Skocz do zawartości
Paweł Sz.

Pomoc w zakupie F650GS

Recommended Posts

Kurde, wszędzie piszesz o tych klockach, toć to chyba najmniejszy problem? Z przednim kołem robisz tak, wykorzystujesz piastę,  kupujesz excela21 na allegro lub od Jarka (choć on ma brzydkie, złote, kupił takie bo mu pasowały do zębów :-)),szprychy od Pawła Króla z Bielska, dajesz mu do zaplecenia i masz lepsze koło niż oryginał.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Vengosh10 napisał:

..., szprychy od Pawła Króla z Bielska, dajesz mu do zaplecenia i masz lepsze koło niż oryginał.

Jak jest ktoś fajny jak Dakarowy to Jarek mu szprychy wyłuskał czym zaskoczył nawet Króla - wszystko dlatego, że on ( ... )  powiedział, że się nie da :default_ph34r: Ty pewnie jesteś tak lubiany, że masz nowe szprychy i z tyłu i z przodu :default_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak jest ktoś fajny jak Dakarowy to Jarek mu szprychy wyłuskał czym zaskoczył nawet Króla - wszystko dlatego, że on ( ... )  powiedział, że się nie da :default_ph34r: Ty pewnie jesteś tak lubiany, że masz nowe szprychy i z tyłu i z przodu :default_tongue:

W klonkrze? Niemożliwe ;-)

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po długiej przerwie wróciłem, tym razem już z motocyklem :) udało się zakupić F650GS 2004 Dakar. Na dzień dobry był ulewny powrót do domu przez 150km. Ale nawet to nie zbiło banana z twarzy :) Myślę, że motocykl w stanie dobrym, póki co nie zauważyłem aby trzeba było coś do niego dołożyć, Można się pokusić powoli o przednią oponę, ale o tym sprzedający informował już przez telefon. Dodatkowo dostałem zapasowe klocki, podstawkę pod podnóżkę boczną, nakładkę na manetkę gazu. Wrzucam foto motorka :)

KVdjCQxtjxbny9-ywNb2SvoS67eVXyj2sRd7PjcT

 

 

 

  • Like 10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×