Skocz do zawartości
Adamsik83

Rozrusznik ciągle kręci F 650 GS Dakar

Recommended Posts

Witajcie forumowicze , mam taki problem z moim super nie zawodnym dakarem:)Postanowiłem się przejechać motocyklem problemy z uruchomieniem miałem od kilku dni lecz zawsze się uruchamiał lecz po krótkiej jeździe postanowiłem odpalić motocykl i się zaczęło po wciśnięciu starteru rozrusznik działał non stop nawet na wyciągniętym kluczyku oraz z kill swithem w pozycji off aby go zatrzymać odkręciłem przewód plusowy idący do rozrusznika.Na następny dzień rozebrałem rozrusznik i nic niepokojącego tam nie znalazłem ,rozebrałem tez przekaźnik rozrusznika i wygląda normalnie nie ma w nim nic nadpalonego, założyłem inny ale na nim słychać tylko cykanie lub gdy rozrusznik zadziała to kręci się sam rozrusznik a bendiix nie.Usterki szukać w manetce na kierownicy czy w kablach przy główce ramy,chciałbym to zrobić sam lecz nie mam najmniejszego pojęcia o elektryce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sprawdzil bym ten przekaznik dokladniej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy można pod pasować jakiś inny przekaźnik rozrusznika od innego motocykla nowy kosztuje 325 pln dosyć sporo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie praktykowalem ale powinien od czegos innego pasowac. To tylko przekaznik tylko na duzy prad.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w Pegaso wstawiłem przekaźnik od skutera 4T i bezproblemowo działał 1.5 roku, później moto sprzedałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×