Skocz do zawartości
Marcin

ogłoszenia o kradzieżach motocykli

Recommended Posts

Ten sam schemat co w Yamaha, nawet ich busów ożyli, wierzyć się nie chce.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jeszcze taka informacja:

W Warszawie okradziono salon i serwis motocyklowy, którego właścicielami są Jacek Czachor i Marek Dąbrowski. Straty są szacowane na setki tysięcy złotych.
ODkxNy5qJi1ETnZJTV48IhwIYA5FEisqRQgiVkYW Materiały prasowe / Na zdjęciu Jacek Czachor

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w salonie przy Al. Prymasa Tysiąclecia - donosi "Fakt".

Złodzieje zabrali dwanaście motocykli, komputer diagnostyczny, kaski, ubrania i akcesoria.

Właścicielami salonu są Jacek Czachor i Marek Dąbrowski. Obaj są obecnie zagranicą. Czachor przebywa na Rajdzie Dakar, z kolei Dąbrowski prowadzi obóz motocrossowy w Hiszpanii.

Według informacji "Faktu", złodzieje odjechali z miejsca przestępstwa dwoma autami - czarnym Mercedesem Sprinterem i białym Citroenem Jumperem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z pewnością mieli ubezpieczenie wiec spoko ale i tak jest to sqrwysynstwo


Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z pewnością mieli ubezpieczenie wiec spoko ale i tak jest to sqrwysynstwo


Wysłane z garażu

Mało powiedziane...
Teraz to jak kraść, to z pompą...bezczelne gnoje.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...)

SKRADZIONY MOTOCYKL!

 

Dziś nad ranem, w Szklarskiej Porębie, spod hotelu Olimp Retro ktoś buchnął F800GS ADVENTURE 2017. Znaki szczególne: scottoiler BMW i pionowe pęknięcie na czarnym prawym plastiku przy chłodnicy.

 

Obstawiam, że wywieziony na busie.

 

Gdyby komuś się rzucił w oczy taki sprzęt z numerem ramy Z661379, proszę o kontakt bezpośrednio ze mną 884 006 959. Przewidziana nagroda FB_IMG_1523887555857.jpgFB_IMG_1523887553647.jpg

 

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...)

[AKTUALIZACJA] MOTOCYKL ODZYSKANY!!!
Z głębi serca swojego oraz mojego szanownego Klienta dziękuję za zaangażowanie w poszukiwania GSa, które doprowadziły do ponownego zjednoczenia jeźdźca z wierzchowcem

SKRADZIONY MOTOCYKL! Proszę o udostępnienie

Dziś nad ranem, w Szklarskiej Porębie, spod hotelu Olimp Retro ktoś buchnął F800GS ADVENTURE 2017 mojego klienta (nie kradnie się motocykli moich klientów... to bardzo zły pomysł). Znaki szczególne: scottoiler BMW i pionowe pęknięcie na czarnym prawym plastiku przy chłodnicy.

Obstawiam, że wywieziony na busie.

Gdyby komuś się rzucił w oczy taki sprzęt z numerem ramy Z661379, proszę o kontakt bezpośrednio ze mną 884 006 959. Przewidziana nagroda

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skopiowane z grupy na fb, nie znam szczegółów

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Skopiowane z grupy na fb, nie znam szczegółów

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka


A chyba warto być klientem tego pana...
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, JaGrab3 napisał:

Opisz co i jak

Wysłane z poczty
 

Ktoś dostał w nos
To popłakał się ktoś
Coś działo się..... 

I znalazł się ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Dave napisał:
15 godzin temu, Pawel napisał:
Skopiowane z grupy na fb, nie znam szczegółów

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

 

A chyba warto być klientem tego pana...

a ja myślałem, że ten Pan to Paweł.

Już chciałem coś od niego kupić, tak na wszelki wypadek :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ukradziono motocykl dziś w nocy w Karpaczu z pod willa Alaska-bardzo proszę o pomoc i udostępnianie.
Nr REJESTRACYJNY F1AMPER
Nr nadwozia (VIN) JH2SD06A9HK003354
Marka / model pojazdu HONDA AFRICA TWIN MODEL CRF 1000
Rok produkcji 2016
Pojemność silnika 998 cm3
Prosze o kontakt pod numerem telefonu 510035610
Bardzo Dziekujemy:)FB_IMG_1536322883060.jpeg

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam dziś w nocy z piątku na sobotę w godzinach 22.00 - 1.00 w nocy skradziono motor Ducati Multistrada 1200 Motor stał pod Pensjonatem Max w Karpacz ul Kowarska 5A.
Proszę o pomoc osoby które cokolwiek coś widziały. Dla znalazcy przewidziana nagroda pieniężna !!! Tel. 506640230

FB_IMG_1536397931589.jpeg

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co za magiczne miejsce. Nic tylko dobrze ubezpieczyć i pojechać tam na weekend normalnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 8.09.2018 o 11:58, greg001 napisał:

Co za magiczne miejsce. Nic tylko dobrze ubezpieczyć i pojechać tam na weekend normalnie.

Z drugiej strony, jak jesteś z Karpacza, to AC kosztuje pewnie 100% wartości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

10 minut temu, MrBodek napisał:

Z drugiej strony Karpacza, 

Z drugiej strony jest Spindlerovy Mlyn :default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TereSka - Japański Enduro Team

UWAGA SKRADZIONO MOTOCYKL KTM EXC 300 Six days 2017r!
Dzis tj 09.09 około 15:30 w Gdańsku podczas imprezy Motocross Of European Nations - Gdańsk 2018 koledze z naszego teamu skradziono Ktma exc 300 2017r! Prosimy o wszelkie informacje i pomoc w odzyskaniu sprzęta!!! Ktm ma tylne koło od husqvarny, system tubliss w tylnym kole a w przednim moussa, opona Six Days Metzeler Extreme S, poszycie siedzenia Selle Dalla Valle odwrotnie obite względem założonego kierunku, wiatrak, paski do wyciągania Black Bird, handbary. czarne plastiki, osłonę wysprzęglika, tłumik Akropovic, osłona dyfuzora. Siła w internecie! Prosimy o udostępnianie. Dla znalazcy nagroda pieniężna 5000zł! Wszelkich dodatkowych informacji udzieli właściciel pod nr 571.426.821 Nikt nie chciałby znaleźć się w podobnej sytuacji, więc prosimy o wszelką pomoc i informacje. W głebokim żalu Tereska Japański Enduro Team...
UWAGA BYĆ BYĆ MOŻE WAŻNY TROP:
Około godziny 13 widziano osobę poruszająca się prawdopodobnie skradzionym motorem, ubrana była w żółty stroj enduro/motocross, z dość spora ilością błota(jakby brał udział w zawodach). Złodziej poruszał się duża prędkością, wraz z druga osobą na turystycznym motorze (Jakaś japońska marka, miał kufry) w stronę wyjazdu. Osoba jadąca na skradzionym motorze, była dobrze wyszkolona technicznie w poruszaniu się na jednośladzie (enduro). Niestety nie mamy 100 % pewności czy to był poszukiwany KTM, a także czy osoby na motocyklach działały razem. Prosimy tych którzy wjeżdżali na teren imprezy koło 13, o sprawdzenie swoich kamerek w autach, w telefonach, na kaskach, zdjęć itp.. Może ktoś też coś widział i pamięta??? Wszelkie informacje się przydadzą, środowisko polskiego offroadu kontra cebulandia!! Zdjęcie przedstawia miejsce gdzie motocykl był zaparkowany.

41491156_796814283822274_244050501292575

41332496_796814297155606_876148833326517

41403543_797301453773557_384430503198982

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×