Skocz do zawartości
RBX

Sprzedam F650GS

Recommended Posts

Sprzedalem takiego samego to sie wtrace :P

Za tyle bedzie ciezko...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak faktycznie moto w takim stanie to cena mysle ok. Sa ludzie ktorzy sa w stanie dorzucić pare tys za dobry stan mimo nie najnowszego rocznika

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie. Tylko, że to ułamek społeczeństwa. Cała reszta chce kupić i dobrze, i tanio.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mialem rok mlodszy i lepiej doposazony, wyserwisowany i w swietnym stanie, sprzedal sie w miesiac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak on ma taki przebieg po 15 latach i przy Twoich 3 latach... to czy Ty w ogóle jeździsz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak on ma taki przebieg po 15 latach i przy Twoich 3 latach... to czy Ty w ogóle jeździsz?

Dlatego pewnie sprzedaje... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te sprzety to nie vw passat. Tu grupa docelowa jest duzo mniejsza. Ja bym z cena w ogloszeniu nie schodzil. Odstraszy to wszelkiej masci lowcow okazji. A na miejscu to co innego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena to kwota, którą nabywca jest w stanie zapłacić za towar.

A kwota, którą chcę otrzymać sprzedający to wartość towaru.

A jak wszyscy wiemy, wartość nie musi być równa cenie ;-)

Edytowane przez Pszemo
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem że cena nie jest niska, ale adekwatna do stanu motocykla. Jak go kupowałem w tamtym czasie mogłem nabyć Dakara z tego samego rocznika dokładnie za połowę ceny. Jednak dakar wymagał wymiany opon, tarcz hamulcowych, zrobienia zawieszenia, wymiany napędu i pewnie jeszcze kilku rzeczy których nie zauważyłem. Wyposażenie też było ubogie. Po podliczeniu wszystkiego okazało się że różnica cenowa pomiędzy motocyklami już nie była tak znaczna. Ja wybrałem motocykl sprawny, gdzie w wolnych chwilach mogę zrobić nim kilka km. Ktoś inny woli ten czas poświęcić na naprawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to za malo wycenilem swoj :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sama idea kupowania porządnego sprzętu za większe pieniądze jest fajna i sensowna. Niestety od setek, albo tysięcy lat wielu sprzedających próbuje wcisnąć kupującym fajans udający porcelanę. To sprawia, że naprawdę fajne egzemplarze sprzedają się taniej niż wynikałoby to z rachunku ekonomicznego. Takie życie. Ten sam mechanizm dotyczy również mieszkań i domów, oraz w zasadzie większości towarów. Jeśli masz czas, to szukaj nabywcy-konesera, może ktoś doceni Twój motocykl, chociaż łatwo nie będzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z moich obserwacji wynika że czasami najważniejsza dla sprzedającego jest wartość sentymentalna która jest z reguły potęgą realnej wartości.

Jeżeli ta zaczyna przeważać to dochodzi do sytuacji kiedy sprzedający wysnuwa teze że:

- Moje ogłoszenie wisi trzy miesiące i nic, motocykle się obecnie w ogóle nie sprzedają, nikt nie dzwoni, jakby ktoś zadzwonił to ja bym obniżył cenę no ale nie nikt nawet nie dzwoni.

Cena czyni cuda - Paniowie i Panie - Cena czyni cuda

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z moich obserwacji wynika że czasami najważniejsza dla sprzedającego jest wartość sentymentalna która jest z reguły potęgą realnej wartości.

Jeżeli ta zaczyna przeważać to dochodzi do sytuacji kiedy sprzedający wysnuwa teze że:

- Moje ogłoszenie wisi trzy miesiące i nic, motocykle się obecnie w ogóle nie sprzedają, nikt nie dzwoni, jakby ktoś zadzwonił to ja bym obniżył cenę no ale nie nikt nawet nie dzwoni.

Cena czyni cuda - Paniowie i Panie - Cena czyni cuda

Zabrzmiało jak słowa prawdziwego rekina biznesu :-D :beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiadomo, ma być tanio i wspaniale

tanie sprzęty to bardzo często po prostu oszustwo, kręcone i bite

ja mimo wszystko wybiorę sprzedać tanio niż kombinować przy liczniku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W wolnym czasie prowadzę szkolenia korespondencyjne pt

"Jak szybko i sprawnie ożenić kogoś z paściem"

:lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W wolnym czasie prowadzę szkolenia korespondencyjne pt

"Jak szybko i sprawnie ożenić kogoś z paściem"

:lol:

zacytujemy za dwa lata jak tygrys będzie wisiał w dziale sprzedam ;D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Triumph to co innego.

Triumph to jak ten kamień z jeleniej góry, wiesz kto po nim chodził :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj jeden z forumowiczów oglądał motocykl. Okazało się że mimo dobrego jeszcze bieżnika opony mają pęknięcia (rocznik 2007 i 2008). Cenę wyjściową z ogłoszenia obniżam o 800 zł na zakup nowych opon.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×