Skocz do zawartości
Seb

Twin bezkonkurencyjny?

Recommended Posts

Bier 800

jezeli potrzebujesz, albo lepiej nie, czemu wszyscy maja miec to samo :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piszę do Seba a nie do wszystkich

Wysłane z...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ile 800 jest cięższa od twina?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oba to twiny :P

199 kg vs 207 kg

Edytowane przez martab99
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oba to twiny :P

199 kg vs 207 kg

Nowsza 8setka z wszystkimi bajerami to waga nawet 214kg :cry: :-D

P.S. Seb wg mnie też powinieneś szukać 8setki,chyba że jesteś słaby :lol:

A poważniej, to się poważnie nad tym jednak zastanów ;-)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkiem mozliwe, podana waga to motocykle seryjne, gotowe do jazdy z pełnym bakiem paliwa.

I tak naprawdę od tego zaczyna się: gmole, handbary, stelarze kufrów etc... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osiemseta to w zasadzie kwestia ceny. Kosztuje sporo więcej. No i co np. dla mnie ważne, a jest pochodną ceny, szybciej ukradną 800-kę niż Twina. Mniej się rzuca w oczy po prostu, ale dla jednych to plus, dla drugich minus.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jacy złodzieje są w Lublinie ale wydaje mi się że dla dla "nich" nie ma różnicy czy to 800 czy twin, wszystko da się sprzedać na części.

U nas bioro jak leci

np

Moto Seriws Motomik

POMOCY!!!

Dnia 24.07.2016 ktoś mi pomiędzy godziną 00:30, a godziną 16:00, uprowadził moje narzędzie pracy jakim była przyczepa typu SAM. Znaki charakterystyczne: długość ok 240 cm, szerokość 120 cm, podczas jazdy strasznie telepała się podłoga (jeśli przyczepa jechała na pusto), na każdej z burt przyspawane po 3 ucha do mocowania pasów transportowych.

Bardzo proszę wszystkich czytających tą wiadomość o rozejrzenie się za moją zgubą. Bardzo lubiłem swoją przyczepę, wiele razem przeszliśmy i jestem pewny, że ona też by chciała wrócić do domu.

Ponieważ nie jest to rzecz wyjątkowo droga, a bez dokumentów tym bardziej mało warta, jest duża szansa, że ktoś z niej po prostu skorzystał i gdzieś porzucił.

ZA WSKAZANIE MIEJSCA POBYTU PRZYCZEPY PRZEWIDZIANA NAGRODA!!

13619823_881210402023539_5326118630575848304_n.jpg?oh=5c0e06e9dbe3924e9aa1ac40cc6324cf&oe=582631E513782171_881210735356839_3071172962823340617_n.jpg?oh=f5189a02609a809374b0d3805383ad85&oe=582B2BCE

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekajcie, zaraz wróć.... Nigdzie nie dojrzałem splotu wyjątkowych okoliczności, ciągu zdarzeń, może upadku meteorytu przez które to zdarzenia Seb zaczął się rozglądać za twinem/ 800/ czy czymkolwiek innym. Seb - wzywam cię - przedstaw genezę. Uwielbiam czytać twoje genezy, twoje przemyślenia prowadzące do zainteresowania się jakąś rzeczą, twoje listy ZA i PRZECIW. Jeśli to gdzieś jest a przegapiłem - proszę o wskazanie. Naprawdę mi zależy...

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Arturr zlituj się,

Zaraz będzie elaborat podobny do tego o kaskach co je SEB testował w warunkach sklepowych :lol:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ile 800 jest cięższa od twina?

Seb bierz 1200 gs, waga suchego 199 kg, a nieporównywalnie wygodniejszy od twinów czy osiemsetek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb bierz 1200 gs, waga suchego 199 kg, a nieporównywalnie wygodniejszy od twinów czy osiemsetek

Nieporównywalnie droższy - zapomniałeś dodać

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiemy, wiemy, głupie Niemcy kupują nowe, stawiają na parę lat w garażu co roku serwisując w ASO a potem sprzedają za grosze :lol:

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma opcji, finansowo nieosiągalny, bez szans, poza tym nie wiem czy chcę tak dużego motonga...

Arthurr, wsio napisane, oczywiście tradycyjnie na tym forum, nie w tym temacie co trzeba :D

Edytowane przez Seb
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pokaż, proszę. Nie umiem znaleźć i źle mi z tym...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brakuje Ci samozaparcia, pracuj nad sobą :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupno padnie tak samo , jak produkcja kalendarza :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupno padnie tak samo , jak produkcja kalendarza :-D

Jakiego kalendarza?

O to właśnie chodzi :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale złośliwi wszyscy jesteście. Fajny wątek i ciekawe tematy, no i co nieczęste o motkach. Kupi, nie kupi, pogadać można.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i znalazłem. Powiem tak... Nie zawiodłem się :D Każdy inny na twoim miejscu podjechałby na zlot, popróbował (bywają twiny, 800, 1200, dl-e i co sobie tam jeszcze wymyślisz). Ale nie ty. Ty - jak czytałem - na zlot - to za rok :D Za łatwo by było :) Ty musisz przeprowadzić PROCES. Rozprawić się z tematem teoretyczno-analitycznie. Kibicuję ci szczerze :) Ale radzić nie zamierzam, nie czuję się godzien. Powodzenia :)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przejmuj się Seb. Mnie też parę razy do Google'a odsyłali i w różne inne miejsca po informacje. Na koniec i tak opinie od prawdziwych osób, które mają własną, praktyczną wiedzę bywały najprzydatniejsze. Zarówno kiedy pytałem o miejsca, drogi, jakieś inne info, jak i zakup motka. Pytałem na forum kilka razy o przeróżne rzeczy i zawsze dowiadywałem się na koniec co i jak. Jeden sam wybierze szybko, drugi musi temat przemyśleć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×