Skocz do zawartości
Pawel

Sezon 2011 otwarty !!!

Recommended Posts

W końcu się udało. 10*C, bez opadów, suche drogi.

Niestety tylko dwie foty przed wyruszeniem. Potem już nie było czasu na robienie zdjęć, za długo czekałem na ten moment ;-) Prawie 100 km nakręcone. F800ST vs DL650

Kliknij na zdjęciu aby powiekszyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zazdroszczę, w 3mieście cały czas pada dod 2ch dni nawet nie chce się nosa wyściubić

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest taki jeden, co sezon zaczął wcześniej. :)

http://www.motocykl-online.pl/blog/beniaminek/latanie-po-dziurach

Jutro także porzucam 4oo na rzecz 2oo. Zresztą cały tydzień zapowiada się motocyklowo. :lol:

A nie wiało Wam za bardzo we Wrocławiu? Bo w Poznaniu dzisiaj łeb urywało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Trójmiasta zapraszam na ten weekend w ramach przygotowania do błotnego motocrossu w ciągłej ulewie. Akurat nasze gs-y do tego się nadają! Wczoraj w południe wyciągałem służbowo jednego z Toyoty z rowu koło Żukowa, na szklance na jezdni przy 40km/h poooojeeeeechał...w rów ze śniegiem (tak, tak, jeszcze u nas śnieg gdzieniegdzie leży), do tego sztorm jak się patrzy! Pozazdrościć Wrocławiakom pogody!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny dzień bez deszczu i mrozu. Za oknem 12*C. Czy ktoś z zamieni "remote control" na manetkę gazu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy ktoś z zamieni "remote control" na manetkę gazu?

Dzisiaj pośmigałem wokół Ślęży, wczoraj zresztą też :lol: ale wczoraj wiało tak że ja p :arrow:

Jacyś tacy mili kierowcy na mieście, wszędzie mnie wpuszczali i miejsce przed światłami robili :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wczoraj to u czechow na nartach bylem, tam wprawdzie 4 stopnie tylko ale za to sloneczko. U nas wialo (Lubin) to we wrocku pewnie tez. Ale dzis sie zapowiada ladna pogoda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co prawda na suzuki ale 100km wczoraj zrobione.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie zwiewa Was? Dzisiaj byłem w Poznaniu samochodem i ledwo mogłem utrzymać tor jazdy :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u mnie tez wieje okrutnie ale slonko swieci jezdzic trudno

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A nie zwiewa Was? Dzisiaj byłem w Poznaniu samochodem i ledwo mogłem utrzymać tor jazdy :?

A Ty znowu pijany za kierownicą :twisted: :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cykli!Weekendowo proonuję golonkę w okolicy twoich terenów-wiesz gdzie .Jako wymówka dla żony spotkanie robocze przed zlotem!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam pamiątkę z wycieczki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Viper, jakiej używasz kamery/aparatu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To było kręcone fuji S 5600 Musze do kamery założyć kartę pamięci bo na dysk przy wibracjach nie chce zapisywać, no i mocniej przymocować uchwyt do kiery. To były pierwsze testy mocowania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To i ja się dorzucę z fotą z mojego off-owego rozpoczęcia tego roku.

Lasy pod Karczewem w okol. Warszawy. 6 luty i co najpiękniejsze, niemal w ogóle nie ma śniegu w lesie :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alicja, golonka odpada, "Babcia" już nie pracuje, jedzenie strasznie się schrzaniło. Weekend na moto odpada, już teraz u mnie jest minus 3 stopnie. Chciałem dzisiaj pojechać do Jerzego i Żaby na moto, ale sobie odpuściłem i pojechałem do nich puszką, ale trzy motki widziałem ;-))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś słońce i bezchmurne niebo :D

Zdjecie0141.jpg

Zdjecie0143.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A u mnie śnieg ....I skończyło się na odpaleniu moto w garażu-po zimie od pierwszego razu!! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurcze ludziska a co dalej z sezonem?? no chyba na Ramlejach nie skończymy? to tylko otwarcie miało być !! gdzie Nasz zlot organizowany w październiku np? no? Mirek? Wrocław? Kraków? Bieszczady? co Wy nam zorganizujecie ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sobie też dzisiaj nie darowałem.. :)

Lekki minusik (-5*C), lekki wiaterek, troche lodu :evil: , ale co tam w końcu wolny dzień trochę słońca, motocykl poskładany i pierwsze testy z niedokończonymi kuframi :evil: , ale nie odleciały :D Przy okaji test nowo nabytego stroju (dodatkowy kołnierz w kurtce jak znalazł na tą pogodę) :D

Kilka dziwnych spojrzeń przechodniów i kierowców, ale muszę przyznać, że było świetnie :mrgreen: :beer:

Link do wszystkich (aukcyjnych) :D zdjęć tu https://picasaweb.google.com/dakarowy/2 ... aIPoZimie# :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemekdab, chyba zazdrość przez ciebie przemawia :D Moim skromnym zdaniem czarne lepiej wyglądają, tylko te paski zlikwidować i miodzio.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×