Skocz do zawartości
Marcin

ogłoszenia o kradzieżach motocykli

Recommended Posts

Popierdzieliło się mi cytowanie. 

W skrócie chodzi o to, że złodzieja nie odstraszy obcinanie rąk bo on idąc na robotę nie zakłada że go złapią i jak pokazuje praktyka ma on rację. Nawet jak go złapią to jest w stanie się z tego wyłgać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, GSuberalles napisał:

Popierdzieliło się mi cytowanie. 

W skrócie chodzi o to, że złodzieja nie odstraszy obcinanie rąk bo on idąc na robotę nie zakłada że go złapią i jak pokazuje praktyka ma on rację. Nawet jak go złapią to jest w stanie się z tego wyłgać.

Jasne, złodziej mówi "To nie moja ręka!" po czym nie swoją rękę zostawia w depozycie. :default_icon_e_biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jasne, złodziej mówi "To nie moja ręka!" po czym nie swoją rękę zostawia w depozycie. :default_icon_e_biggrin:

Widząc co się dzieje, nie jesteś daleki od prawdy a na pewno nie aż tak jak tego bym sobie życzył.

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na marginesie, dla ciekawości. Kodeks Hamurabiego łagodził obyczaje. Wcześniej za oko można było np. zamordować całą rodzinę sprawcy, jeśli tylko dało się radę, a za zęba wybić komuś dwa oczy. To był duży postęp, chociaż dzisiaj podaje się jako przykład surowości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w nocy z poniedziałku na wtorek "nieznani sprawcy" zabrali F650CS będący kiedyś moją własnością . wygląda odrobinę gorzej czyli ma ślady po wywrotce , natomiast całość jest taka sama ... . zabrali z osiedla na Maślicach we Wrocławiu , stał pod blokiem przykryty pokrowcem . 

f650cs%2B012.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a mówią że policja niczego nie znajdzie - dwaj mieszkańcy Lwówka Śląskiego zostali zatrzymani na "gorącym" - prowadzili kradziony sprzęt w Leśnicy . a w domu mieli jumanego CS-a . za dwa tygodnie właściciel ma odzyskać - podobno jest cały i nie tknięty . czego innym okradzionym życzę ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karpacz po raz kolejny 

SKRADZIONO!!!

Dzisiejszej nocy w Karpaczu pod hotelem o nazwie "Dziki potok" na ul.Myśliwskiej 22 , został skradziony motocykl o nazwie BMW F 800 GS .Numer VIN to WB1021905AZT58097. Motocykl rocznik 2010 r .Złodzieje ukradli jeszcze 2 inne pojazdy rodzaju quad. 
Jeśli ktokolwiek widział proszę o kontakt na numer : 697623420 lub 500757021 .

17626609_805968716222859_575392250476820

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 godziny temu, Pawel napisał:

Karpacz po raz kolejny 

SKRADZIONO!!!

Dzisiejszej nocy w Karpaczu pod hotelem o nazwie "Dziki potok" na ul.Myśliwskiej 22 , został skradziony motocykl o nazwie BMW F 800 GS .Numer VIN to WB1021905AZT58097. Motocykl rocznik 2010 r .Złodzieje ukradli jeszcze 2 inne pojazdy rodzaju quad. 
Jeśli ktokolwiek widział proszę o kontakt na numer : 697623420 lub 500757021 .

17626609_805968716222859_575392250476820

Znowu Karpacz! Dziwne, że nie ma woli wyłapać tych skurwieli. Przecież od lat wiadomo, że to motocyklowy trójkąt bermudzki...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Łukasz Kałużny do Moto Wrocław
12 min
 

Taki fajny tydzień miałem i niestety się skończył. W dniu dzisiejszym w nocy W okolicach Inflancka/Kiełczowska/Litewska między 3:30 a 4:30 skradziono mój motocykl Honda CBR 600 RR. Blokadę na tarczy złamali (jej resztki znalazłem jak i popękanego błotnika), na kierownicy pewnie też wyłamana. Ostał się jedynie pokrowiec. Zapakowali go na busa. Mój sąsiad ich gonił i niestety zgubił w okolicach ulicy Kościelnej w Mirkowie (koło ronda). To na bank muszą być lokalni, bo wiedzieli którędy i jak jechać tymi uliczkami.

