Skocz do zawartości
przemekdab

stelaże boczne pod kufry / sakwy

Recommended Posts

Mam do sprzedania używane stelaże boczne do GSa lub Dakara 650. Wykonane przez ślusarza z rurek o średnicy ok. 18 mm, w kolorze srebrnym.

Ramki, do zamocowania kufrów lub sakw w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi rogami, o zewnętrznych wymiarach ok. 39,5 x 23,5 cm (szerokość x wysokość). Zdjęcia zainteresowanemu wyślę emailem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to nie są przypadkiem te stelaże made by dakarowy ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A to nie są przypadkiem te stelaże made by dakarowy ??

No! Bez takich mi tutaj... :lol: mmoje są czarne.. :roll: a kolega srebrne sprzedaje :) no i średnica rurek inna.. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Było tak: kupiłem stelaże od kumpla Dakarowego, zamontowałem w moto, szaukałem dobrych sakw, ale trafiły się kufry ze stelażem, więc mam dwa komplety stelaży i jeden sprzedaję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A to nie są przypadkiem te stelaże made by dakarowy ??

No! Bez takich mi tutaj... :lol: mmoje są czarne.. :roll: a kolega srebrne sprzedaje :) no i średnica rurek inna.. :)

Ja jeszcze swoich nowych stelaży nie zamontowałem, ale niebawem się do tego zabiorę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mam do sprzedania używane stelaże boczne do GSa lub Dakara 650. Wykonane przez ślusarza z rurek o średnicy ok. 18 mm, w kolorze srebrnym.

Ramki, do zamocowania kufrów lub sakw w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi rogami, o zewnętrznych wymiarach ok. 39,5 x 23,5 cm (szerokość x wysokość). Zdjęcia zainteresowanemu wyślę emailem.

Stelaże zostały już zamówione, sprawa już nie aktualna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×