Skocz do zawartości
Marcin

ogłoszenia o kradzieżach motocykli

Recommended Posts

Mąrego?

taptarapta


To oszywiste

Wysłane z Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, Pawel napisał:

Po czeskiej stronie jest znacznie lepiej. 

No, jak tam ukradną, to znajdzie się w Polsce ;)

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 2.06.2019 o 23:07, Jezier napisał:

W życiu tam nie pojadę. Chyba, że konno.

Ride, eat, sleep, repeat!
 

Ja rok temu miałem szczęście, byłem w Szklarskiej tydzień i wróciłem na motocyklu może akurat wyjechali na wakacje te skur....ny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, JeyJey napisał:

Ja rok temu miałem szczęście, byłem w Szklarskiej tydzień i wróciłem na motocyklu ....

Swoim? 

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Pszemo napisał:

Swoim? 

Tak i stał pod kwaterą nie było zamykane ogrodzenie ale wtedy słyszałem że kradną tylko w Karpaczu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, JeyJey napisał:

Tak i stał pod kwaterą nie było zamykane ogrodzenie ale wtedy słyszałem że kradną tylko w Karpaczu.

Pewnie był brudny. Mi też by się myć nie chciało :default_laugh:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To oszywiste

Wysłane z Tapatalka

D is silent ;)

www.advhoppers.eu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warszawa.

https://www.facebook.com/groups/490334524408839/permalink/2290253234416950/

!!!!21.08.2019 w godzinach przedpołudniowych SKRADZIONO!!! nam motor BMW 1200GS Adventure WH3648(rocznik 2014) z parkingu podziemnego(3/4 etap) na osiedlu Park Leśny Warszawa Bródno - prośba o UDOSTĘPNIANIE.Tel. 502 253 679 Dzięki za pomoc i wszelkie info.

01d32a4188b82f3d4e8a379330cc6b6a.jpg9be9ed6094c87661ae14dbe599667ffa.jpg

Wysłane z mojego G8341 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, JeyJey napisał:

... SKRADZIONO!!! ...

9be9ed6094c87661ae14dbe599667ffa.jpg
 

...ale esteci bankowo tego nie dźwignęli bo komu się taki traktor podobać może :default_icon_rolleyes:

...masa kasy na na dzień dobry w sklepie, potem kolejne fortuny przy serwisowaniu, w międzyczasie problemy z przednią zawiechą czy elektryką ...lub skrzynią biegów :default_icon_e_biggrin:...i finalnie zatankowanie portfela janosikom którzy to podprowadzili - dramat pogania dramat, takie przygody zdecydowanie nie dla mnie

Ps.  przykro że ktoś poniósł stratę, jak będzie petycja z podpisami o ucinanie kciuków lub dłoni złodziejom to już teraz się wpisuję 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, strażowy napisał:

...ale esteci bankowo tego nie dźwignęli bo komu się taki traktor podobać może :default_icon_rolleyes:

...masa kasy na na dzień dobry w sklepie, potem kolejne fortuny przy serwisowaniu, w międzyczasie problemy z przednią zawiechą czy elektryką ...lub skrzynią biegów :default_icon_e_biggrin:...i finalnie zatankowanie portfela janosikom którzy to podprowadzili - dramat pogania dramat, takie przygody zdecydowanie nie dla mnie

 

Czyli następny męczennik cierpiący za miliony na forum BMW? :default_cafe2:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co by nie gadać, to tylko współczuć właścicielowi :( Nikomu tego nie życzę, no chyba, że ktoś ma AC i chce żeby...... 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... mu zniżki poleciały albo krecha z bani

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Pawel napisał:

... mu ....

