nie wiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainstalowałem pełną wersję na 7dni próby i nie jest to ta funkcjonalność która pamiętam z Sygica...

Zacząłem szukać i okazało się że są dwa produkty Sygic'a: Sygic GPS Navigation i Sygic car Navigation. I niestety to tej pierwszej dotyczy ta promocja. Piszę niestety ponieważ interface to dla mnie jest to kilka kroków w tył porównując do car Navigation z którą śmigaliśmy w zeszłym roku po Bałkanach. Tworzenie tras, modyfikacje i obsługa są dla mnie zupełnie nie intuicyjne.

Której wersji Wy używanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam ta pierwsza

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że kolega chce mieć funkcjonalność mirror link

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się, że różnica między Sygic GPS Navigation a Sygic Car Navigation polega na tym, że ta druga ma opcje mirror link do podłączenia do wyświetlacza w aucie i chyba tyle?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam sygic w wersji tej bez mirror linka.

W Toyocie uruchamiam ten soft poprzez beznadziejny drivelink. I generalnie działa ale potrafi się wysypać.

Nie wysypuje się sygic tylko drivelink.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie brak bajeró nie jest jedyną różnicą. W tym objętym aktualnie promocją interface w moim odczuciu jest dużo mniej intuicyjny niż w Sygic Car Navigation.

Genalnie HUD czy inne gadżety średio mnie intersują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś podpowie jak aktualizuje się mapy w Sygicu? Pobrałem interesujące mnie mapy i jak jest aktualizacja to będzie to widać? W tej chwili jak wcbodzę w zarządzaj mapami,to mogę tylko usunąć wcześnie pobrane obszary.

Jakoś opanowałem układanie trasy bezpośrednio na urządzeniu. Dodałem do ulubionych. Jutro zobaczymy czy działa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×