Skocz do zawartości
Thaddeus

falujące obroty po kilkudziesięciu przejechanych km

Recommended Posts

Aaaaa, to sorry

Nie przepraszaj bo błąd jest minimalny. Zamiast kup DL'a powinieneś napisać: sprawdź czy przypadkiem nie faluje DL - z tym, że o nim wiadomo, że nie faluje więc kup DL'a jest stwierdzeniem właściwym - szczególnie jak właścicielem jest owczarek warszawski - choć to i tak nie rozwiązuje problemu :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz problemy z "silnikiem krokowym", chcesz o tym porozmawiać? :-D

Przecież pisze ze faluje na zimnym :lol:

Ja tylko się chwalę... :lol: :lol: :lol: :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czyli już wiadomo jakiej rasy jest ten owczarek?

.

Bundesterier :D

Ostatnio widziałem wpis na ścianie w stylu "wilka nie obchodzi co myślą o nich barany"

Merytorycznie - u mnie serwis powiedział "aha" i jak odbierałem to nie falowały. Zapomniałem zapytać o co cho. Pewnie PESEL.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Apropos falujacycch obrotow to u mnie wczoraj mialo miejsce.

Wracajac grzecznie z roboty do domu, po przejechaniu ca. 20 km po obwodowej trojmiejskiej , stwierdzam falujace obroty zatrzymawszy sie na swiatlach : od 1k do 1,5 na obrotosciomierzu. Pofalowaly sobie na czerwonym , potem ruszylem, gdyz poniewaz - zielone , i dojechawszy do domu objaw zanikl. dodam ze juz kiedys stalo sie podobnie, kilka tygodni temu, wtenczas moto zgaslo. Podobnie w trasie po zatrzymaniu sie, ale po odpaleniu objawa znikla.

nie wiem czy mam sie tym bardzo martwic? bo jakos poki co nie martwi.

Moj zoltodziob jest juz naszrpniety zebem czasu i fantazja poprzednich wlascicieli, wiec moze wspominany regulator nalezaloby wymienic profilaktycznie?

a jesli moge jeszcze troche prywaty w tym watku - to zaczelo mi brakowac nieco mocy i coraz blizej mi do decyzji w kierunku 700setki. tylko strasznie ich niewiele w obiegu.

Kolega ma 700 z 2014 i chce 25 koła.

Ja nie brałem, bo przy moim wzroście to jakby rowerek. Ale jak chcesz to wal na PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolega ma 700 z 2014 i chce 25 koła.

Ja nie brałem, bo przy moim wzroście to jakby rowerek. Ale jak chcesz to wal na PW.

Z awatara, to Ty Pszemo na konusa bardziej wyglądasz i to takiego sfilcowanego, niż na typa, dla którego "700" jest tak jakby rowerkiem... :lol: :lol: :P :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×