Skocz do zawartości
strazak

KURTKA RST ADVENTURE II , rozmiar S - sprzedam

Recommended Posts

Liczę że Ci się nie sprzeda i spuscisz jeszcze z ceny ;-) wzrostowo by mi pasowała, jak z obszernoscia? Bo ja to ważę 60 kg i to jak pojem ;-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te kurtki są imo dość duże. Przy prawie takich samych gabarytach (169 cm i ok 70 kg) swoją (bez podpinki) zakładam na zbroję ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro podskoczę do sklepu i zmierze, ale obawiam się w takim razie że będzie za duża :-

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liczę że Ci się nie sprzeda i spuscisz jeszcze z ceny ;-) wzrostowo by mi pasowała, jak z obszernoscia? Bo ja to ważę 60 kg i to jak pojem ;-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

wieśniak dawaj propozycje i działamy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mehehe, spoko, nie mieli s w sklepie, jutro będą mieć, więc po pracy skoczę, zmierzę i będę się odzywał, w jedną bądź druga stronę :-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liczę że Ci się nie sprzeda i spuscisz jeszcze z ceny ;-) wzrostowo by mi pasowała, jak z obszernoscia? Bo ja to ważę 60 kg i to jak pojem ;-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

z obszernościa jest luz ,tez lubię pojeść i jest ok , przed jej zakupem mierzyłem rukke Gobi rozm 48 i mnie dusiła w bebechy , a w rst masz paski regulujące pas wiec jest luz , tak jak pisałeś pojedz do sklepu przymierz , pamietaj tylko ze RST posiada dwie S , JA MAM TA WIEKSZA

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To słabo. Mówiłem, 60 kg to ja ważę jak sobie pojem ;-) więc dzieci w Etiopii bywają większe ode mnie, kto widział ten wie ;-) ale zobaczymy :-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To słabo. Mówiłem, 60 kg to ja ważę jak sobie pojem ;-) więc dzieci w Etiopii bywają większe ode mnie, kto widział ten wie ;-) ale zobaczymy :-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Pamietaj o tym ,że są dwa rozm S, dawaj znać najwyżej podeśle ci ja jak by była za mała zwrócisz i tyle pozdros

Pamietaj o tym ,że są dwa rozm S, dawaj znać najwyżej podeśle ci ja jak by była za mała zwrócisz i tyle pozdros

haha ja waże 67 ;) w barkach bedzie ok , a w pasie sobie zmniejszysz na ile bedzie trzeba ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety, byłem, mierzyłem, s w barkach i klatce nie jest ok, za szeroka :-( więc niestety jeśli ktoś jest moich gabarytów, to ten model mu nie spasuje.

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety, byłem, mierzyłem, s w barkach i klatce nie jest ok, za szeroka :-( więc niestety jeśli ktoś jest moich gabarytów, to ten model mu nie spasuje.

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Daj swoje wymiary :-))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mocno dziecięce, 167 wzrostu, 60 kilo wagi, obecnie jeżdżę w kurtce rebelhorn cubby XS(!) i ta jest na mnie dobra, nawet w podpinkach. Atletą nie jestem, wymiarów w klacie nie podam bo raz że wstyd, a dwa że nie mam meterka ;-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... wymiarów w klacie nie podam bo raz że wstyd... ;-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

U faceta nie rozmiar klaty się liczy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U faceta nie rozmiar klaty się liczy ;-)

:-D :cool: :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam kurtka SPRZEDANA , bardzo proszę zamknąć temat :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×