Skocz do zawartości
SoD

[S] Telefon Nokia i Aparat Sony

Recommended Posts

Sony DSC-HX20V

Świetny, mały kompakt. Kupiony kilka lat temu. Używany, z wielkim poszanowaniem. Od nowości folia na ekranie. Na zdjęciach widać jakieś paproszki. Przed wysyłką aparat będzie wyglądał jak nowy. :) Na obudowie obiektywu, na górze, jest rysa, widać ją na zdjęciach. Kiedyś zahaczyłem nim już nie pamiętam o co. Raz na kilkanaście/kilkadziesiąt (nie wiem od czego to zależy) włączeń aparat bzyczy. Wystarczy go wyłączyć, włączyć i wszystko jest okej. Można pracować przy "bzyczeniu", aparat normalnie funkcjonuję. No, ale zawsze wolałem uruchomić go ponownie. Sprzedaję tylko dlatego, bo przesiadłem się na wyższą półkę.

dxFQmzvl.jpg

svipN6Ul.jpg

9Mawfp9l.jpg

YpzOFs4l.jpg

bJS3rGFl.jpg

uhV9PYVl.jpg

W zestawie:

- pudło

- aparat

- papiery

- ładowarka (zapomniałem podrzucić do zdjęcia)

- dodatkowa bateria (też zapomniałem)

- pokrowiec Sony

Cena: 700zł, wysyłka po mojej stronie.

Edytowane przez SoD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisać, korumpować, jakoś się dogadamy. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SoD, czytałem o tym aparacie I jest wart uwagi, natomiast sporo modeli używanych posiada podobne wady jak Twój, coś się chyba nie przyłożyli do produkcji tego aparatu.

A szkoda kupować sprzęt który jest już na wstępie wadliwy, jest ryzyko że może mu się coś stać podczas jakiegoś wyjazdu :(.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łasica to nie do końca prawda co piszesz, użytkuję dokładnie ten sam model aparatu, zaraz po zakupie spadł "w akcji" .. było to chyba w Czarnogórze, jakieś 3 lata temu, aparat działa do dzisiaj, mimo opisanego jednak rzadko powtarzającego się "bzyczenia" i robi zdjęcia bez najmniejszych problemów, nagrywa świetnej jakości filmy, osobiście mogę ten model polecić komuś kto liczy się z tym że to Sony ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy, kolega po prostu zaczyna negocjacje :) To był, jak rozumiem, wstęp do bardziej szczegółowych negocjacji cenowych :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem go kilka lat temu po około miesiącu czytania recenzji, oglądania milionów filmików na youtubie, macania w sklepach różnych modeli i tak dalej.

Wybrałem go bo ma FullHD i 50 klatek / s

Dzisiaj nie jest łatwo o aparat z fullhd i 50 klatkami... w tej cenie.

Zostawiłbym go sobie bo jest naprawdę świetny. Świetne filmy, zdjęcia, wykonanie. Sprzedaje tylko dlatego, że przesiadłem się na półkę wyżej, tzn kupiłem aparat z wymiennymi obiektywami. Zacząłem się bawić w montaż filmów, a Soniak... to taki uniwersalny mały sprzęt z bardzo dobrymi parametrami. Mój nowy Lumix jest wielki, ciężki, mniej poręczny, ale z ekstra parametrami (tylko kosztował dwa razy tyle co Soniak).

Coś za coś... nie namawiam. Przeczytajcie recenzję, porównajcie inne modele i tak dalej.

Tutaj jest pewniak od forumowicza, a nie jakieś tam chytre ogłoszenie z olx czy allegro. ;-)

Mogę dać gwarancję na aparat... prywatnie na jakiś określony czas i określone warunki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odświeżam!

Chętnie zamieniłbym aparat na jakieś rękawice motocyklowe, gogle + Twoja dopłata.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnie podbicie, jak się nie sprzeda zostawiam dla siebie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasa na święta potrzebna...

Może komuś fajny aparat?  :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, SoD napisał:

Kasa na święta potrzebna...

Może komuś fajny aparat?  :D

 

Dnia 23.10.2016 o 11:47, SoD napisał:

Ostatnie podbicie, jak się nie sprzeda zostawiam dla siebie.

Sobie kup pod choinkę :default_icon_beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×