Wiem tylko tyle, że najprawdopodobniej jechali ul. Litewską w kierunku cmentarza a potem pewnie chcieli na Mirków/Długołęka, może i obwodnicą. Bus to Wolkswagen Transporter T4 koloru niebieskiego bądź ciemnoniebieskiego z żółtoczarnymi lub czarnymi pasami w okolicach zderzaka. Niestety numeru rejestracyjnego nie znam 1f641.png:( Ktokolwiek mieszka w wyżej wymienionej dzielnicy i coś rano widział, słyszał lub zna kogoś kto w tych okolicach mieszka i ma jakiś monitornig - bardzo proszę o kontakt pod nr. telefonu:
6 zero 6 cztery 3 cztery o dziewięć cztery
lub z Policją. Sprawa zgłoszona ale wiecie jak to jest.... Naprawdę - liczę na Waszą pomoc. Przewidziana nagroda.

Znajdźmy tych sqwieli.

 

18485390_1337758596306445_82195968046608

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Monitoring, przejdź się po sklepach gdzie mają kamerę może numery chociaż znajdziesz

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I niestety kolejny poszkodowany 

Dzień dobry, czy mogę Was prosić o pomoc w upowszechnieniu informacji. Bezczelnie ukradziono mi dziś KTMa i Yamahę z garażu

motocykl KTM ADVENTURE 1190 rocznik 2013 EL 311R, VIN VBKV19409DM994050
skuter Yamaha BWS 125 rocznik 2013, EL 705V, VIN RKRSE555000151547

Z góry dziękuję. Poniżej link do ogłoszenia jest tam tez informacja o nagrodzie

https://www.facebook.com/beata.stanisze ... 4729458090

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapieprzyli z garażu kiedy domownicy spali. Qrwa jego mać, wydaje się, że to jedno z najbezpieczniejszych miejsc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, KaeS napisał:

Zapieprzyli z garażu kiedy domownicy spali. Qrwa jego mać, wydaje się, że to jedno z najbezpieczniejszych miejsc.

Może dobrze , że się jednak nikt nie obudził

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie lubię PiSu, tak mam nadzieję, że dotrzymają słowa i w końcu będzie można bronić swojego mienia i miru domowego.
Sory za polityczny wtręt ale w tym wątku to chyba uzasadniome aby mówić o zmianie prawa.

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, GSuberalles napisał:

Jak nie lubię PiSu, tak mam nadzieję, że dotrzymają słowa i w końcu będzie można bronić swojego mienia i miru domowego.
Sory za polityczny wtręt ale w tym wątku to chyba uzasadniome aby mówić o zmianie prawa.

Zostawmy wątek polityczny przy tym i bogu ducha winnych tfuuu pisiorów i innych politykierów jacy kiedykolwiek pojawili się na naszej scenie politycznej.

I co z nożem byś się rzucił na nich, z kijem bejsbolowym, czy wcześniej się zaopatrzył w nielegalna broń?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rurka calówka wystarczyłaby w zupełności. Ponadto ta ustawa ma ułatwić dostęp do broni palnej.
Jeszcze jedna sprawa. Gdyby taki łach jeden z drugim nadział się na jakiegoś uzbrojonego właściciela to następni by się zastanowili.

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale przecież oni spali... Gdyby widzieli całe zajście powiadomili by policję, sąsiadów, narobili by rabanu.

Jedną rurką bez przygotowania obronnego niewiele kilku osobom byś zrobił, a mógłbyś sobie sam zaszkodzić, tym bardziej, tak myślę, że oni byli przygotowani wcześniej na tego typu rożne niespodzianki.

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że jak by wezwali policję to i tak nic by nie dało. Kiedyś u nas na wiosce zakosili mercedesa GL jak wszyscy spali. Co ciekawe była to jedyna kradzież samochodu i akurat chłopak przyjechał do swojej dziewczyny na noc. Był pies i nikt nic nie słyszał. To robią profesjonaliści. Obserwują długo zanim zrobią akcję. Ja nawet przypuszczam, że mają przygotowany kluczyk pod konkretny sprzęt.
Myślę, że w polsce działa taka zorganizowana grupa i mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu jak wpadną. Oby jak najszybciej!


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wpadną bo policja zajmuje się obstawą marszy, prostestów i puczy. Mumdurowych gówno obchodzi, że ktoś kradnie Ci dorobek życia bo sami muszą dbać aby im jakiś Misiewicz stołka nie zajął albo łba na dzielni nie rozwalił. Robią więc konieczne minimum czyli przyjmują zgłoszenie i umarzają po kilku miesiącach. Jak przez przypadek kradziony sprzęt wpadnie, to komenda odtrąbi sukces i po krzyku.

Co do rurki mam inne zdanie więc w tej materii będziemy się pięknie różnić

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niż władania rurką to lepiej się podobnych rzeczy uczyć

 

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×