Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, Panowie mam pytanie mozecie mi zerknąć u siebie jaka macie kolejność cewek na świecach ?? Ja u siebie czarna miałem schowana tam głębiej a szara była z brzegu. I jeszcze chciałem spytać o podpięcie przewodów do tych cewek jakie kolory przewodów macie przy tej cewce z brzegu między wtyczkami jest roznica jednym przewodem jest czarny z fioletowym paskiem albo czarny z zielonym paskiem. Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wydaje mi się, żeby kolejność świec miała tu znaczenie, o ile długość przewodów jest taka sama.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, JacekJ napisał:

Nie wydaje mi się, żeby kolejność świec miała tu znaczenie, o ile długość przewodów jest taka sama.

Kolejność ma znaczenie bo na fajkach są inne mocowania ( gumowe ) do uchwytu. Jak wszystko jest tak jak jest to białe oznaczenia ( szare ) na zewnątrz ( w prawo ) a czarne oznaczenia do wewnątrz silnika. Koniec. Różowy, czarny, niebieski czy czerwony prąd zazwyczaj nie istnieje ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie, słuchałeś nagrania??? Pan z Energii też kompletnie nie mógł sobie wyobrazić różowych przewodów...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przewody różowe to ja mam, ale różowy prąd jeszcze do mnie nie doszedł ... pewnie ktoś ukradł jak był w drodze ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli już tam siedzą, tzn, że jakoś działa. Przy okazji można poprawić, ale dla działania silnika to bez znaczenia raczej.

Różowy prąd jest słodszy, ale tego nie widać, trzeba polizać.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Jarek napisał:

Kolejność ma znaczenie bo na fajkach są inne mocowania ( gumowe ) do uchwytu. Jak wszystko jest tak jak jest to białe oznaczenia ( szare ) na zewnątrz ( w prawo ) a czarne oznaczenia do wewnątrz silnika. Koniec. Różowy, czarny, niebieski czy czerwony prąd zazwyczaj nie istnieje ;)

A podpięcie wtyczek do cewek jest obojętne ?? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×