Skocz do zawartości
mariusz_technik

F650 GS 2006r 21 tyś przebieg, zarejestrowany

Recommended Posts

Witam

Mam do sprzedania swoją maszynę, jak widać na forum nie byłem częstym gościem. Przydały się rady przed kupnem, a po kupnie wszystko było ok to i nie było powodów o nic pytać :cool:

Jest to 2006r z ABS, i katalizatorem, zarejestrowany i opłacony

ogł na allegro:

http://allegro.pl/bmw-f650-gs-2006r-abs-21-tys-przebieg-zarej-w-pl-i6455056876.html

Tym co wyróżnia ten egzemplarz jest jego ładny stan, oraz niski przebieg 21 tyś km

Sam jestem bardzo wymagający jak kupuję dla siebie sprzęt, tego egzemplarza szukałem ponad miesiąc, i jechałem ponad 400 km żeby go kupić - to o czymś świadczy

Kupiłem go od ustatkowanego pana, który posiada duży dom, własną firmę, i jest wielbicielem marki, na podwórku prawie nowa BMW piątka, syn jego też przyjechał BMW, a w garażu już stała BMW R1200, więc wiedziałem że dobrze trafiłem - i się nie pomyliłem

Sam mało jeżdżę z braku czasu, tez mam firmę, rodzinę... udało się zrobić przez sezon tylko ok 1000km

Na przyszły sezon planuję już inny motocykl, tak samo było z transalpem - pojeździłem jeden sezon i sprzedałem

Mam nadzieję że motocykl trafi w dobre ręce, najlepiej kogoś z forum

Jawor koło Legnicy woj dolnośląskie tel 601 27 90 11

pzdr

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Katalizator to szedł w standardzie od 1999 czy 2000 ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Katalizator montowany był seryjnie w GS, efka miała gaźniki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i chyba o kat A2 chodziło, a nie o A1 ;-)

Ok rzeczywiście a2 już poprawiam, a z katem to nie wiedziałem, skupiłem się na tym że dmucha tylko z prawego tłumika bo w lewym jest kat, a w starszych jak oglądałem dmuchało z dwóch tłumików to myślałem że nie ma

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Allegro: Można nim jeździć nawet na kategorie prawa jazdy A2, moc 37 KW czyli 50KM.

Się tak nie rozpędzajcie z tym A2 ;)

2) kategoria A2:

- motocykli o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy nieprzekraczającym 0,2 kW/kg oraz niepochodzące od pojazdów o mocy przekraczającej dwukrotność mocy takiego motocykla,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie ten mój mana baku dzisiaj patrzyłem taka naklejkę z napisem ze szwajcarii, że 35kw, ale mniejsza z tym nie chce mi się tego rozkminiac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

e88428f9ff355b21cb76f95e5d8abe9e.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda że nikt z forum się nie zgłasza, już jacyś klienci dzwonią, jeden oglądał i jest wstępnie zainteresowany, drugi w kolejce czeka - chyba się dość łatwo sprzeda (jak to mówią dobry towar znajdzie nabywce)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to i po co ktoś z forum ma się odzywać? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się tam nie znam, ale chyba większość z forum to ma już podobnego ;-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo szlachetne i w ogóle, ale z drugiej strony to tylko maszyna. Tak długo jeśli potencjalny kupujący nie będzie chciał rozbitka wyklepac i sprzedać jako bezwypadkowy, to mnie by osobiście latało kto kupi ;-) ale ja to wieśniak ze wsi jestem ;-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i co, trafił w dobre ręce?

I co tera?

Wigry3? :-))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak, sprzedałem kilka dni temu w niedzielę, kupił pierwszy klient który zadzwonił 15 minut po ukazaniu się ogłoszenia, i kilka dni później przyjechał, nawet na Policji byliśmy żeby sprawdzić moto ;) sprawdzili numery na tabliczce, dowód rejestracyjny, mnie przy okazji ;) i klienta haha dowiedziałem sie że nie jestem poszukiwany

jak przyjdą wakacje to się coś pomyśli, marzy mi się piękna etz251...ale taka oryginalna, nie grzebana

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×