Skocz do zawartości
Marcin

ogłoszenia o kradzieżach motocykli

Recommended Posts

Fajne. Polecam tez filmy z serii Rambo

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TAAAAK, obrona przed nożem :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W praktyce obrona przed nożem to beznadziejna sprawa do użycia jedynie w sytuacji bez wyjścia. Zalecam raczej spierdzielać a jak się nie da to użyć odpowiednio lepszej broni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Moto Troter napisał:

W praktyce obrona przed nożem to beznadziejna sprawa do użycia jedynie w sytuacji bez wyjścia. Zalecam raczej spierdzielać a jak się nie da to użyć odpowiednio lepszej broni.

Calowej rurki, czy 7,62?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, KaeS napisał:

Calowej rurki, czy 7,62?

Dokladnie 7,62x51 mm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

https://www.facebook.com/Motopomocni/posts/1037380959734117

"Zostały nam skradzione trzy motocykle wykorzystywane przez nas w trakcie szkoleń off-road.

Marka: Honda CRF250 Rally
Rocznik: 2017
Kolor: standardowe malowanie HRC (czerwono-niebieskie)
Nr rejestracyjne: DW654A, DW655A, DW657A
Miejsce kradzieży: Wroclaw [Wroclove]

Znaki szczególne:
27a1.png➡️ wszystkie motocykle mają akcesoryjne handbary oraz składane lusterka
27a1.png➡️ DW665A - uszkodzona owiewka z lewej strony dolna i górna + złamany stelaż kierunkowskazów
27a1.png➡️ DW657A - lekko pęknięta owiewka lewa dolna
27a1.png➡️ DW654A -lekko pęknięta owiewka lewa dolna

Współpracujemy z wrocławską Policją i z powodu toczącego się śledztwa nie możemy udzielić żadnych informacji ponad powyższe.

Uczestników planowanych przez nas szkoleń w październiku poinformowaliśmy mailowo o planowanych przez nas działaniach odnośnie braku motocykli szkoleniowych.

Prosimy was o wsparcie! Udostępnijcie powyższą informację - być może komuś uda się gdzieś je zauważyć, bo są bardzo charakterystyczne.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji mogących pomóc w odnalezieniu motocykli prosimy o kontakt: Mariusz Tiahnybok tel. 668 456 148, Marcin Cichoń tel. 693 429 997 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 997."

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yamaha POLand POSITION

Dzisiejszej nocy z terenu naszego salonu w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej 120C skradziono nam 5 motocykli oraz auto dostawcze.

Skradzione motocykle cross:
Yamaha YZ250F 2018 VIN JYACG39C000012517
Yamaha YZ250F 2018 VIN JYACG39C000012518
Yamaha YZ450F 2018 VIN JYACJ22C000004543
Yamaha YZ450F 2018 VIN JYACJ22C000002870
Motocykle były w skrzyniach, tak jak przychodzą z fabryki, niezłożone, skrzynie były bez kartonów. 
Motocykle YZ450F model 2018 (bez kopniaka, z rozrusznikiem elektrycznym).
Wszystkie YZ modele 2018 w kolorze biało-niebieskim z niebieskimi felgami.

Skuter BMW C650 Sport 2016 VIN WB10C0408GZ551183 NR REJ. WY 9890, znaki szczególne: przytarta prawa, przednia owiewka (miejsce zaznaczone na zdjęciu)

Auto dostawcze Peugeot Boxer 2017 wersja L3H2, kolor biały, nr rej. WE722PW, VIN VF3YD3MFC12D55640, znaki szczególne: ubytek lakieru na lewym boku, w tylnej części na wysokości 1,6m (wygięta blacha od uderzenia od środka)

O godzinie 2.30 dzisiejszej nocy bus wyjeżdża przez wyłamaną bramę i odjeżdża w kierunku trasy S8/Ożarowa Mazowieckiego.

