Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja oklejałem motek z tego samego powodu. Efekt, to matowa, biała folia po kilku wyjazdach. Lakier chroni, ale nie wygląda dobrze. Kupiłem tankbag na stelażu i sprawa rozwiązana. Dla mnie ekstra, no i zakłada i ściąga się go jednym ruchem.

Mozesz dać linka do tego tankbagu? Wlasnie chciałbym kupić i nie wiem na co sie zdecydować. Pasuje do singla?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem o Twinie akurat. Stelaż i tankbag Givi. Teraz piszę z komórki, potem poszukam.

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem o Twinie akurat. Stelaż i tankbag Givi. Teraz piszę z komórki, potem poszukam.

Dzieki, znalazłem je ale sa tylko do Twinow :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki, znalazłem je ale sa tylko do Twinow :-(

Poszukaj dedykowanych lub jakichś uniwersalnych gripów i po problemie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo żeby się nie rysowało to trzeba porządny tankbag kupić. Gdyby ktoś coś to pozostał mi tankbag touratecha oraz oryginalny bmw (ten jest do trochę wiekszej naprawy) ;). Muszę ogarnąć te wszystkie klamoty które mi zostały :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możecie polecić folie do oklejania. Potrzebuje białą carbon . Jest tego dużo znalazłem coś takiego nie wiem czy będzie dobra .

http://allegro.pl/folia-carbon-3d-oracal-r-bialy-152cm-x-100cm-usa-i6992549515.html

Edytowane przez JeyJey

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będzie OK - masz klej kanalikowy, więc dużo łatwiej się okleja. Ale i tak przygotuj się na dużo nerwów ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, JeyJey napisał:

Możecie polecić folie do oklejania. Potrzebuje białą carbon . Jest tego dużo znalazłem coś takiego nie wiem czy będzie dobra .

http://allegro.pl/folia-carbon-3d-oracal-r-bialy-152cm-x-100cm-usa-i6992549515.html

Poszukaj opinii na temat Oracal. Wiem, że 3M trzymają się bardzo dobrze, ale niektórych firm już po krótkim użytkowaniu odchodzą od powierzchni tworząc bąble. 

Nie wiem jak się zachowuje Oracal, ale szkoda kasy i nerwów na coś nietrwałego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, JeyJey napisał:

Możecie polecić folie do oklejania. Potrzebuje białą carbon . Jest tego dużo znalazłem coś takiego nie wiem czy będzie dobra .

http://allegro.pl/folia-carbon-3d-oracal-r-bialy-152cm-x-100cm-usa-i6992549515.html

A co się zepsuło ?  Czy fanaberia na jesienne dni ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę fanaberia ale zauważyłem po sezonie że rysuje się bak od tankbagu i w niektórych miejscach chcę go okleić. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biały carbon , pełny lansik będzie na wiosennym ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×