Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sorki, ale dźwięk… średni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po co dodawać akcesoryjne wydechy, dla mnie oryginalny jest ok ;) Dudnić i "grzmieć" to ma w chopperze (miałem pusty wydech w Virago, oj to był dźwięk ;) ) a w BMW ma brzmieć jak brzmi, ale to moje zdanie. Ale ten z filmiku to niebrzmi jakoś porywająco, chyba że dźwięk został zniekształcony przy nagrywaniu filmu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to jeszcze jedna, tym razem krajowa opcja:

http://ms-blueflame.pl/galeria.html

Po wstepnych rozmowach tlumik z wymiana wyjdzie jakies 1200 zl. Brzmienie to raz, tutaj tez specjalnie sie nie upieram, chociaz delikatne metaliczne pobrzekiwanie troche mnie irytuje. A dwa, to spodziewany przyrost mocy, choc tutaj zdania sa podzielone. Producenci pisza o konkretnych procentach, a u uzytkownikow juz nie jest tak kolorowo. NIemniej jednak po wymianie wydechu i zalozeniu filtra K&N mam nadzieje na wyzszy moment/kilka konikow wiecej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No to jeszcze jedna, tym razem krajowa opcja:

http://ms-blueflame.pl/galeria.html

Po wstepnych rozmowach tlumik z wymiana wyjdzie jakies 1200 zl. Brzmienie to raz, tutaj tez specjalnie sie nie upieram, chociaz delikatne metaliczne pobrzekiwanie troche mnie irytuje. A dwa, to spodziewany przyrost mocy, choc tutaj zdania sa podzielone. Producenci pisza o konkretnych procentach, a u uzytkownikow juz nie jest tak kolorowo. NIemniej jednak po wymianie wydechu i zalozeniu filtra K&N mam nadzieje na wyzszy moment/kilka konikow wiecej ;)

2-3 KM może 4 za 1200 zł :?: :?: Lepiej zmienić zębatki

OT tak sobie myśle

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam lubie pohuczeć i uważam że dobrze mieć głośny wydech. Wielu kierowców samochodów szybciej reaguje na zblizajacy sie halas.

Edit, pamietacie jak huchała czarna kawa w trójmieśćie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja tam lubie pohuczeć i uważam że dobrze mieć głośny wydech. Wielu kierowców samochodów szybciej reaguje na zblizajacy sie halas. ...

Co do hałasu i "zauważalności" czyli większego bezpieczeństwa to zgoda. Co do "lubię pohuczeć" to jak kto woli i co się komu podoba. Miałem Yamahę z oryginalnym wolnym wydechem - fajnie buczała w garażu, była "słyszalna na drodze", ale po 15 minutach jazdy tak mnie wkurzała, że jazda już mnie tak bardzo nie bawiła. Na dłuższych trasach przechlapane. Co do jednocylindrowców i głośnego wydechu: jak ktoś lubi drażnić straż leśną i zwierzynę to owszem, ale z gustami i upodobaniami trudno dyskutować - ja już miałem głośno i teraz wiem że wolę cicho :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł potwierdzam - ostatnio (z dwie soboty temu) przelatując przez Krzycką obudziłeś mi Jagodę w wózku ;)

osobiscie nie potrzebuje być głośniejszy - są inne, kulturalniejsze metody zachowania bezpieczeństwa na drodze, poza tym chodzi też właśnie o kulturę - jak ja potem bede podjeżdżał pod garaż wśród bloków po 23:00? - widuje szlifierkowców co to przepychają się w korku, a jak już miejsca nie ma to odkręcają 15tysi żeby powiadomić kierowcę o tym że "święta krowa motocyklista" jedzie i należy mu się "czerwony dywan" - buractwo :evil: - ja w korku sie przepycham zawsze, ale jak już się nie da to czekam, i tak za sekunde będe pierwszy....

...zmieniłbym sobie na akcesoryjki tylko ze względu na dzwięk i to tylko dla własnej "bassowej" przyjemności, ale po primo bassów nigdy z rotaxa nie ukręce, po drugie primo ja sobie prezentów za tysiące nie będe robił ;) ... za 100kę to może jeszcze 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i ten Blue Flame dedykowany jest do twina - poki co, w kraju niczego do singla nie znalazlem, wiec jakby sie Wam jakies linki napatoczyly to bilbym dzwieczny ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tułaczek tłumikowych nadszedł kres - zamontowano nastepujace urzadzenie:

http://www.twobros.com/cgi-bin/shopper? ... 01-04.html

Pierwsze wrazenie to... jest glosno, mimo ze zalozylem dBkillera -7 dB. Drugie wrazenie, to samochody jakby chetniej sie rozjezdzaja, a po trzecie to szybciej wchodzi na obroty i mam nadzieje sie rozpedza ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Filmik wrzuć jakowyś. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tułaczek tłumikowych nadszedł kres - zamontowano nastepujace urzadzenie:

http://www.twobros.com/cgi-bin/shopper? ... 01-04.html

Pierwsze wrazenie to... jest glosno, mimo ze zalozylem dBkillera -7 dB. Drugie wrazenie, to samochody jakby chetniej sie rozjezdzaja, a po trzecie to szybciej wchodzi na obroty i mam nadzieje sie rozpedza ;)

Zuch chłopak! :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postaram sie skrecic i wrzucic jakis filmik, ale to juz po urlopie. Glosno jest nadal, ale sie powoli przyzwyczajam. Jezdzi sie tak, jakbys w prawej rece razem z gazem mial potencjometr - przy konkretnym odkreceniu robi sie bardzo glosno - rura jest pusta w srodku i jak sie nie przyzwyczaje, to dorobie dBkillera z mniejszym przelotem od p[osiadanego obecnie. Wczesniej zalozylem filtr powietrza K&N i wychodzi na to, ze motocykl zyskal chyba troche momentu/mocy i szybciej reaguje na manetke gazu - daje sie to szczegolnie zauwazyc przy zabawach na 1 , np. jezdzie na 1 kole, czy kreceniu koleczek na szutrze. Troche wkurza mnie i niepokoi ten halas i poki co przy policji odruchowo przymykam gaz ;)

Dla zainteresowanych: cala operacja z wymiana i dBkillerem wyniosla mnie 1300 zl i trwala 2 tygodnie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczta Ludziska jakie pikne rury wydechowe przygotował Remus do G650GS. Do F650GS też chyba powinny pasować? :-?

BMW_G650GS_RoxX_detail.jpg

BMW_G650GS_RoxX.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od 416 do 531 w zależności czy zwykły czy tytanowy :-|

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×