Jeżeli masz jakieś informacje, widziałaś/eś podobnego busa w okolicy tej godziny prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej lub na nr tel. 600 333 312

Prosimy o zwrócenie uwagi przy zakupie motocykli Cross w atrakcyjnych cenach z niepewnych źródeł na numery VIN pojazdów (każdy motocykl, nawet taki bez homologacji je posiada, są trwale wybite na główce ramy)!

Za informacje o miejscu postoju motocykli i busa NAGRODA!

Zdjęcia poglądowe.

22728930_10159535043495788_6078746574161

22688360_10159535043510788_7879573060177

 

22555277_10159535049060788_9014730735434

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a dokladnie Gdynia ... mam nadzieje ze sie znajdzie.

motomikolaje w tym roku slabo w 3city. 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydawało mi się że to będzie bardziej skomplikowane

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy wiecie, że każda firma produkująca zamki, kłódki czy inne systemy zamykające ma również tak zwane klucze "matki" potrafiące otworzyć wszystkie zamki z danej serii?

Piętnaście lat pracowałem w firmie produkującej szafy odzieżowo -  biurowe, gdzie do każdego zamka mistrz zmiany, czy kierownik miał na stanie po kilka rodzai takich kluczy. Potrzebne to jest w przypadku gdyby podczas składania szafy zaginęły gdzieś klucze bądź zostały przez montażystów pomylone. Na takim kluczu widnieje napis "master". Dorobić taką "matkę" - jak każdy z kluczy to chyba żaden problem, kwestia tylko skąd wziąć odpowiednią surówkę, bo różni się nieco od klucza zwykłego.

Systemy klucza 'MasterKey'

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, mario2007 napisał:

Celnik też ci otworzy kłódkę walizki na lotnisku , nie tylko celnik - obsługa również . 

:D 

Jednak najlepszym zabezpieczeniem jest to jakie sami wymyślimy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Golfa I dało się otworzyć zwykłym śrubokrętem, dowiedziałem się o tym jak miałem włam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poloneza mi kiedyś pod kościołem pan otworzył , zamknął , po drodze zabrał zacnego kenwooda 259 i sobie poszedł . Pod kościołem , w niedzielę , na Placu Uniwersyteckim i w niedzielne popołudnie :D . Ale kasetę wyjął i położył na prawym fotelu :D.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, mario2007 napisał:

Poloneza mi kiedyś pod kościołem pan otworzył , zamknął , po drodze zabrał zacnego kenwooda 259 i sobie poszedł . Pod kościołem , w niedzielę , na Placu Uniwersyteckim i w niedzielne popołudnie :D . Ale kasetę wyjął i położył na prawym fotelu :D.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, mario2007 napisał:

Poloneza mi kiedyś pod kościołem pan otworzył , zamknął , po drodze zabrał zacnego kenwooda 259 i sobie poszedł . Pod kościołem , w niedzielę , na Placu Uniwersyteckim i w niedzielne popołudnie :D . Ale kasetę wyjął i położył na prawym fotelu :D.

Widzisz, jaki uczciwy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, mario2007 napisał:

Poloneza mi kiedyś pod kościołem pan otworzył , zamknął , po drodze zabrał zacnego kenwooda 259 i sobie poszedł . Pod kościołem , w niedzielę , na Placu Uniwersyteckim i w niedzielne popołudnie :D . Ale kasetę wyjął i położył na prawym fotelu :D.

Kto dziś pamięta wyciągane z kieszeni radia samochodowe z rączką? Przez długi czas nosiłem takowe z sobą, czy to do sklepu, czy do urzędu :D. Ot takie były czasy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, mario2007 napisał:

Poloneza mi kiedyś pod kościołem pan otworzył , zamknął , po drodze zabrał zacnego kenwooda 259 i sobie poszedł . Pod kościołem , w niedzielę , na Placu Uniwersyteckim i w niedzielne popołudnie :D . Ale kasetę wyjął i położył na prawym fotelu :D.

Mario , to co Ty słuchasz , D P ? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, mario2007 napisał:

Czego słuchałem w 1992 roku ? Nie bardzo pamiętam :D ...

Dobrze że Twoja Żona tego nie czyta :D :default_icon_beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×