Ktoś wymienił na inny, bo jakiś wałek w skrzyni.... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, martab99 napisał:

Czyli następny męczennik cierpiący za miliony na forum BMW? :default_cafe2:

Hehehe...no właśnie nie, z tego co napisałem powyżej jasno wynika że psycha by mi mocno cierpiała gdybym popełnił ten błąd w chwili słabości i rozkojarzenia kupując duże cycki.....a tak mając swoje długoletnie przemyślenia śpię spokojnie bo nadal nie potrzebuje takiego moto 

 pozdrawiam wszystkich użytkowników tychże toczydeł-zachowajcie spokój ducha...(i portfela ) :default_icon_mrgreen:

ps.  to co w nawiasie nie czytają osoby mocno niezależne finansowo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
54 minuty temu, strażowy napisał:

pozdrawiam wszystkich użytkowników tychże toczydeł-zachowajcie spokój ducha...(i portfela ) 

Dzięki. Ja jakoś się trzymam, choć najbardziej boli mnie, że ta rozpacz rozszerza się również na rodzinę. Moja córka musiała zrezygnować ze szkoły i pójść do pracy, a ma dopiero 3 lata. Ja miałem łatwiejsze dzieciństwo, no ale mój ojciec nie bujał się GS-em.

  • Like 10
  • Haha 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry komentarz bo ja szczerze powiedziawszy nie zrozumiałem (może jestem ograniczony) po co strażowy z ogłoszenia o kradzieży zrobił dziwny filozoficzny wywód.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłop tak ma i co mu zrobisz... ;) Skrycie marzy o cycach, nie dane mu, więc sam siebie próbuje przekonać, dlaczego nie ;)

Edytowane przez arthurr
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, arthurr napisał:

Chłop tak ma i co mu zrobisz... ;) Skrycie marzy o cycach, ...

...każdy normalny chłop marzy też o cycach więc nie czuje dyskomfortu...te ze znaczkiem BMW po prostu nie kręcą mi korbką

 

 

3 godziny temu, Mario 6na9 napisał:

Dobry komentarz bo ja szczerze powiedziawszy nie zrozumiałem (może jestem ograniczony) po co strażowy z ogłoszenia o kradzieży zrobił dziwny filozoficzny wywód.

...no tak, to forum jest iście przedmiotowe, zagadnieniowe i mocno precyzyjne , miłego spamu nie uświadczysz :default_icon_rolleyes:, ....kurcze, co ja tu robię?

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
...no tak, to forum to iście przedmiotowe, zagadnieniowe i mocno precyzyjne , miłego spamu nie uświadczysz :default_icon_rolleyes:, kurcze, co ja tu robię?
Jesteś w opozycji. Można się przyzwyczac

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, MrBodek napisał:

Dzięki. Ja jakoś się trzymam, choć najbardziej boli mnie, że ta rozpacz rozszerza się również na rodzinę. Moja córka musiała zrezygnować ze szkoły i pójść do pracy, a ma dopiero 3 lata. Ja miałem łatwiejsze dzieciństwo, no ale mój ojciec nie bujał się GS-em.

Może byśmy jakieś kółko wsparcia założyli?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ten brazylijski w sensie odcinków dyskurs. Wchodzę;)

Poslaná z telefonu bez zdravého rozumu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, artex napisał:

Może byśmy jakieś kółko wsparcia założyli?

Jak już lecimy nie w temacie, to najlepsze życzenia urodzinowe @artex'ie :default_icon_beer:

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

https://sportowefakty.wp.pl/enduro/850966/dramat-wicemistrza-swiata-emila-juszczaka-skradziono-mu-auto-i-dwa-motocykle

W nocy z piątku na sobotę (25/26.10) Juszczakowi skradziono samochód. Niestety, w środku znajdowały się jego dwa motocykle. W dodatku jeden był nowy, bo niedawno otrzymał go od sponsora.

Do kradzieży doszło pod hotelem Sunset w miejscowości Strzegowo, która leży nieopodal Warszawy. Sportowiec na Facebooku podał wszystkie szczegóły dotyczące pojazdów. Oto co mu skradziono.

1. Samochód Volkswagen Transporter nr rej. KLI 65298, nr VIN: WV1ZZZ7HZ9H044064, 2008 r.

2. Motocykl KTM EXC 250 TPI Model 2019, rok prod. 2018, VIN: VBKGSA209KM257146, nr silnika: 955412047 (w chwili kradzieży na plastikach bocznych z numerem startowym 321, natomiast przód 777).

3. Nowy motocykl BETA RR 300 Racing VIN: ZD3E703C0L0252951.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezła kumulacja.

Ride, eat, sleep, repeat!



Ride, eat, sleep, repeat!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×