Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chodzi mi po głowie pytanie. Co by się stało gdyby rozwiercić ślepy wydech w gieesie. Czy ktoś próbował to już robić? :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba Miko kiedyś mówił mi że widział taką wydumkę. Podobno nic specjalnego, może Miko się wypowie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze trochę i ja już będę taki miał... :? zaczyna mi nieźle przedmuchiwać, a efektów specjalnych nie zauważyłem :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

będzie paskudny metaliczny klekot :x

kolega w Dakarze 2002 sobie rozwiercił, nic to nie dodało oprócz tragicznego odgłosu, więc zaślepił już zupełnie na ślepo jak w GSach po 2004

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja powiem tak. Mój poprzednik wydłubał wkład z tłumika i zachwycał się brzmieniem basów.

Nie jest jakoś bardzo głośno , ale osobiście nie robił bym tego . (GS 2004 DAKAR)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właśnie słyszałem dwie przeróbki/wydłubki i z tymi bassami było... było ich brak :? sama blaszana pierdziawka

- guru w basach to dla mnie lc8 na akrapah :lol: ale to zupełnie inna bajka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja tam swój lewy przewierciłem zaraz po zakupie, bo wydawało mi się że jadę za cicho i koledzy z czterech kółek wcale nie słyszeli jak nadjeżdżam! (czytaj nie rozjeżdżali się na światłach) Teraz jestem zadowolony z efektu dźwiękowego jaki powstał, no i dmucha ładnie i symetrycznie z dwch rurek. Tak, że osobiście polecam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja właśnie jutro jadę podspawać mój rozwiercony przez poprzednika, bo właśnie zaczyna mnie denerwować :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

-Jesli ktos chce miec glosno to nalezy kupic akcesoryjny, takie moje zdanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak dobrze pamietam to pitersc miał taki, chyba Sebring`a. Moze on by sie wypowiedzial. No mi sie podobal, ale osobiscie nie dalbym tyle kasy za glosne pierdzenie, wole juz wydac na oponki albo benzynke.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam remus evolution, ehh, co to jest za dzwiek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
-Jesli ktos chce miec glosno to nalezy kupic akcesoryjny, takie moje zdanie.

Albo kupić KTMa :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jak dobrze pamietam to pitersc miał taki, chyba Sebring`a. Moze on by sie wypowiedzial. No mi sie podobal, ale osobiscie nie dalbym tyle kasy za glosne pierdzenie, wole juz wydac na oponki albo benzynke.

Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam - strasznie drogie to - podobno 4 tysie :lol:

Dzięki Bogu poprzedni właściciel był bogaty 8-) bo sam bym się takiej sumki nie podjął.

Nie wyobrażam sobie życia bez niego - jest bajeczka, nagram go niedługo to zobaczycie jak gada :beer:

albo na zlocie Wam o 6 rano przypomnę 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

albo na zlocie Wam o 6 rano przypomnę 8-)

Pitersc, czy ty na kolejnym zlocie nie masz zamiaru się nauczyć, że o 6 to się jeszcze śpi bo głowa boli? :lol:

No chyba, że znowu pójdziesz o świcie po ciepłe bułeczki i bekonik do okocznego GS'u to Ci znowu z jasinkiem wybaczymy ;)

i nie próbuj niczego zwalać na nasze chrapanie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No chyba, że znowu pójdziesz o świcie po ciepłe bułeczki i bekonik do okocznego GS'u to Ci znowu z jasinkiem wybaczymy :)

i nie próbuj niczego zwalać na nasze chrapanie

GSem do GS-u po bułeczki i bekonik, tym co mają BMW już się w głowie przewraca! :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

albo na zlocie Wam o 6 rano przypomnę 8-)

Pitersc, czy ty na kolejnym zlocie nie masz zamiaru się nauczyć, że o 6 to się jeszcze śpi bo głowa boli? :lol:

No chyba, że znowu pójdziesz o świcie po ciepłe bułeczki i bekonik do okocznego GS'u to Ci znowu z jasinkiem wybaczymy :lol:

i nie próbuj niczego zwalać na nasze chrapanie

Ależ nikt nie chrapał, przynajmniej ja nie słyszałem :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jak dobrze pamietam to pitersc miał taki, chyba Sebring`a. Moze on by sie wypowiedzial. No mi sie podobal, ale osobiscie nie dalbym tyle kasy za glosne pierdzenie, wole juz wydac na oponki albo benzynke.

Ja mam sebringa i jest sweet. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja czekam aż mi sie popsuje (żeby w domu nie było większych potrzeb )wtedy sobie nabęde drogom kupna taki jak ma Paweł :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a ja czekam aż mi sie popsuje (żeby w domu nie było większych potrzeb )wtedy sobie nabęde drogom kupna taki jak ma Paweł :)

Mój osobisty szwagier w swoim V-sztormie to oddał wydech do jakiegoś magika który go rozciął, pogmerał w nim, coś wywalił, pięknie zaspawał i huczy jak złoto (do tego stopnia że jak jedzie na przegląd to zakłada db killer-a).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapowiada sie reaktywacja tematu ;) Czy ktos z Was spotkal sie z akcesoryjnym wydechem do Dakara 2003 rocznik? Po szybkiej wizycie na stronie allegro, akrapovic i leo vince znalazlem modele, ale do nowszych rocznikow. I jeszcze jedno pytanie: czy akcesoryjne wydechy beda dwa, czy wymiana wiaze sie z porzuceniem symetrii? Z gory dzieki za podpowiedzi i jakies linki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×