Skocz do zawartości
MariuszE30

Pilnie silnik do SHL M11W

Recommended Posts

Jak w temacie, potrzebuję wał i zapłon do SHL M11W lub cały silnik. To jest Wiatr 4 biegi 68r. Może ktoś coś czai w temacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic strasznego, korba bokiem :-D

Wysłane z...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Korba dołem? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już temat ogarnięty. Pękł wał i magneto odpadło przy klinie. Tragedii jakiejś nie ma. Trochę zmielilo zapłon, ale da się zrobić. Nokian zna gościa co wymieni mi pekniety prawy czop i po sprawie. Dzięki Darek.

To kiedyś musiało odpaść, bo na pęknięcie była rdza, czyli było stare. Mam tylko tydzień na ogarniecie, bo w niedzielę są dożynki i organizujemy wystawę zabytkowych pojazdów.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie z tą wystawą. Wrzucajcie może info o różnych takich wydarzeniach, zwłaszcza jeśli bierzecie w nich udział. Może akurat kogoś zainteresuje, będzie miął czas i podjedzie. Jest się czym pochwalić.

Taką SHL-ką mój teść pojechał w zamierzchłych czasach ze swoją przyszłą żoną do jej rodziców się oświadczyć. Po drodze wpadli do rowu, ale nic się nie stało. Tyle wiem z opowieści.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie z tą wystawą. Wrzucajcie może info o różnych takich wydarzeniach, zwłaszcza jeśli bierzecie w nich udział. Może akurat kogoś zainteresuje, będzie miął czas i podjedzie. Jest się czym pochwalić.

Taką SHL-ką mój teść pojechał w zamierzchłych czasach ze swoją przyszłą żoną do jej rodziców się oświadczyć. Po drodze wpadli do rowu, ale nic się nie stało. Tyle wiem z opowieści.

Jak nic, córka się urodziła ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie za duży odstęp czasowy.

Została wtedy napoczęta ... , a czas zrobił swoje ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku, pisze się: sreberko zostało otworzone, a czekoladkę teść schrupał później :-D

A nie "napoczęta", zaraz forumowe feministki Ci dadzą czadu ;-)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku, pisze się: sreberko zostało otworzone, a czekoladkę teść schrupał później :-D

A nie "napoczęta", zaraz forumowe feministki Ci dadzą czadu ;-)

A dlaczego feministki tak "dają czadu"?

Bo są dożarte i mało kto jest tak zdesperowany, że chce je napocząć, a chemia buzuje i by się chciało z kimś, gdzieś ... ;) Taki sposób komunikacji :P

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku, pisze się: sreberko zostało otworzone, a czekoladkę teść schrupał później :-D

A nie "napoczęta", zaraz forumowe feministki Ci dadzą czadu ;-)

Teraz wiadomo, co te kobiety w Tobie widzą. Mnie ten tekst rozśmieszy, ale niektóre dziewczyny pewnie się rozpływają.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×