Skocz do zawartości
mirkoslawski

[K] Sporo rzeczy do mojego xChallenge potrzebuję :)

Recommended Posts

ok, widzę, że jestem napiętnowany. ktoś jeszcze chce sobie poużywać? zapraszam serdecznie :) Jak to mówią, w "kupie siła" hehe

EDIT;

Tak swoją drogą - teorie i opinie się potwierdzają :P

Edytowane przez mirkoslawski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok, widzę, że jestem napiętnowany.....

Nie, nie jesteś wyjątkowy. Napiętnowany jak my wszyscy. Taki klimat tutaj mamy ....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, nie jesteś wyjątkowy. Napiętnowany jak my wszyscy. Taki klimat tutaj mamy ....

Chyba jednak jestem "inny" bo jako jedyny jak na razie głośno mówię, że taki "klimat" szydzenia z ludzi mi nie odpowiada...no ale pewnie to kwestia poczucia humoru - ja mam nieco inne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba jednak jestem "inny" bo jako jedyny jak na razie głośno mówię, że taki "klimat" szydzenia z ludzi mi nie odpowiada...no ale pewnie to kwestia poczucia humoru - ja mam nieco inne.

A ile osób miało by powiedzieć, że taki klimat Ci nie odpowiada, żeby było dobrze? ;)

Fakt jest taki, że na tym forum nie wszyscy się odnajdują i albo je kochają i się odnajdują, albo się uważają za męczenników, odrzuconych, ignorowanych ...

Ja tam mam dystans do siebie, nie jestem zakompleksiony ... i tylko czekam na zaczepkę - wtedy odżywam :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja chyba jednak mam kompleksy w takim razie :-D bo raczej miłości nie zaznam z tym forum, choć znam tu naprawdę świetnych ludzi z innych for i reala a i poznałem kilka wartościowych, uczynnych i raczej z moim poczuciem humoru ;)

Ok - nie wiem czy jako męczennik czy inny renegat - idę szlochać w kąt ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że w środku nie jest taki płaczek x Ciebie jak starasz się nam przedstawić, ale płacz oczyszcza duszę - więc płacz, szlochaj, krzycz ... :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mirkoslawski, tak jak wspomniałeś, spotkałeś się tu także, powiedzmy, z "ludzkimi odruchami". Nie mierz wszystkich jedną miarą. To nie partia, dyscypliny partyjnej tu nie ma. Forum to kilka tysięcy użytkowników, możesz wybierać, przebierać do wyboru. Forum to też teraz Ty, twórz więc pozytywny wizerunek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest porządne forum a nie szkółka niedzielna,

Nie ma że grzecznie :-D

Wysłane z...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy post pod wątkiem na innym forum i to na temat.

f5f3460b4032ac959c33d48b4dcd850d.jpg

Moszna? Moszna ;)

wytapatalkowano

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest i drugi "wpis", również z chęcią pomocy...A TAM, na forum japońskiej marki, wątek ma parę godzin :)

Zdrowia i ponownie proszę o zamknięcie tematu, coby piany nie bić ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aska, co ty mi tu naprawdę?

:-D

Wysłane z...

Jest i drugi "wpis", również z chęcią pomocy...A TAM, na forum japońskiej marki, wątek ma parę godzin :)

Zdrowia i ponownie proszę o zamknięcie tematu, coby piany nie bić ;)

Co zamknąć, co zamknąć, watek dobrze rokuje :-D

Wysłane z...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak dobrze, że wisi ze dwa dni i tyle wpisów, linków, aktywności ludzkiej - tego nie można zmarnować ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zaraz zaraz, na tamtym forum wątek założony dokładnie takiej samej treści?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zaraz zaraz, na tamtym forum wątek założony dokładnie takiej samej treści?

Zrób dochodzenie A potem w razie rozbieżności przed sądem postaw. Dla ułatwienia - szukaj na FAT ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jednak powoli zaczyna Ci się u nas podobać. Powoli, powolutku, nieśmiało jeszcze, ale spamujesz jak my ;) Nadajesz się do nas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie mam czasu zarobiony jestem robieniem tej wyceny

Uuu - no to szykuję piniądz bo w Twoim wykonaniu wycena najpewniej zmiażdży konkurencję! Szacun, jesteś mega hiper uczynnym "kolegom"!

A jednak powoli zaczyna Ci się u nas podobać. Powoli, powolutku, nieśmiało jeszcze, ale spamujesz jak my ;) Nadajesz się do nas.

Jarku - jestem tylko człowiekiem a więc reaguję tak, jak sytuacja w mojej ocenie tego wymaga. Z niektórymi nie będę poważny a z niektórymi wręcz przeciwnie, jeszcze z innymi pewnie w ogóle nie dojdzie do "rozmowy" ;)

Zdrowia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

obym wpadła do właściwej szufladki, obym obym!

hmm, "wpadła"?

szufladka jest już dla Ciebie właściwa w takim razie ;)

Edytowane przez mirkoslawski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja zaprotestuję, bo ewidentnie na FAT było dopisane na końcu o co chodzi i jaki cel ma post. Tutaj jakaś surowa lista nie wiadomo do czego to i reakcja inna. Jestem pewny, że gdyby posty były identyczne, to u nas dawno by było po temacie :D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, że tak. Zwyczajnie poczuliśmy się potraktowani obco ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja zaprotestuję, bo ewidentnie na FAT było dopisane na końcu o co chodzi i jaki cel ma post. Tutaj jakaś surowa lista nie wiadomo do czego to i reakcja inna. Jestem pewny, że gdyby posty były identyczne, to u nas dawno by było po temacie :D :beer:

Oczywiście, że tak! nawet na minutę nie straciłem wiary w dobrych ludzi! :beer: ;-)

Oczywiście, że tak. Zwyczajnie poczuliśmy się potraktowani obco ;)

Nie było to moją intencją zupełnie! Kajam się w takim razie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×